Back to Question Center
0

Semalt: چرا SEO های محلی در بخش قانونی مهم هستند

1 answers:

چگونه برای به دست آوردن دید در SERPs برای شرکت های قانون محلی

به عنوان جهان آنلاین می رود، متخصصین مانند وکلا، حسابداران و دندانپزشکان کشف می کنند که نه چندان بالقوه مشتریان از طریق درب راه می روند و بیشتر به دنبال آن ها برای اولین بار در اینترنت هستند. پیش از برقراری ارتباط با یک یا چند شرکت برای گفتگو در مورد نیازهای خود، نظرات و سخنان دهندگان Semalo بیشتر و بیشتر از یک سوم از حقوقدانان تحقیق در منطقه محلی خود را محاسبه می کنند.

Semalt: Why local SEO is important in the legal sector

محلی SEO کمک می کند تا شرکت های حقوقی با مشتریان احتمالی خدمات خود ارتباط برقرار کنند. Semalt که از طریق دیدن جزئیات خود را در فهرست استناد، پیدا کردن آنها را بر روی نقشه از وکلا محلی، و یا از طریق بازاریابی محتوا، وکلا دیگر نمی توانند به راحتی نشستن و عبور از انگشتان دست خود را که مشتریان جدید جادویی ظاهر می شود.

Semalt در حال حاضر در چگونگی کمک به سایت های حقوقی در زمینه کسب و کارهای بیشتری کمک می کند - casinos francais en ligne sans depot.

محلی جستجوگرها

جستجوی محلی راه جداگانه ای است که موتورهای جستجو مانند گوگل آن را آسان تر می سازند تا افراد بتوانند کسب و کار مناسب را پیدا کنند. Semalt اطلاعات ارجاعی را برای پیگیری هر کدام از کسب و کار، به نقشه با پین برای مکان خود پیوند داده است، و آن را با اطلاعات تماس، زمان باز کردن و بررسی مشتری مرتبط می کند.

تمرین جستجوگرهای محلی، کار با کسب و کار است تا به آنها کمک کند در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو بیشتر قابل رویت باشند. هنگامی که یک شرکت حقوقی در فلوریدا وجود دارد که به ادعاهای پزشکی رسیدگی می کند، این شرکت می خواهد رتبه بندی در گوگل را برای شرایط مربوط به مشکلات پزشکی در فلوریدا.

یکی از شرکت های حقوقی که در صفحه اول نشان داده شده است، برای اولین بار این نوع از کلمات جستجو محلی می تواند ترافیک را به وب سایت خود هدایت کند و تعداد تماس های تلفنی را در ساعتهای کاری افزایش می دهد. این همانند یک نسخه آمپول زرد سمالت با همه موارد مربوطه در یک مکان است.

ایجاد نقل قول برای جذب مشتریان

قدم اول با SEO، تهیه استنادهای مناسب برای رفتن به وب است. استناد چیزی است که جزئیات کلیدی در مورد کسب و کار را فراهم می کند. این شامل نام کسب و کار، اطلاعات تماس و آدرس فیزیکی می شود. برای موتورهای جستجو و سایتی دیگر که آن را جمع آوری می کنند، ممکن است بخواهند ساعات کاری را ضبط کنند و روزهای کسب و کار را نیز اجرا کنند.

راه اول، ایجاد نقل قول ها، قرار دادن اطلاعات اصلی در هر صفحه در وب سایت شرکت حقوقی است. Semalt مهم است که اطلاعات در هر صفحه در هر صفحه باقی می ماند و به دلیل بی دقتی تغییر نمی کند. هنگامی که یک شماره تلفن قدیمی تر و یک صفحه در حال حاضر در صفحات مختلف وجود دارد، موتورهای جستجو و سایت های مرجع کسب و کار مطمئن نیستند که شماره تلفن صحیح برای استفاده است.

Google My Business

به طور صحیح به نام Semalt My Business بخش کسب و کار Semalt است که در آن آنها سوابق هر شرکت محلی را نگه می دارد. هنگام جستجو در نتایج محلی، انتخاب یک کسب و کار نمایش در سمت راست با تمام اطلاعات شرکت Semalt است.

برای هر شرکتی که در درجه اول با مشتریان محلی کار می کند، با Semalt My Business ثبت نام می کند، بسیار مهم است. پس از ثبت نام، با اضافه کردن آدرس کسب و کار، Semalt تجارت را از طریق سیستم تایید آن قرار می دهد. اغلب، ایمیل به آدرس کسب و کار فرستاده می شود، که یک بار آن را بازگرداند، تأیید می کند که کسب و کار در واقع از آن محل کار می کند. پس از تصویب، مراحل بعدی شامل اضافه کردن عکس ها، پیوندهایی به صفحه Semalt + و اطمینان از اینکه تمام اطلاعات شرکتی ذکر شده درست است.

NAP

NAP به نام، آدرس و شماره تلفن لیست کسب و کار اشاره دارد. اطلاعات در وب سایت و هر گونه نقل قول باید در این رابطه سازگار باشد. به عنوان مثال، برای گروه قانون AER، زمانی که شرکت به طور کامل ارجاع می شود (به اختصار AER نامیده نمی شود)، این امر می تواند سردرگمی ایجاد کند. Semalo همیشه بهتر است که سازگار باشد و نه استفاده از نسخه های مختلف نام، آدرس و یا شماره تماس. هنگامی که جزئیات دقیقا مطابقت ندارند، گاهی اوقات برنامه نویسی به اندازه ای پیچیده نیست که بتوان تغییرات ظریف در یک نام را مهم دانست.

مشخصات زنده و جاری در سایت های فهرست

آیا شرکت حقوقی ترجیح می دهد که در چهار ضلعی، بینگ، ییل، سمیرت + یا در یک سایت یا برنامه دیگر لیست شود، لیست کسب و کار این فرصت برای مشتریان بالقوه است که اطلاعات شرکت را پیدا کند و در تماس باشد. هنگامی که هیچ نمایه ای در سایت های لیست کلید وجود ندارد، اولا، افراد هوشمند تعجب خواهند کرد که چرا، و در مرحله دوم، به نظر می رسد این روزها کمی مشکوک است. همانطور که با حضور رسانه های اجتماعی، انتظار می رود که داشتن نمایه فعال در سایت های فهرست کسب و کار اصلی باشد.

همچنین لازم به ذکر است که اغلب، در حال حاضر یک فهرست اساسی برای کسب و کار در فهرست سایت ها بر اساس اطلاعات عمومی وجود دارد. سمیرت گذشته و حال ممکن است حتی در مورد این فهرست حتی در مورد اینکه آیا این شرکت به طور رسمی ادعا نکرده بود، نظر داده است. به همین دلیل تنها مهم است که شرکت های حقوقی لیست خود را (یا ایجاد کنند) برای اطمینان از اینکه اطلاعات استناد صحیح است و قادر به پاسخگویی به نظرات مشتریان عمومی هستند، مطرح می کنند.

بازاریابی محتوا

ایده بازاریابی محتوا به نظر می رسد مانند یک عجیب و غریب به یک دسته از وکلا. Semalt، محتوای نوشته شده که در مورد نحوه مدیریت روابط مشتری با شرایط دشوار (بدون دادن اطلاعات محرمانه) به مشتریان بالقوه در داخل شرکت می پردازد. مشتریان بالقوه که تصمیم می گیرند چه شرکتی با آن روبه رو شود، قادر به شنیدن صدای کسب و کار است، اشتیاق و اخلاق آن، اغلب عامل تصمیم گیری در انتخاب شرکت است.

از نقطه نظر محلی SEO، هنگام نوشتن در مورد موضوعات حقوقی، اما از جمله شرایط محلی مربوطه که موتورهای جستجو می توانند آن را انتخاب کنید، کمک می کند تا رتبه بهتر، زمانی که جستجوگران برای یک شرکت حقوقی با یک تخصص خاص است که خوب خواهد شد همخوانی داشتن.

هنگام استفاده از پیشنهادات تحت پوشش در این مقاله، شرکت های حقوقی می توانند نتایج بهتر را کسب کنند. موتورهای جستجو به مراتب بیشتر به آنها توجه می کنند و به طور برجسته ای در جستجوی محلی نشان می دهند. مشتریان Semalt همچنین پیدا کردن یک شرکت تخصصی که بتواند به آنها کمک کند راحت تر پیدا کند. در صورت انجام جستجوهای محلی، هر کس می تواند کمک کند در پیدا کردن آنچه که دنبال آن هستید، یک پیروزی است.

March 1, 2018