Back to Question Center
0

روز بازاریابی: راهبردهای تبلیغاتی تعطیل، تجزیه و تحلیل آگهی Semalt & ؛ بازاریابی هوش مصنوعی

1 answers:
روز بازاریابی: استراتژی های تبلیغاتی تعطیل، تجزیه و تحلیل آگهی Semalt و AI بازاریابی

از زمین بازاریابی:

 • 7 نکته برای صعود به تعطیلات تبلیغات
  6 نوامبر 2017 توسط Mona Elesseily
  بازاریابان جستجو، آیا شما برای فصل تعطیلات آماده هستید؟ مونا Elesseily ستون شناس، راهنمایی برای گرفتن بیشتر از تبلیغات تعطیلات پرداخت تبلیغات جستجو.

 • آیا Google پست رتبه بندی تاثیر می گذارد؟ مطالعه موردی
  6 نوامبر 2017 توسط جوی هاوکینز
  جوینده هاوکینز، ستون ساز، نتایج یک مطالعه موردی را به اشتراک می گذارد تا ببینید آیا پست های Google می توانند سوزن را برای رتبه بندی جستجوی محلی حرکت دهند.

 • 5 راه کارآفرین از Instagram برای ایجاد یک شبکه قوی از مخاطبین استفاده کرد
  6 نوامبر 2017 توسط Sweta Patel
  در مصاحبه با ستاره شناس سوتا پاتل، بازاریاب و تاثیرگذار آمار پاتل راهنمایی های عالی خود را برای موفقیت بازاریابی اینستاگرم به اشتراک می گذارد.


 • 6 نوامبر 2017 توسط تیم پترسون
  Reddit به مارک ها می گوید چگونه تبلیغات خود را با مخاطبان مورد نظر خود انجام می دهند و چندین برداشت به بازدیدکنندگان سایت منجر شد.


 • نوامبر 6، 2017 توسط استیو توتلمن
  آماده برای خریدار مبتکر کشف، بصری وسواس در این تعطیلات
  خریداران می خواهند تصاویر را نه فقط برای جستجوی محصول، بلکه همچنین برای کشف آن. استیو توتلمن ستون نویسی را بررسی می کند که چگونه این فروش را تحت تاثیر قرار می دهد.


 • 6 نوامبر 2017 توسط گرگ استرلینگ
  ما هرگز متوجه نمی شویم که تبلیغات روسی و اخبار جعلی در انتخابات 2016 تاثیر گذاشته است، اما احتمالا این نکته غلط است که تأثیری بر آن نداشته باشیم.

 • Smartpipe به نظر می رسد برای حل تبلیغ هدفمند سازگار با GDPR با درمان شناسایی به عنوان "برف فلج"
  6 نوامبر 2017 توسط بری Levine
  در داخل شبکه های تلفن همراه، Smartpipe کاربران هدف را پیدا می کند و سپس شماره تلفن شناسایی خود را برای یک Token تک استفاده می کند.

 • ایجاد استراتژی همپوشانی B2B و B2C
  نوامبر 3، 2017 توسط جاستین فرید
  چگونه می توان حساب های جستجو پرداخت کرد، زمانی که اهداف شما شامل کسب و کار و مصرف کنندگان می شود؟ جاستین فرید، ستاره نویس، در مورد نحوه ایجاد یک استراتژی همپوشانی بحث می کند. "

 • بازاریابی AI: زمان برای اعتماد و شفافیت
  3 نوامبر 2017 توسط مت Zilli
  اگر بازاریابان شروع به تکیه بر هوش مصنوعی کنند، باید یاد بگیرند چگونه به آن اعتماد کنند. ساز متزلی در مورد اینکه چگونه شفافیت به بازاریابان کمک می کند درک آنچه AI می تواند برای آنها در اینجا و اکنون انجام دهد بحث می کند. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = توییتر-ویجت-0 و lang = en و screen_name = AmyGesenhues و show_count = درست و show_screen_name = true و size = m "class =" توییتر دنبال پیوند twitter-follow-button "title =" Twitter Follow Button "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 1, 2018