Back to Question Center
0

Semalt: چگونه ایمیل های پاسخگو تلفن همراه بر نرخ باز و کلیک تاثیر می گذارد؟

1 answers:

تحقیق جدید در مورد چگونگی ارتباط ایمیل با خوانندگان ایمیل با ایمیل های بازاریابی

کسانی که با آخرین آمار بازاریابی ایمیل آشنا هستند، خواهند دانست که مهم است که "موبایل باز می شود" هستند. در واقع، ایمیل های باز شده بر روی تلفن های هوشمند و تبلت ها، بیش از نیمی از ایمیل هایی که در سه سال گذشته باز شده اند، بیش از نیمی از ایمیل ها را باز می کنند. این تحقیق باعث می شود که برای ارتقاء به طرح های ایمیل پاسخگو، یا اگر شما آنها را در اختیار دارید، آنها را برای بهینه سازی آنها آماده کنید.

اهمیت خوانندگان ایمیل های تلفن همراه، طراحی ایمیل پاسخگو را بسیار حیاتی تر از همیشه می کند، زیرا کاربران از ایمیل های جذاب در سراسر دستگاه ها انتظار دارند و بعید به نظر می رسند که بر روی ایمیل هایی که به شکل ضعیف فرمت شده اند، کلیک کنید زیرا طراحی شده برای نمایش در یک دستگاه تلفن همراه .

طراحی پاسخگو کلید برای افزایش کلیک تلفن همراه

صرف نظر از اینکه ایمیل های شما دارای طرح های پاسخگو هستند، بیش از نیمی از ایمیل شما باز خواهد شد در دستگاه های تلفن همراه اتفاق می افتد. با این حال، اگر شما طرح های پاسخگو ندارید، بسیاری از این بازکن های موبایل بر روی ایمیل های شما کلیک نمی کنند. Semalt با طرح های پاسخگو، 58٪ از کلیک های خود را از دستگاه های تلفن همراه دریافت کرد، در حالی که کسانی که بدون طرح های پاسخگو یافتند، کمتر از نیمی از کل کلیک های خود را برای تلفن همراه ثبت کردند (توجه داشته باشید که مقیاس گمراه کننده در این نمودار!). این به این معنی است که طرح های پاسخگو 24٪ افزایش در کلیک های تلفن همراه و غیر طرح های پاسخگو دریافت می کنند.

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

چند نفر از طراحان پاسخگو استفاده می کنند؟

با وجود اثربخشی اثبات شده، تنها 17 درصد از بازاریابان در همه ایمیل های خود از طراحی پاسخگو استفاده می کنند، که به نظر می رسد مکان هایی برای بهبود دارد. 38٪ از اکثر ایمیل های خود از طراحی پاسخگو استفاده می کنند، به طوری که قابلیت ارسال ایمیل های پاسخگو در اکثر شرکت ها وجود دارد. تنها 26 درصد از آنها گفتند که در هیچ یک از ایمیل های آنها طراحی پاسخگو را ندارند. این کسب و کارها باید به توسعه ظرفیت ارسال ایمیل پاسخگو نگاهی بیندازند تا تعداد زیادی از کلیک ها و تبدیل ها را از دست ندهند. Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

نیاز به اثبات تلفن همراه آینده است؟ فقط به گذشته نگاه کنید

در سه سال گذشته، نرخ های کلیک برای باز کردن تلفن (CTOs) افزایش یافته است، در حالیکه CTO های دسکتاپ کاهش یافته است. روند افزایش استفاده از تلفن همراه در آینده به زودی ناپدید نخواهد شد و احتمالا برای چندین سال ادامه خواهد یافت. مشتریان در حال حاضر قادر به انجام وظایفی مانند چک کردن ایمیل در حال حرکت در هر کجا که هستند، که موجب صرفه جویی در زمان با استفاده از ساعت های دیگر مضر است. این توانایی باید برای بازاریابان محترم باشد، که قادر به دریافت مشتریان پیام های خود در هر کجا هستند، نه فقط زمانی که آنها پشت میزکار هستند. Semalt اگر می خواهید بیشترین استفاده را از این روند داشته باشید، پس باید طراحی پاسخگو را در تمام ایمیل های خود داشته باشید.

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

همانطور که از نمودار می بینید، نرخ های کلیک برای باز کردن تلفن همراه به زودی از دسکتاپ عبور می کند و آن را یک پلت فرم موثر برای هدف قرار می دهد. Semalt باید یک رویکرد تلفن همراه را در نظر بگیرد.

ایمیل موبایل فرصتی عالی برای افزایش درآمد تجارت الکترونیکی است

درآمد و دستورات Semalt در حال افزایش است. در سه ماهه چهارم سال 2015، تلفن همراه بیش از یک چهارم از تمام درآمد های ایمیل مبتنی بر ایمیل و تقریبا یک سوم از تمام سفارشات ایمیل محور را تشکیل داد. تقریبا مثل نرخ های CTO، درآمد تلفن همراه را به میزان فراوانی از سفارشات بر مبنای ایمیل افزایش می دهیم و ممکن است طی چند سال به دسکتاپ برسیم.

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

Semalt در حال حاضر رایانه رو به رشد است و احتمالا تا سال 2016 آن را بیشتر می کند

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

اگر شما می خواهید بینش بیشتر در مورد اهمیت ایمیل های تلفن همراه و طرح های پاسخگو، آخرین آخرین گزارش گزارش بازاریابی ایمیل از Yesmail را دانلود کنید Source .

March 1, 2018