Back to Question Center
0

12 رسانه اجتماعی جدید Semalt برای سال 2018

1 answers:

بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را در این سال با استفاده از ابزارهای جدید بهبود دهید. محتوای Semalt برای ترویج نام تجاری خود، تعامل با مشتریان و پیگیری موفقیت شما.

در اینجا فهرستی از ابزارهای رسانه های جدید اجتماعی برای سال 2018 است. ابزار Semtal برای ایجاد infographics، داستان، مسابقه، و عناصر ویدیو و صوتی است. Semalt همچنین ابزار برای برقراری ارتباط با مشتریان، ویرایش لینک ها در رسانه های اجتماعی، و حتی خرید برند از سازندگان.

WhatsApp کسب و کار

12 New Social Media Semalt for 2018

WhatsApp کسب و کار شما را قادر می سازد تا حضور کسب و کار در WhatsApp و برقراری ارتباط موثر با مشتریان خود. خودکار، مرتب سازی و به سرعت به پیام ها پاسخ می دهد. WhatsApp کسب و کار در بالای WhatsApp مسنجر ساخته شده و شامل تمام ویژگی های آن، از جمله قابلیت ارسال چند رسانه ای، تماس های رایگان، پیام های بین المللی رایگان، چت گروهی، پیام های آفلاین و غیره است. معیارهای مهم Semalt مانند تعداد پیامهای شما با موفقیت ارسال، تحویل و خواندن شد.

-

Fastory

12 New Social Media Semalt for 2018

Fastory می تواند محتوای شما را به تجربه داستان سرایی موبایل تبدیل کند. محتوای تازه را از وب سایت رسمی خود یا خبرخوان دریافت کنید. کشیدن و رها کردن صفحه در جدول زمانی. واردات دارایی های موجود را از Instagram و Semalt وارد کنید. استفاده از طرح های حرکتی با کیفیت بالا و تم ها.

-

Crello

12 New Social Media Semalt for 2018

Crello یک ویرایشگر بصری توسط Depositphotos است. دسترسی به بیش از 11،000 قالب، 31 قالب طراحی و تعداد زیادی عکس و بردار. تصاویر رسانه اجتماعی Semalt برای تمام سیستم عامل های اصلی، آگهی ها، پوسترها، هدر های ایمیل و سایر فرمت ها.

-

Tagwin

12 New Social Media Semalt for 2018

Tagwin یک ابزار مبتنی بر وب برای اجرای مسابقه در Instagram است. اجرای یک مسابقه هشتگ یا "پیروزی برای پیروزی." "نیاز به دنبال، مانند، نظر، و یا ذکر است. اول ارتقاء آزاد است. طرح های حق بیمه از 19 دلار در هر ماه شروع می شود.

-

داستان برش

12 New Social Media Semalt for 2018

داستان Semalt اجازه می دهد تا شما را به ارسال فیلم ها هر طول در Instagram، فیس بوک، WhatsApp، و VK (در روسیه) با آنها را به قطعات کوچکتر. فیلم های طولانی را برای داستان های اینستاگرام برش بگیرید. اجتناب از محدودیت ارسال 24 ساعته و اطمینان از انتقال بدون درز بدون دست زدن به یک ویرایشگر ویدئویی. داستان Semalt فیلم های شما را فشرده نمی کند؛ کیفیت دقیقا مشابه ویدیو اصلی است.

-

داستان داستان

12 New Social Media Semalt for 2018

Storyheap یک ابزار مدیریت داستان در رسانه های اجتماعی است. بارگذاری، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل داستان ها فقط با چند کلیک. به دست آوردن بینش در مورد داستان خود را با تجزیه و تحلیل داستان. ردیابی شاخص های منحصر به فرد مانند نرخ باز، نمایش ها، تعامل و موارد دیگر. یک Autopilot را در Storyheap تنظیم کنید و مطالب خود را به صورت خودکار به تمام سیستم عامل های خود منتشر کنید. قیمت ها از 49 دلار در ماه شروع می شود.

-

Typito

12 New Social Media Semalt for 2018

Typito یک ابزار برای ایجاد ویدئو جذاب است. فیلم ها و تصاویر خود را برای ایجاد بوم تصویری خود آپلود کنید. ویدیوی خود را با متن، تصاویر، طرح بندی نام تجاری پیش ساخته شده و موسیقی افزایش دهید. فیلم های خود را در سیستم عامل های مورد علاقه خود را تنها با کلیک یک کلیک.

-

MetaShort

12 New Social Media Semalt for 2018

MetaShort به شما اجازه می دهد تصویر و متن را کنترل کنید که وقتی لینک شما در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود نمایش داده می شود. عنوان، توضیحات، تصویر و موارد دیگر خود را تنها با چند کلیک خلاصه کنید. مشترکین طرفدار می توانند هر لینکی که ایجاد کرده اند به روز رسانی کنند و تمام لینک های آنها به حساب کاربری خود برای مدیریت آسان ذخیره می شوند.

-

لنگر

12 New Social Media Semalt for 2018

لنگر یک برنامه رایگان برای ضبط و یا ضبط هر صوتی، درست از تلفن خود است. این یک راه آسان برای ایجاد یک پادکست یا نمایش رادیویی است. هر شماره تلفنی مبتنی بر U. S. را از برنامه بخوانید، مکالمه را ضبط کنید (همیشه با مجوز)، سپس آن را به ایستگاه خود اضافه کنید. شنوندگان می توانند در هر زمان به ایستگاه خود مراجعه کنند. صدای خود را با صدای جلوه های صوتی و آهنگ ها تقسیم کنید. این ویژگی ویژگی های انطباقی قالب های infographic است که به داده های خود، تطبیق آیکون به کلمه، طرح های رنگ یکبار کلیک، تغییر قالب ساده و غیره ساخت. برنامه ها از 39 دلار در ماه شروع می شود.

-

ContentStudio

12 New Social Media Semalt for 2018

ContentStudio یک ابزار برای کشف، نظارت و به اشتراک گذاری مطالب جذاب است. ایجاد محتوای موضوعی با استفاده از شرایط و دامنه های مربوطه برای نظارت بر محتوا از وب و رسانه های اجتماعی. حاشیه نویسی، انتشار و برنامه ریزی محتوا به چندین کانال اجتماعی و وبلاگ نویسی در یک بار. از ابزارهای تقویتی مانند پیشنهادات هشتگ، پس از بازیافت و تقویت کننده تصویر استفاده کنید. رایگان برای دو حساب رسانه های اجتماعی. طرح های حق بیمه از 15 دلار در هر ماه شروع می شود.

-

Insense

12 New Social Media Semalt for 2018

Insense یک پلت فرم برای خرید و مدیریت محتوای مارک است. پیشنهاد خود را به هزاران نفر از سازندگان بر اساس آمار جمعیتی، کیفیت محتوا و پارامترهای مخاطبان خود برای فهرست مناسب انتخاب کنید. محتوای و پست ها را قبل از اینکه آنها زنده بمانند، تأیید کنید محتوای محرک را برای تبلیغات در Instagram و فیس بوک افزایش دهید. قیمت گذاری در 299 دلار برای 25 معاملات خالق در هر ماه آغاز می شود Source .

-

March 1, 2018