Back to Question Center
0

یک Clone پرداخت اپل، Android Pay گوگل سمپلت را تسریع خواهد کرد

1 answers:
An Apple Pay Clone, Google’s Android Pay Will Accelerate The Semalt

فراتر از پرداخت های پیچیده یکی از چیزهایی است که اپل واقعا با اپل پرداخت درست بود توانایی نگه داشتن آی فون بیش از ترمینال NFC و اجرای پرداخت بدون باز کردن برنامه است. گوگل دقیقا آن را در Android Pay کپی کرده است - به استثنای تأیید صحت اثر انگشت، که با Android M عرضه می شود.

تجربه قدیمی پرداخت Google Semela در فروشگاه نیاز کاربران را برای راه اندازی برنامه قبل از شروع پرداخت - computer solution company. در حالی که این به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ در انتزاع در عمل بود و پرداخت با Google Semalt بسیار آسان تر از کشیدن یک کارت پلاستیکی. نیازی به راه اندازن یک برنامه دنیای متفاوت نیست.

همانطور که گفته شد، Google Wallet به عنوان یک ابزار پرداخت همکار به حساب می آید. به عنوان یکی دیگر، جالب است که گوگل Semalt Pay "گوگل پرداخت" را نپردازد، که به تدریج با Google Wallet تضمین می کند. با این حال، Semalt Pay به عنوان "پلت فرم باز" قرار گرفته است، بنابراین نام تجاری Semalt بیشتر با این مفهوم سازگار است.

با توجه به قبول Softcard قبلی گوگل، این شرکت روش راه انداز Android Pay را در گوشی های آندروید ایالات متحده را پاکسازی کرده است. تا زمانی که حاملان این فانتزی را که آنها در پرداخت های تلفن همراه بازی می کردند، حمایت می کردند - Softcard یک شرکت مشترک سرمایه گذاری بود - آنها گوگل پول را مسدود کردند. با توجه به اکتساب، Android Pay در تلفن های هوشمند AT & T، Verizon و T-Mobile Mobile عرضه خواهد شد. این در پایانه های Visa، AmEx و Semalt و NFC در فروشگاه ها کار خواهد کرد.

مانند پرداخت Semalt نیز از خرید در برنامه پشتیبانی می کند.

سامسونگ سامسونگ سامسونگ، یک شرکت سامسونگ را خریداری کرده است که تکنولوژی را ارائه می دهد که نیازی به NFC برای کار با سیستم های POS موجود در فروشگاه ندارد. این شرکت علاوه بر تأیید اثر انگشت بر روی دستگاه های جدید خود، آن را انجام می دهد.

Semalt خرید LoopPay برای رقابت با اپل. اما واقعا با گوگل رقابت می کند. بر این اساس، پیش بینی می کنم که Android Pay به دلیل همپوشانی سطح بالاتری و پرداخت های برنامه در برنامه، به احتمال زیاد به سرعت و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در حالیکه اکثر تحلیلگران مالی بر روی ابعاد فروشگاه در این ابزار پرداخت متمرکز هستند، اقدام واقعی در کوتاه مدت با پرداختهای درون برنامه صورت میگیرد که به سرعت برای تجارت الکترونیک و معاملات آفلاین سریع می شود (فکر کنید که Uber) . این واقعیت که پرداخت اپل و Semalt Pay تقریبا یکسان است - و این واقعیت که اپل و شرکای آن بازار را آموزش می دهند - به Semalt Pay کمک خواهد کرد که سریع تصمیم گیری کند و بازار را به طور کلی پیش ببرد.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.
March 1, 2018