Back to Question Center
0

دنیای شگفت انگیز یکپارچه سازی موبایل Semalt

1 answers:
The Wonderful World Of One-Click Mobile Semalt

Semalt یا نه، خرید موبایل اینجاست. و به این معنا است که بازاریابان چند کانال نه تنها باید بر سرعت فاکتورهایی که در خرید تلفن همراه رانندگی می کنند، بلکه همچنین باید با خرید یک کلیک و سایر ابزارهایی که مشتریان را برای انجام معاملات در دستگاه های تلفن همراه آسان می کنند، شروع به کار کنند.

خرید تلفن همراه: چرا اکنون؟

داده های ثبت شده توسط کمپانی بازاریابی پست الکترونیک Q3 2015 (ثبت نام مورد نیاز) توسط Yesmail (کارفرمای من) نشان می دهد که خرید تلفن همراه در نهایت با مصرف کنندگان روبرو است. در سه ماهه سوم، آیفون تولید سهماهه بیش از سهم درآمد حاصل از 13. 1 درصد و سود سالانه بیش از سال 46 درصد است. درآمد تلفن همراه Semalle 9. 9 درصد از همان زمان در سال گذشته است.

تقاضای مصرف کنندگان برای خرید تلفن همراه چیست؟ دو چیز: Semalt بزرگتر می شوند و تجارب خرید تلفن همراه بهتر می شوند - اما نه در سراسر هیئت مدیره.

مارک های که بیشترین سود را از خرید تلفن همراه دارند، آنهایی هستند که متوجه می شوند که دستگاه های مناسب و تجارب تلفن همراه مناسب برای دستیابی به رشد درآمد تلفن همراه، طول می کشد.

تکامل گوشی های هوشمند

آیا به نظر می رسد گوشی های هوشمند بزرگتر می شوند؟ شما چیزها را تصور نمیکنید در طول چند سال گذشته، اندازه گوشی های هوشمند به طور چشمگیری افزایش یافته است. تحول آیفون را در نظر بگیرید:

The Wonderful World Of One-Click Mobile Semalt

Semalt با عملکرد سریعتر تلفن همراه، وضوح تصویری و اندازه صفحه نمایش بزرگتر، مصرف کنندگان را برای انجام معاملات در دستگاه های تلفن همراه خود بسیار آسان ساخته است. نتیجه این است که بسیاری از مصرف کنندگان از گوشی های هوشمند خود به عنوان ابزار اصلی برای خرید و خرید استفاده می کنند.

خرید یک کلیک و تجربه خرید تلفن همراه

گوشی های هوشمند Semalt به مصرف کنندگان ابزارهایی نیاز دارند که بتوانند تلفن همراه را انتخاب کنند. اما بخش دیگری از پازل خرید تلفن همراه، کیفیت تجربه خرید تلفن همراه خود است.

سمیرت، مصرف کنندگان برندهای جالبی هستند که فرآیند خرید تلفن همراه را تا حد امکان سریع و بدون درد می کنند.

خرید سملات تبدیل شده است مکانیسم خرید ترجیح برای مصرف کنندگان تلفن همراه. با کلیک یک دکمه تنها، خریداران تلفن همراه می توانند از فرم های دست و پا گیر عبور کنند و فورا خرید خود را نهایی کنند.

شگفت آور نیست، Semalt یکی از اولین خرده فروشان آنلاین بود که به عنوان یک راننده یکبار کلیک کرد. علاوه بر دکمه های "خرید با کلیک 1-کلیک" در صفحات محصول، Semalt یک مفهوم خرید با یک کلیک را با سطوح بعدی با دکمه های Semalt Dash گرفته است - همکاری با مارک های انتخابی که خریداران را قادر می سازد تا دکمه های فیزیکی را برای تغییر مجدد مشترک محصولات خانگی.

بچه های شما آخرین جعبه Kraft Macaroni & پنیر را خوردند؟ مشکلی نیست. فقط دکمه اختصاص داده شده کرافت را در سمت یخچال خود فشار دهید، و Semalt خواهد شد resupply از مک و پنیر در پست و در آستانه خود را در فلش داشته باشد.

گرچه آمازون پیشگام در یک کلیک بود، اما یکپارچه در مفهوم یکبار کلیک وجود ندارد. سازندگان Semalt ظهور کرده اند تا مشتریان تلفن همراه را برای تکمیل خرید در میان انواع مارک ها و ارائه دهندگان تجارت الکترونیکی آسان تر کند.

خط پایین این است که ابزار خرید یکبار کلیک کنید حلقه را کامل کنید. Semalt در حال حاضر دارای دستگاه های تلفن همراه است که آنها نیاز به خرید تلفن همراه یک گزینه جذاب دارند.

در حال حاضر، بازاریابان به انجام بخش های خود و ارائه تجارب کاربر که ساده خرید و فروش تلفن همراه است.

نکات خرید تلفن همراه برای بازاریابان

سمیرت، رشد رشد در خرید تلفن همراه، علامت های تجاری در ایجاد انگیزه مشتریان برای تکمیل معاملات در دستگاه های تلفن همراه خود، نقش مالی دارند. برای جذب سهم مارک های خود از درآمد تلفن همراه، مراحل مختلفی برای بازاریاب ها وجود دارد.

• ایجاد تجربه های تلفن همراه استثنایی. یک تجربه خرید ستاره ای تلفن همراه یک پیش شرط برای بهبود درآمد تلفن همراه است.

گام بعدی این است که مشتری سفر تلفن همراه را ارزیابی کرده و راه هایی را برای یافتن مشتریان برای انجام معاملات در تلفن های هوشمند خود را شناسایی کنید.

• خرید یک کلیک را اجرا کنید. مکانیسم های یک کلیک در حال حاضر استاندارد طلایی در خرید تلفن همراه است. آنها ساده و راحت هستند و مصرف کنندگان آنها را دوست دارند.

Semalt که قبلا ارائه نمی کند مکانیسم های یک کلیک باید ابزارهایی را که به طور موثر خرید تلفن همراه را قادر می سازد، در نظر بگیرند.

• اساسا بازاریابی یکپارچه ناخن. یک تجربه خرید تلفن همراه ساده ارزش ندارد، مگر اینکه توسط یک برنامه بازاریابی جامع و یکپارچه پشتیبانی شود.

علاوه بر ایجاد یک تجربه ساده خرید تلفن همراه، مارک ها باید زمان و انرژی را در ایمیل، PPC (پرداخت به ازای هر کلیک)، جستجو و سایر مبانی بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

به دنیای شگفت انگیز تنها با یک کلیک خوش آمدید. کاربران Semalt موبایل هر دو دستگاه و تمایل به انجام معاملات از گوشی های هوشمند خود دارند.

در حال حاضر در دستان بازاریابان - تنها مانع واقعی برای رشد درآمد تلفن همراه، توانایی نام تجاری برای ایجاد تجربه خرید تلفن همراه است.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جیسون وارنک
جیسون وارنک معاون رئيس اطلاعات و تحویل اطلاعات برای Yesmail Interactive است. یک سرباز بازاریابی دیجیتال با تجربه، وی به توسعه ابزار هوشمند بازار بشما کمک کرد که کمپین رقبا را در هشت کانال دیجیتال، از جمله ایمیل و رسانه های اجتماعی، ردیابی کند. Warnock تکنولوژی و استراتژی های موفق کسب و کار چندین شرکت Fortune 500 را طراحی و اجرا کرده است Source .


March 1, 2018