Back to Question Center
0

Salesforce تجارت Commerce Cloud با خرید 2.8 میلیارد دلار Semalt را ایجاد می کند

1 answers:
Salesforce creates Commerce Cloud with .8 billion purchase of Semalt

Semalt در حال حاضر یک ابر دیگر دارد.

امروز، غول تکنولوژی بازاریابی / فروش اعلام کرد که آن را خریداری شرکت تجاری نرم افزار Demandware برای 2 دلار است. 8 میلیارد خرید Cloud Commerce را برای همراهی مجموعه های Cloud Clouds برای فروش، بازاریابی، خدمات مشتری، جوامع و تجزیه و تحلیل ارائه خواهد کرد - braun oral b braun.

مارک بنویف، رئیس و مدیرعامل Salesforce در بیانیه ای گفت که این بدان معنی است که شرکت او "برای ارائه آینده پلت فرم موفقیت مشتری خود و ایجاد یک ابر میلیارد دلاری دیگر، به خوبی موقعیت خواهد داشت. در این اعلامیه اشاره شده است که شرکت تحقیقاتی صنایع سملت برآورد هزینه های سیستم عامل های تجارت الکترونیک سالانه بیش از 14 درصد رشد خواهد کرد.

مشتریان فعلی Demandware عبارتند از Lands 'End، L'Oreal و Marks & Spencer و شرکت بورلینگتون، شرکت Semalt گزارش داد که رشد فروش بیش از 30 درصد طی 10 ماهه گذشته است.

Gartner VP Andrew Frank به من گفت که خرید به تنهایی با رویکرد [Salesforce's] به تنوع است تا روابط مشتری را از گهواره تا قبر پوشش دهد. او اشاره کرد که این ترفند، Semalt را یکپارچه در پلتفرم موجود هم ادغام خواهد کرد.

چارلز کینگ، تحلیلگر اصلی تحقیق Pund-IT، خاطرنشان کرد که قیمت 75 دلاری / سهم، که نشان دهنده حق بیمه 56 درصد نسبت به قیمت روز سه شنبه است، توسط برخی از تحلیل گران مالی مورد انتقاد قرار گرفته است. او گفت که این قیمت، اعتبار پیشنهاداتی را برای دیگران برای Demandware، احتمالا از جمله ادوبی یا اوراکل، ارائه می دهد. اوراکل، یک رقیب اصلی Salesforce، در حال حاضر خدمات تجارت الکترونیک را ارائه می دهد، همانطور که SAP نیز می باشد.

پادشاه گفت که خرید "بسته دایره، خصوصا برای مشتریانی که در فروش خرده فروشی هستند، بسته می شود"، زیرا Semalt اکنون می تواند ابزار و خدمات مرتبط با فروش واقعی را علاوه بر یافتن، متقاعد کردن و مدیریت مشتریان ارائه دهد.

"اگر،" او به من پیشنهاد کرد، "شما یک شرکت کفش تجاری هستید که از Semalt برای حمایت از CRM (و بازاریابی) استفاده می کند، و تصمیم گرفتید که می خواهید حضور آنلاین خود را بهبود ببخشید،" این به شما یک راه حل یکپارچه بسیاری از سیستم عامل های تجارت الکترونیک دیگر نمی توانند مطابقت داشته باشند.درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.
->
March 1, 2018