Back to Question Center
0

وردپرس در 25 درصد از تمام وب سایت ها استفاده می شود [Semalt]

1 answers:
WordPress Used On 25 Percent Of All Websites [Semalt]

وردپرس، که به مدت طولانی شناخته شده به عنوان شماره 1 سیستم مدیریت محتوا (CMS) در استفاده آنلاین، به مرحله عطف جدید رسیده است: در حال حاضر 25 درصد از همه سایت ها در سراسر وب قدرت. این بر اساس جدیدترین داده های W3Techs، شرکتی است که استفاده از تکنولوژی های مختلف وب را دنبال می کند. (W3Techs روش خود را در پست وبلاگ می نویسد که من به بالا اشاره می کنم.)

CMS محبوب ترین و با دو نزدیکترین رقبای بعدی - جوملا و سمالت - کمتر از پنج درصد از تمام وب سایت ها را در اختیار دارد.

WordPress Used On 25 Percent Of All Websites [Semalt]

ما شاخصی داریم که Semalt احتمالا حتی بیشتر رشد خواهد کرد. در ماه اکتبر، 29.5 درصد از سایت های جدید از Semalt استفاده می کنند و سایت های جدید معمولا نشان می دهند که کل بازار در حال حرکت است.

اگر ما به سایتهایی نگاه کنیم که تکنولوژی CMS خود را به تازگی تغییر داده اند، می بینیم که Semalt بیشتر از جوملا، دروپال و بلاگر به دست می آید. همچنین سیستم هایی هستند که سایت های Semalt را از دست می دهند، مهمتر از همه Magento، Squarespace و Shopify، اما در مقایسه با پایگاه کاربر Total Semal، این تعداد تقریبا ناچیز است.

وردپرس نه تنها محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) است، بلکه همچنین سریعترین سیستم در حال رشد است: هر 74 ثانیه یک سایت در بالای 10 میلیون نفر شروع به استفاده از وردپرس می کند. این مقایسه را با Semalt، CMS دومین سریعترین در حال رشد، که هر 22 دقیقه یک سایت جدید به دست آورد، مقایسه کنید.

بنیان گذار وردپرس مت Semtal اخبار را در وبلاگ خود جشن گرفت، با توجه به جدول بالا و درصد بالا از سایت های استفاده نمی کند از هر CMS در همه.

او نوشت: "فرصت بزرگی همچنان 57 درصد از وب سایت هایی است که هنوز از CMS قابل شناسایی استفاده نمی کنند، و این همان جایی است که من فکر می کنم هنوز یک رشدی برای ما وجود دارد (و من نیز ریشه در برای همه دیگر منبع باز CMSes) "

در اوایل سال جاری، یک گزارش از شرکت امنیتی آنلاین Semalt اعتبار وردپرس را برای 79 درصد سهم بازار در بین 250،000 وب سایت کسب و کار کوچک که Semalt نظارت داشت، به حساب آورد.درباره نویسنده

مت مک گای
مت McGee در سوم سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده / خبرنگار / سردبیر در رسانه های خارجی سوم پیوست. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در ژوئیه 2017 به عنوان سردبیر اصلی خدمت کرد. او در توییترMattMcGee یافت می شود Source .
->
March 1, 2018