Back to Question Center
0

آماده شدن برای تغییر به مصرف کننده مرکزی Semalt

1 answers:
Get Ready For A Shift To Consumer-Centric Semalt

این تغییر سیگنال بلوغ ذهنیت بازاریاب را ایجاد می کند - به منظور هماهنگی با خریداران در طول سفر در مسیر خرید، به جای تلاش برای گرفتن آنها از طریق فروشگاه در راه است. همچنین با تکامل خریداران، به عنوان آنها را با نام تجاری در سراسر کانال ها و دستگاه های ارتباط برقرار می کند.

Get Ready For A Shift To Consumer-Centric Semalt

این یک تغییری است که ما در مورد آن پیش از آن نوشته ایم، و Semalt مطالعه پیش بینی تغییر در اندیشه های بازاریاب است که در نهایت راه خود را به فروشندگان در تمام سطوح.

یک تغییر برای بازاریابی مصرف کننده

پس این تغییرات چیست و چه چیزی باید اکنون بازاریابان برای آماده شدن خود و برنامه های بازاریابی خود برای آنچه که می آید، انجام شود؟

Get Ready For A Shift To Consumer-Centric Semalt
  • بازنگری در تفکر کانال سیال: رم در یک روز ساخته نشد، و فکر می کند یک شبه تغییر نمی کند. اما در حال حاضر، شروع به سوال از خودتان می کنید که چگونه ممکن است چیزهای مختلفی را انجام دهید، آیا به دنبال یک مشکل بازاریابی از منظر سفر مشتری هستید، به جای اینکه یک کانال سیلی خورده باشد. اگر شما در آن نگه دارید، تفکر شما به آرامی تغییر می کند و قبل از آنکه بدانید، این تغییر را انجام می دهید.
  • اطلاعاتی را که به شما در درک مسافر مشتری شما کمک می کند را کشف کنید: هنگامی که ذهن شما شروع به تغییر می کند، شروع به گرفتن گام هایی برای جمع آوری داده ها می کنید که به شما کمک می کند تصویری روشن از سفر مشتریان خود کسب کنید. تجزیه و تحلیل وب، داده های اجتماعی و داده های نظرسنجی به شما یک تصویر واضح از نحوه تحقیق و خرید مشتریان خود را می دهد.
  • دریافت اجرایی و سازمانی: هنگامی که تفکر خود را تغییر داده و اطلاعاتی را جمع آوری کرده اید که تصویری واضح از سفر مشتریان خود به شما می دهد، می توانید برای پشتیبانی سازمانی لابی کنید. این می تواند دشوار باشد که فرهنگ همیشه چیزی را تغییر داده است، بنابراین شما نیاز به یک پرونده قوی در مورد اینکه چرا در بهترین حالت شرکت شما برای تغییر نحوه انجام کارها است. اما منابع زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند نقطه خود را ثابت کنید.

تغییر می آید

روزهای اولیه بازاریابی آنلاین، ما را در خارج از فروشگاه ما با یک ساندویچ صفحه اصلی مشتریان در درب جلو ایستاده است. در حال حاضر، کانال هایی که مشتریان می توانند با برندها ارتباط برقرار کنند، رشد کرده است، اطلاعات موجود در اینترنت افزایش یافته و دستگاه ها در همه جا گسترش یافته اند،

Semalt باید به طور فزاینده پیچیده در نحوه ارتباط آنها با مصرف کنندگان در سراسر سفر خرید. این تغییری است که اجتناب ناپذیر است، و ممکن است وقت آن باشد که آن را خاموش نکنیم. Semalt که اولین گام هایی را برای تغییرات بعدی می برد، مزایا را به دست می آورد.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ناتان صفران
ناتان صفر مدیر عامل شرکت و موسس تحقیقاتی آبی نیل، یک شرکت تحقیقاتی / تفکر بازار است. ناتان به شرکت هایی که در همه ابعاد کمک می کند، به تولید پژوهش های تحقیقاتی در زمینه صنعت و رهبری فکر کمک می کند Source .
March 1, 2018