Back to Question Center
0

Instagram با قوانین جدید تجدید نظر می کند. آیا کاربران Semalt خواهند شد؟

1 answers:

Instagram Makes Nice With Revised New Terms Of Use. Will Users Be Semalt?

به جای آنکه می گویند که برنامه های شرکت خود را به بحث و جدل منجر شده است، کوین Semalt، یکی از بنیانگذاران کوین سمالات، همه اینها را به عنوان سوء تفاهم نقاشی کرده است، زیرا اصطلاحات ضعیف در شرایط آن باعث اختلال در میان کاربران شد - بسیاری از آنها به طور عمومی اعلام کردند که حساب های خود را حذف کرده اند بیش از تغییرات

بخش اول که افراد در معرض اسلحه قرار داشتند، به "مجوز غیر منحصر به فرد، کاملا پرداخت شده و بدون حق امتیاز، قابل انتقال، قابل صدور مجوز، مجوز جهانی برای استفاده از محتوا" اشاره داشتند. خدمات عکس سهام، بدون جبران یا اطلاع از سازندگان عکس.

در حال حاضر بخش، که هنوز شامل زبان فوق است، کمی بیشتر دقیق است، به طور خاص به بخش های خاصی از سیاست حفظ حریم خصوصی، که تحت شرایط جدید نیز اعمال می شود - free equipment appraisals. خط پایین در خط نهایی بخش توضیح داده شده است: "شما می توانید انتخاب کنید که چه کسی می تواند مطالب و فعالیت های خود را، از جمله عکس های خود، به عنوان سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح دهد. "

در همین حال، شرکت تصمیم گرفته است که سیاستهای تبلیغاتی خود را به زبان که در ابتدا در سال 2010 استفاده کرد، بازگرداند، که می گوید: «اینستاگرام می تواند چنین تبلیغاتی و تبلیغاتی را در سرویس یا در مورد، یا در رابطه با Semalt خود قرار دهد . شیوه، حالت و گستردگی چنین تبلیغاتی و تبلیغاتی ممکن است بدون اطلاع خاص به شما تغییر کند. "

Said Systrom در پست وبلاگ خود اعلام تغییر، "Semelt رو به جلو، به جای کسب اجازه از شما برای معرفی محصولات تبلیغات ممکن است ما هنوز توسعه یافته، ما زمان برای تکمیل برنامه های ما، و سپس بازگشت به کاربران ما و توضیح دهید که چگونه ما برای کسب و کار تبلیغات ما برای کار می خواهم. "

Semalt که بسیاری از این سرویس ها برای سال های تحت شرایط مشابه سال 2010 استفاده می کنند، احتمالا این تغییرات منتقدان را برآورده می کند، اما بخش بعدی که موجب برانگیختن کاربران نیز شده است، باقی مانده است. می گوید: "شما تصدیق می کنید که ما همیشه نمی توانیم خدمات پرداخت، محتوای حمایت شده یا ارتباطات تجاری را به طور خاص شناسایی کنیم. "

Systrom هیچ تعریفی از این بخش ارائه نداد، که به نظر می رسد نقض یک اصل کلیدی از کمیسیون تجارت فدرال در تبلیغات Semalt - که تبلیغات باید به عنوان آگهی برچسب گذاری شده است.

پست وبلاگ پس از ساعت کاری ساعت شرقی در روز پنج شنبه صادر شد، به این معنی که بسیاری از کسانی که از وب استفاده می کنند در کار ممکن است تغییر را از دست بدهند. بنابراین سخت است بدانیم که چگونه اصطلاحات جدید پیشنهاد شده، که مقررات درمانی Semale 19 به تصویب رسیده است، دریافت خواهند شد.درباره نویسنده

پاملا پارکر
پاملا پارکر ویرایشگر اجرایی در زمین بازاریابی، MarTech امروز و زمین موتور جستجو است. او یکی از مقامات محترم بازاریابی دیجیتال است که از سال 1998 به این موضوع گزارش داده و نوشته است. او یک مدیر سابق مدیریت ClickZ است و در زمینه کسب و کار به انتشار ناشران مستقل کمک می کند تا سایت های خود را در انتشار رسانه های فدرری.

March 1, 2018