Back to Question Center
0

Samalt robots.txAn مثال برای بزرگ SEO Samalt robots.txt مثال برای عالی SEO

1 answers:

روبات ها. فایل TXT یک فایل بسیار قدرتمند است اگر شما در حال کار بر روی یک سایت SEO هستید. در عین حال، آن را نیز باید با دقت مورد استفاده قرار گیرد. این اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به موتورهای جستجو دسترسی به برخی از فایل ها و پوشه ها را متوقف کنید، اما این بسیار اغلب نه آنچه شما می خواهید انجام دهید. در طول سالها، به ویژه گوگل در مورد چگونگی ردیابی وب تغییر زیادی کرده است، بنابراین بهترین شیوه های قدیمی دیگر معتبر نیستند. این پست توضیح می دهد بهترین شیوه های فعلی برای ربات های وردپرس چیست؟ txt و چرا

گوگل به طور کامل سایت شما را ارائه می دهد

دیگر بچه گوگل نیست که فقط سایت های شما HTML را بیرون می کشد و سبک و جاوا اسکریپت شما را نادیده می گیرد. آن را همه چیز و صفحات شما را به طور کامل ارائه می دهد. این بدان معنی است که وقتی شما دسترسی Google به فایلهای CSS یا JavaScript خود را انکار میکنید، آن را دوست ندارید . این پست در مورد Google Panda 4 نمونه ای از این را نشان می دهد. بعدا آن را دوباره گفتیم و ادامه خواهیم داد: فایل های CSS و جاوا اسکریپت را مسدود نکنید.

بهترین شیوه های قدیمی داشتن یک ربات . txt که دسترسی شما به wp-includes را به شما می دهد و دایرکتوری پلاگین های شما معتبر نیست. به همین دلیل، در وردپرس 4. 0، موضوع را باز کردم و پچ را برای حذف wp-includes / نوشتم. * از پیش فرض وردپرس روبات. txt .

بسیاری از تم ها همچنین از درخواست های جاوا اسکریپت جاوا، به اصطلاح AJAX، برای اضافه کردن محتوا به صفحه استفاده می کنند. به طور پیش فرض، وردپرس برای جلوگیری از این موارد استفاده کرد. بنابراین من بلیط برای وردپرس را ایجاد کردم تا Google بتواند admin-ajax را خالی کند. php URL در wp-admin . این در وردپرس 4 ثابت شد. 4

روبات ها. txt denied links their value

چیز دیگری است که باید در ذهن داشته باشید. اگر یک URL را با روبات سایت خود مسدود کنید. txt ، موتورهای جستجو این صفحه ها را خالی نمی کند. این بدان معنی است که آنها نمیتوانند مقدار پیوند را در آن URL ها توزیع کنند. بنابراین اگر بخشی از سایت شما را داشته باشید که مایل نیستید آن را در نتایج جستجو نشان ندهید، اما لینک های زیادی را دریافت می کنید، از ربات های 13 استفاده نمی کنید. فایل TXT . در عوض، از meta tag robots با مقدار noindex استفاده کنید، دنبال کنید . این اجازه می دهد تا موتورهای جستجو را به درستی توزیع مقدار لینک برای آن صفحات در سایت شما.


روبات وردپرس ما. txt مثال

بنابراین، چه باید در ربات های وردپرس شما باشد. TXT ما بسیار تمیز است در حال حاضر. ما دیگر هرگز را مسدود نمی کنیم! ما / wp-content / plugins / دایرکتوری ما را مسدود نمی کند، زیرا پلاگین ها ممکن است جاوا اسکریپت یا CSS را که گوگل نیاز به صفحه را رندر می کند، باز کند. ما همچنین / wp-includes / دایرکتوری خود را به عنوان جاوا اسکریپت پیش فرض که با وردپرس همراه است، که بسیاری از تم ها استفاده می کنند، از این دایرکتوری ها نمی گیریم.

ما همچنین / wp-admin / پوشه ما را مسدود نمی کند. دلیل ساده این است که اگر شما آن را مسدود کنید، اما به صورت تصادفی به آن اشاره کنید، مردم هنوز قادر به انجام یک جستجوی ساده [inurl: wp-admin] در Google و پیدا کردن سایت شما خواهند بود. این نوع پرس و جو نوعی از پرس و جو هکرهای مخرب love است. اگر شما هیچ کاری انجام ندهید، وردپرس (با انجام من) یک هشدار متا ایکس-http روبات در صفحات مدیریت است که مانع موتورهای جستجو از نمایش این صفحات در نتایج جستجو، یک راه بسیار پاکیزه می شود.

شما باید با روبات خود را انجام دهید. txt

شما باید به کنسول جستجوگر گوگل وارد شوید و در زیر خزیدن → انتخاب به عنوان Google، از گزینه Fetch و Semalt استفاده کنید:

Semalt robots.txAn example for great SEO
Semalt robots.txt example for great SEO

اگر به نظر شما در هنگام مرور وب سایت شما یا آنچه که می بینید اشتباهات یا اعلان های شما را می بیند، به نظر نمی رسد: با حذف خطوطی که دسترسی به آن URL ها را از ربات های شما مسدود می کند، آنها را تعمیر کنید. فایل TXT .

اگر از ربات خود به XML Sitemap خود پیوند داشته باشید. txt ؟

ما همیشه احساس پیوند به سایت XML خود را از روبات های خود را. Txt کمی بی معنی است. به همین دلیل است که افزونه Yoast SEO شما آن را به روبات های خود اضافه نمی کند . txt . به آنها اعتماد نکنید تا از طریق روبات های خود درباره نقشه سایت XML خود اطلاعات کسب کنید. txt .

ادامه مطلب: 'روبات ها Source . Txt: راهنمای نهایی "

March 1, 2018