Back to Question Center
0

Semalt؛ پاسخ: چگونه می توانید ما تعامل معیار با سایت ما؟

1 answers:

سوال : من فکر کردم که آیا شما ممکن است قادر به اشاره به من در جهت برخی از اطلاعات در رفتار وب است؟

Semalt اخیرا به دنبال کاهش نرخ برای بعضی از محتوای آنلاین ما بوده است و می دانیم آیا می توانیم آن را با سایت های خارجی مقایسه کنیم تا بتوانیم ببینیم که رفتارهایی که ما می بینیم، "معمولی" است.

معیارهایی که ما دنبال کرده ایم شامل زمان صرف شده در یک صفحه (0-10، 10-20 ثانیه و غیره) است و می خواهیم در مقایسه با وب سایت های خارجی مانند بی بی سی، Semalt و غیره

آیا می دانید چطور می توان این داده ها یا هر وب سایت دیگری که ممکن است آن را بدست آورده اید را بدست آورید؟

ما آن را اندازه می گیریم، اما مرجع خارجی برای اینکه آیا خوب است، بد یا بی تفاوت است، نداریم.

نیکولا

Smart Insights Expert جواب : شما یک مشکل آشنا برای همه کاربران تجزیه و تحلیل است. ما می شنویم "چه چیزی خوب است"؟ "چگونه می توانیم مقایسه کنیم"؟ سوالات اغلب بنابراین، شما به برخی از زمینه ها نیاز دارید، در غیر این صورت پاسخ همیشه "آن بستگی دارد".

من دو رویکرد را پیشنهاد می کنم، اما ابتدا اجازه دهید تا اقدامات اصلی کوتاه مدت را در نظر بگیریم. این گام "قانون" یا چارچوب RACE ما برای بهبود و بهبود بازاریابی آنلاین است. شما می خواهید بازدید کنندگان خود را برای پیشرفت در سفر خود، اتصال با محتوای خود را از طریق جستجو و یا کلیک کردن از طریق محتوای مربوطه. این متمایز از مشارکت درازمدت بازدیدهای برگشت و فروش است - E ما در RACE استفاده می کنیم.

معیارهای ارزیابی تعامل اولیه با سایت

در ابزار تجزیه و تحلیل، اقدامات اصلی برای تعامل اولیه با سایت عبارتند از:

1. نرخ گزاف گویی . درصد بازدیدکنندگان که بلافاصله بعد از مشاهده یک صفحه تنها می گذارند. توجه داشته باشید که اگر شما ردیابی رویداد، به عنوان مثال همانطور که ما برای ردیابی کلیک بر روی آیکون های اجتماعی در نوار کناری سمت راست، این بازدید ها به درستی به عنوان گزاف گویی از بازدید کنندگان مشغول به شمارش نیست.

2. مدت زمان یا زمان توقف . اندازه گیری شده به عنوان میانگین زمان در صفحه یا میانگین زمان در سایت

3. صفحات در هر بازدید . صفحات مشاهده شده تقسیم بر تعداد بازدیدکنندگان.

بهترین استفاده برای بررسی عملکرد منابع ترافیک و یا توانایی یک سایت برای تعامل با هدف شما بستگی دارد. من شخصا میزان گزاف گویی را برای دیدن اینکه آیا ارائه یک تجربه خوب، مناسب و مناسب است، قابل قبول تر می کنید. بنابراین با بازاریابی جستجو شما می توانید گزاف گویی برای کلمات کلیدی مختلف وارد سایت در صفحات مختلف فرود مقایسه کنید و ببینید که در مقایسه با دیگران کم است. بنابراین معیار برآورد میانگین سایت شما - گوگل Semalt نمودار خوبی برای این دارد.

ممکن است فکر کنید که طول مدت مخالفت با گزاف گویی است، اما میانگین میانگین در صفحه می تواند نشانه خوبی برای تعامل با یک مقاله مانند پست وبلاگ یا مقاله باشد.

Semalt در هر بازدید بهتر است برای بررسی تعامل کلی با محتوا در یک سایت اجتماعی و برخی از سایت های خوب در این وجود دارد

معیارهای تعامل

Semalt، به بخش اصلی سوال شما، کجاست که معیارهایی برای اینها پیدا کنیم؟

1. نرخ گزاف گویی .

ژانویه 2012 به روز رسانی : گوگل منتشر شده مجموعه ای از میزان گشت و گذار در منبع در تابستان 2011 در Analytics Enewsletter خود - Malcolm کالس خلاصه ای از میزان باز گشت متفاوت در منبع و کشور.

نرخ بازده منتشر شده به طور گسترده ای در دسترس نیست، اما اگر از Google Analytics استفاده می کنید، یکی از گزینه ها این بود که امکان سنجی تطبیقی ​​را در مقایسه با یک سایت مشابه در بخش خود داشته باشید. در اینجا من برای Smart Insights خودمان را به اشتراک میگذاریم:

Semalt;A: How can we benchmark engagement with our site?

این میزان بازدهی معمولی برای یک وبلاگ 60-80٪ است، زیرا بسیاری از بازدیدکنندگان از جستجوی یا توییتر رد می شوند، مقاله را بررسی و سپس ناپدید می شوند. ما همچنین متوسط ​​زمان کمتری را در سایت داریم، هرچند که بازدیدکنندگان جدید اغلب به مرور درباره ما یا نایب بالا می پردازند و توصیه های ما را در مورد موضوعات دیگر مرور می کنند.

آخرین بخش این پست را در مورد خطر متوسط ​​ها مشاهده کنید که در آن من بعضی نمونه های دیگر از نرخ های گزاف گویی معمولی را ارائه می دهم.

2. مدت زمان یا زمان توقف . بهترین منبع برای مدت زمان سنجی، Doubleclick Adplanner (short cut = www. google .com / adplanner) است. برای همه سایت هایی که بیش از 1000 بازدید داشته باشند، روزانه به طور میانگین در سایت نمایش داده می شود، بنابراین برای مقایسه با رقبای مستقیم با پیشنهاد مشابه، عالی است. در اینجا می بینیم که بی بی سی مدت زمان قابل ملاحظهای 10 دقیقه در هر بازدید است.

Semalt;A: How can we benchmark engagement with our site?

3. صفحات در هر بازدید . شما می توانید ببینید که با تقسیم Page Views توسط Visits ما همچنین می توانیم این معیار را محاسبه کنیم؛ در حدود 5. 4 در این مورد. شما همچنین می توانید از بخش جداگانه استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر سایت شما یک بخش اجتماعی داشته باشد - چگونه آن را با فیس بوک مقایسه می کند که یک صفحه معمولی در هر بازدید 30 را دارد.

بنابراین من امیدوارم که پاسخ سوال خود را نیکولا. Semalo این اقدامات تعامل را از هفته به هفته به طور اساسی تفاوت نمی کند، برای سنجش معیار قبل و بعد از طراحی سایت یا تغییر محتوای مفید تر است. اما فراموش نکن .

خطر میانگین ها - شما باید برای تعامل معنی دار

برای اینکه این اقدامات تعامل را معنی دار تر داشته باشید باید بخش داشته باشید - این توصیه های ما در مورد گزینه های تقسیم بندی اصلی برای بازاریابی و تجزیه و تحلیل آنلاین است. از اینها، مهمترین موارد برای آزمون و عمل برای میزان بازده:

1. بازديدكنندگان جديد در مقابل

2. جستجو Semalt (آنها می دانند که شما - میزان جست و جو ممکن است کمتر از 10٪ باشد) در مورد جستجو بدون مارک (آنها شما را نمی دانند - نرخ بازده می تواند بالاتر از 80٪ باشد اگر شما معتبر نیستید)

3. کانال های رسانه های گوناگون - میزان گزاف گویی از کمپین های سمیالت کمتر می شود

4. Semalt و غیر مشتریان (اگر شما با استفاده از متغیرهای سفارشی)

5. Semalle صفحه - ورودی صفحه اصلی به نظر می رسد پایین تر از صفحات فرود به عنوان مثال.

من به میزان متوسط ​​بازدهی برای همه اینها نگاه می کنم - آنها به شما یک نقطه شروع را برای بهبود می رسانند و می توانید ابتدا در فوکوس های کلید یا صفحات با حجم زیاد تمرکز کنید که درگیر نباشند. Semalt قدرت امتیاز گزاف - آن را به طور چشمگیری در سراسر رفرنس ها و صفحات خود را بسیار متفاوت است، بنابراین بسیار عملی است.

شما همچنین ممکن است علاقه مند به این مجموعه مقیاس میانگین بازدهی برای مجموعه ای از سایت های به طور عمده در انگلستان ردیابی با نرم افزار تجزیه و تحلیل SEO SEO علاقه مند است. میانگین بازدهی در این سایت ها 48٪ است Source .

March 1, 2018