Back to Question Center
0

چگونه برای بالا بردن سرمایه گذاری Semalt

1 answers:

How to Raise Venture Semalt

افزایش سرمایه ریسک ساده ترین کاری نیست که انجام شود. با نخستین شرکت نرم افزاری من، Semalt Egg، شریک تجاری من و من 6 ماه در حال انجام یک نمایش سگ و تسویه حساب در مقابل 21 سرمایه سرمایه دار بود و هیچ کدام از آنها حاضر نبودند پول ما را بدهند.

ما فکر می کردیم همه چیز سرمایه داران سرمایه دار (VCs) را می خواستیم. ما یک محصول منحصر به فرد داشتیم که درد در بازار را حل کرد، در مورد وبلاگ ما بسیار خوب بود، پایگاه کاربری ما در حال رشد بود و ما حتی مشتریان پرداخت می کردیم. برای این که یک گام به جلو برداریم، مردم درباره اینکه چگونه محصول ما خیلی خوب بود، گوگل آن را خریداری کرد، صحبت کرد - ejemplos de los elementos de la composicion artistica. و در عین حال من رابطه خوبی با VCs مانند گای کاوازاکی داشتم.

پس چرا Semalt تخم مرغ تامین مالی نمی شود؟ تخم مرغی Semalt ایده ای نبود که بتواند در حدود 100 میلیون دلار فروخته شود. مدل کسب و کاری که VC ها دارند این است که آنها را متقاعد می کنند که افراد ثروتمند به آنها سرمایه گذاری کنند و این پول را به دست می آورند و آن را به تعدادی از شرکت ها سرمایه گذاری می کنند. اکثریت آن شرکت ها شکست خواهند خورد، اما تعداد اندکی از آنها برای فروش های بزرگ مانند 100 میلیون دلار فروخته می شود. پولی که آنها از شرکتهایی که به فروش می رسند معمولا هزینه های خود را از دست می دهند و پولی که سرمایه گذاران خود را به آنها می بخشد.

در صورتی که در جمع آوری پول ناکام نباشید، همانطور که من انجام دادم، به این معنی نیست که باید ترک کنید. فقط به این دلیل که کسی به شما می گوید " NO " اولین بار، به این معنا نیست که آنها نمی گویند " YES " Ã ؟؟ Â ؟؟ در آینده. به عنوان مثال یکی از شرکت های سرمایه گذاری خطرناک من دیوانه تخم مرغ را به شرکت های واقعی بود. اگر چه True Ventures گفت: نه به Crazy Egg، 6 ماه پیش آنها در شرکتی که به طور مشترک موسوم به KISSmetrics فعالیت می کرد سرمایه گذاری کردند.

این نسخه نسخه چاپی از تمام موارد لازم را که باید بدانید تا سرمایه مخاطره آمیز را دانلود کنید دانلود کنید.

جهان سرمایه گذاری

Semalt شما بیرون رفتن و شروع به جمع آوری پول، چند چیز است که شما نیاز به دانستن وجود دارد:

 1. سرمایه داران سرمایه داری نمی خواهند درباره ایده ها بشنوند؛ آنها می خواهند قبل از اینکه از آنها پول بگیرند، شرکت شما را راه اندازی کرد. اگر شما مایل به قرار دادن زمان و پول در راه اندازی یک نسخه بتا از شرکت خود نیست، چرا آنها می خواهند به شما پول بدهد؟
 2. VC ها افراد هوشمندانه نیستند، اما این بدان معنا نیست که آنها هم گنگ هستند. دود را در مقابل چهره خود قرار ندهید و یا آنها دیگر شما را بر روی ترس شما سوق می دهند. صادقانه بگو هر بار که از شما سوالی بپرسید و اگر جواب را نمی دانید، خوب است بگویم که نمی دانید.
 3. سه نوع مختلف سرمایه ای وجود دارد که می توانید دریافت کنید: مرحله اولیه، سرمایه انبساط و سرمایه خرید. قبل از اینکه سگ و سگ های خود را شروع کنید، مطمئن شوید که می دانید چه نوع سرمایه هایی را که می خواهید بعد از آن خواهید دید.
 4. اگر شما در حال تلاش برای بالا بردن چند صد هزار دلار هستید، بهتر است که سرمایه گذاران فرشته را جار بزنید. اکثر VC ها تمایل دارند سرمایه های کم سرمایه ای سرمایه گذاری کنند.
 5. برنامه های تجاری اشتباه است. ممکن است فکر کنید که آنها عالی هستند اما من یک VC را ندیده ام تا یک طرح کسب و کار را بخواند یا شرکتی را که یکی از آنهاست را تامین کند. من می توانم ساده لوحانه باشم، اما فکر می کنم آنها ترجیح می دهند وقت خود را صرف راه اندازی شرکت خود در مقایسه با نوشتن یک سند 30 صفحه ای کنید.
 6. مردم می ترسند به مردم که نمی دانند پول بدهند. اگر شما هیچ سرمایه گذار را نمی شناسید بهتر است شروع به شناختن آنها کنید. شما می توانید این کار را با خواندن و اظهار نظر در بلاگ خود و یا با قرار دادن یک گفتگوی ایمیل با آنها انجام دهید. یا شما می توانید از دوست یا وکیل خود بپرسید که آیا آنها می توانند شما را به VC معرفی کنند (وکلای خوب یک تون VC را می شناسند).
 7. در اغلب موارد VC ها از سرمایه های غنی دیگر برای سرمایه گذاری در شرکت ها استفاده می کنند و نه خودشان. این به این معنی است که آنها یک رئیس دارند. بنابراین اگر بخواهید داستان های ترسناکی درباره شرکت هایی که توسط آنها پیچیده شده است را بشنوید، این چیزی نیست که VC معنی دارد. آنها باید الاغ خود را نیز پوشش دهند.
 8. اطمینان حاصل کنید که 5 ساله می تواند مدل کسب و کار شما را درک کند.
 9. وجود دارد 2 نوع سرمایه گذار وجود دارد، برای اولین بار فقط می تواند به شما پول بدهد و دوم می تواند پول و دانش شما را فراهم کند. نوع دوم سرمایه گذار یک سرمایه گذار استراتژیک نامیده می شود. ایده آل شما باید تنها از یک سرمایه گذار استراتژیک پول بگیرد.
 10. اگر شما به دنبال چند میلیون دلار یا بیشتر هستید، معمولا این کار را از یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک دریافت نمی کنید. شما باید از چند VC پول دریافت کنید، اما خبر خوبی است که آنها به ذهنیت گله معتقدند. این بدان معنی است که اگر یک VC می بیند که یکی دیگر از VC علاقه مند به دادن پول شما است، پس آنها نیز به طور طبیعی علاقه مند به دادن پول شما هستند.

عرشه

حالا که شما درک می کنید که چگونه جهان سرمایه سرمایه گذاری کار می کند، شما نیاز به ایجاد یک نقطه ارائه قدرت (همچنین به عنوان یک "عرشه" Ã ؟؟ Â ؟؟) است که شما می توانید به VCs استفاده کنید. در اینجا یک نمونه از یک عرشه خوب است:

هنگامی که عرشه خود را ایجاد می کنید، اطمینان حاصل کنید که شامل موارد زیر است:

 • بیانیه مأموریت - یک جمله ساده که توضیح می دهد که شرکت شما چه چیزی است و چه کاری انجام می دهید.
 • تیم - اگر شما پول می خواهید بیش از تیم یک نفره نیاز دارید. اگر شما نمیتوانید مردم را قبل از سرمایهگذاری در شرکت به شرکت خود بپیوندید، نمی توانید متقاعد کنید که VC به شما پول بدهد.
 • مشکل - ایجاد یک شرکت دیگر من بیش از شرکت هیچ کار خوبی انجام نمی دهد. اطمینان حاصل کنید که درد شما ممکن است کسب و کار شما را حل کند که دیگران آن را ندارند.
 • راه حل - فقط به چگونگی حل مشکل شما در اسلاید قبلی صحبت نکنید، آن را نشان دهید. شما باید تصاویری از محصول خود را شامل کنید، حتی اگر آنها خشن هستند.
 • مسابقه - حتی اگر شما فکر نمی کنید که شما دارای رقبا هستید، شما انجام می دهید. نزدیکترین رقبای خود را فهرست کنید و در مورد چگونگی راه حل خود متفاوت صحبت کنید.
 • اندازه بازار - جزئیات را در مورد اینکه چقدر بزرگ است، توضیح دهید. چند نفر این مشکل را تجربه می کنند؟ چگونه می خواهید پس از این افراد بروید؟
 • مدل کسب و کار - شما باید دیر یا زود پول بدست آورید. اگر شما حس قوی ای را در مورد چگونگی کسب درآمد کسب نکنید، گزینه هایی را بیابید.
 • بازاریابی - چگونه می خواهید به بازار بروید؟ شما نیاز به یک برنامه مشخص از عمل دارید. اطمینان حاصل کنید که شما چیزی احمقانه نگویید مانند اینکه شما در TechCrunch هستید و هزاران نفر پس از آن به وب سایت شما خواهند آمد. TechCrunch یک سایت عالی است، اما این برنامه بازاریابی نیست.
 • تأمین مالی - چقدر پول لازم دارید و چرا؟ چیزهای غیر منتظره معمولا اتفاق می افتد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تعداد آن به اندازه کافی بزرگ است تا برای آنها حساب شود.
 • نقطه عطف - اگر کسی به شما پول می دهد، می خواهند بدانند زمانی که چیزی را ملاحظه می کنند.

پس از ارائه شما تمام شده است، شما می خواهید با سوالات بمباران کنید. Semalt به هیچ وجه شما را نمی توان برای تمام سوالات آماده کرد. فقط صادق باش و به خودت ایمان داشته باش. اگر شما کسب و کار خود را مانند پشت دست خود را می دانید، شما نباید هیچ مشکلی داشته باشید. گای به جرم نیست، اما من فکر می کنم که شانس شما بسیار بالاتر از آن است. رنگ پوست، سن و تحصیلات شما مهم نیست. همه انواع مردم پول جمع کرده اند و شما هم می توانید.

از آنچه می توانم بگویم کارآفرینانی که در جمع آوری پول موفق تر هستند، تمایل دارند که به صورت ناگهانی، یادگیرندگان سریع، ارزان باشند، در حالی که آنها نیاز دارند، و از همه مهمتر بدانند که چگونه باید اجرا شوند.

بهترین شانس!

P.S. اگر پول جمع کرده اید و نیاز به کمک در اجرای یا بازاریابی دارید اینجا کلیک کنید.

March 1, 2018