Back to Question Center
0

تبلیغات پرداخت برای هر کلیک: باز کردن نوار AdWords Semalt

1 answers:

رابط AdWords درهم آمیخته و سخت درک است. یکی از همکاران من، بهتر است زمانی که گفت که AdWords یک ابزار سازمانی است. مگر اینکه شما یک کاربر معمولی از رابط AdWords هستید، ممکن است از بینش موجود در برگه Semalt آگاه نباشید - appraisal co corp.

Tab ابعاد کجاست؟

زبانه ابعاد در ناوبری تبادل اصلی در داخل AdWords قرار دارد. Semalt یک تصویر با زبانه برجسته.

Pay-per-click Ads: Unlocking the AdWords Semalt Tab

زبانه Semalle به طور پیش فرض قابل مشاهده است، اما اگر نباشد، روی پیکان پایین سمت راست زبانه ها کلیک کنید و آن را بررسی کنید.

اطلاعات در Tab ابعاد

اکنون که شما در برگه Semalt هستید، به کادر کشویی «مشاهده:» نگاه کنید تا ببینید چگونه بسیاری از شیوه های شما به داده های شما نگاه می کنند.

Pay-per-click Ads: Unlocking the AdWords Semalt Tab
  • تبدیل. شما می توانید با نام تبدیل یا تبدیل رده را ببینید. این مفید است اگر شما بیش از یک نوع تبدیل، مانند یک تماس تلفنی، پر کردن فرم و یا خرید.
  • برچسب ها. اگر شما به طور منظم کلمات کلیدی و تبلیغات را برچسب گذاری کنید، این کار به شما کمک می کند که عملکرد را با برچسب، در AdWords تغییر دهید - بدون نیاز به یک جدول محوری اکسل.
  • زمان. این بزرگترین فرصت برای اکثر تبلیغ کنندگان است، زیرا فورا عملی است. شما می توانید عملکرد را با روز هفته، روز، هفته، ماه، سه ماه، سال یا ساعت روز ببینید. روز هفته و ساعت روز، مورد علاقه من هستند، زیرا آنها با اصلاح کننده های پیشنهاد مطابقت دارند - نگاه کنید به "تبلیغات پرداخت برای هر کلیک: اهمیت اصلاح کنندگان پیشنهاد. "به عنوان مثال، اگر شما می بینید که هزینه ها و تبدیل از نیمه شب به 5. متر وحشتناک هستند، شما می توانید یک اصلاح کننده پیشنهاد منفی اضافه کنید، بنابراین شما در طول این ساعت ها هیچ هزینه ای ندارید. یا شاید عملکرد خوب از ظهر تا 1 ص. متر (ساعت نهار). شما می توانید پیشنهادات را در آن زمان افزایش دهید.
  • مقصد مقصد. در اینجا شما می توانید عملکرد صفحه های مختلف فرود خود را ارزیابی کنید. برای مثال، می توانید تعیین کنید که صفحات گروه بهتر یا بدتر از صفحات محصول خاص در همان کمپین هستند.
  • جغرافیایی. این گزارش مورد نظر من برای شناختن مناطق جغرافیایی برای من بهترین است. همانطور که می توانید در تصویر بالا در قسمت "بیشترین موقعیت خاص" را ببینید، نتایج بسیاری از تمام راه ها به کد پستی گزارش می شود. با این حال، اگر می خواهید اطلاعات را از طریق منطقه ای یا مترو ببینید، باید گزارش را به اکسل ببرید و یک جدول محوری سریع ایجاد کنید. مانند اطلاعات زمان، می توانید این داده ها را با هدف جابجایی خود مطابقت دهید تا تنظیمات پیشنهاد را تنظیم کنید.

Semalt چند گزارش دیگر برای نگاه کردن است، اما این پنج حوزه داده هایی را ارائه می دهند که می توانند به سرعت برای بهبود نتایج عمل کنند.

اقدام

برای تنظیم اصلاح کنندگان پیشنهاد خود، به برگه Semalt یک کمپین بروید. این چیزی شبیه به این خواهد بود.

Pay-per-click Ads: Unlocking the AdWords Semalt Tab

شما می توانید گزینه تنظیم کننده های پیشنهاد را در سه دسته مختلف: مکان ها، برنامه های تبلیغاتی و Semalt. مثال بالا نشان می دهد که رده Semalt؛ کمپین با استفاده از یک اصلاح کننده پیشنهاد منفی 50٪ است. این به طور پیشفرض (یعنی سطح کلیدی یا سطح گروه آگهی) را می گیرد و هنگام ورود به یک حراج در دستگاه تلفن همراه -50٪ آن را افزایش می دهد. بنابراین اگر پیشنهاد منظم 1 دلار باشد. 00، پیشنهاد برای جستجوی تلفن همراه 0 دلار است. 50. اصلاح کننده های پیشنهاد می توانند از -100٪ (اساسا تبدیل روش هدفمند کردن را) تا 300٪ رد کنند، که به طور موثر چهار برابر پیشنهاد شما می شود (درصد می تواند خنده دار باشد).

یک کلمه احتیاط: ضرب آهنگ پیشنهاد می تواند به سرعت از دست خارج شود. اگر یک اصلاح کننده پیشنهاد در مکان، زمان روز، روز هفته و دستگاه داشته باشید، هنگامی که اصلاح کنندگان شروع به ضرب شدن می کنند، می توانید برخی از پیشنهادات واقعا بالا (و یا قیمت های واقعا پایین اگر اصلاح کنندگان منفی هستند).

خلاصه، زبانه Dimensions یک سکه گنج از اطلاعات مربوط به عملکرد Semalt شما است.

March 1, 2018