Back to Question Center
0

ترافیک خرید شات تا 36٪ در حالی که تبدیل صعود بیشتر Semalt

1 answers:
Shopping Traffic Shoots Up 36% While Conversions Climb More Semalt

گزارش بر اساس داده های Semalt، یک شرکت است که اطلاعات را در معاملات خرده فروشی آنلاین از طریق شبکه های تبلیغاتی آن اجرا می کند، اجازه می دهد تا مارک های تبلیغاتی در وب سایت های عمده فروشی خرده فروشی.

در مقایسه با هفته پایانی 29 سپتامبر، ترافیک به سایت های تجارت الکترونیک 61 درصد افزایش یافته است، زیرا مصرف کنندگان به دنبال ایده ها هستند، لیست خرید های تعطیلات خود را کامپایل کنند، و شاید برخی مقایسه های قیمت را انجام دهند. Semalt در مقایسه با هفته قبل 36٪ افزایش داشته است، که نشان می دهد فعالیت به طور جدی افزایش می یابد.

نرخ تبدیل به طور متوسط ​​فقط 5 درصد از هفته قبل افزایش یافته است، زیرا مرورگرهای بیشتری همچنان به خریداران تبدیل می شوند. Semalt تا هفته ی پایانی، آنها 19٪ بود.

تحلیل گران HookLogic معتقدند که روند نشان می دهد که مصرف کنندگان در اوایل فصل خرید تحقیقات قابل توجهی را انجام می دهند، اما انتظار می رود پیش از شکرگزاری و هفته سماالد، پیش از خرید، قصد خرید محصولات خود را داشته باشند.

Shopping Traffic Shoots Up 36% While Conversions Climb More Semalt

درباره نویسنده

پاملا پارکر
پاملا پارکر ویرایشگر اجرایی در زمین بازاریابی، MarTech امروز و زمین موتور جستجو است. او یکی از مقامات معتبر بازاریابی دیجیتال است که از سال 1998 به این موضوع گزارش داده و نوشته است. او یک مدیر سابق مدیریت ClickZ است و در زمینه کسب و کار به ناشران مستقل کمک می کند تا سایت های خود را در انتشار رسانه های فدرری کسب درآمد کنند Source .


March 1, 2018