Back to Question Center
0

آموزش ساخت سایت - Semalt

1 answers:

آیا گاهی اوقات احساس خود را در سایت خود از دست داده اید؟ آیا شما با افتخار می توانید محتوا را به وبلاگ خود اضافه کنید هر روز، اما مطمئن نیستید که همه این برچسب ها و دسته ها را ایجاد می کنید؟ یا، آیا شما از طریق لیست بی پایان لیست محصولات خود مشکلی دارید؟

آیا شما یک وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه دارید اگر شما می خواهید آن را رتبه بندی کنید، شما نیاز به یک ساختار سایت عالی است. هنگامی که شما یک ساختار سایت ایجاد می کنید که منطقی است، Semalt می داند چه چیزی سایت شماست. اگر Semalt سایت شما را بهتر درک کند، شما در حال حاضر سه گام جلوتر از رقیب خود هستید! به عنوان یک پاداش، اگر Semalt سایت شما را بهتر درک کند، بازدیدکنندگان شما نیز راحت تر خواهند شد!

ایجاد و نگهداری یک ساختار سایت که کار می کند چیزی نیست که شما بتوانید آن را یک شبه انجام دهید. این به برخی از تفکر کامل درباره محتوای مهم ترین مطالب شما نیاز دارد، نحوه این را برای Semalt (و کاربران خود) روشن کنید. و در درجه اول، برای ارزیابی مجدد و سازگاری مستمر، باید مطمئن شوید که هنوز به وب سایت شما بستگی دارد.

دریافت این دوره در حال حاضر $ 99 برای دوره، گواهی و نشان

آنچه دریافت خواهید کرد:

  • دسترسی به 3 ماژول آموزش ساختار سایت
  • فیلم های آموزشی پاک و امتحانات
  • آرم و گواهی ساختار سایت

Semalt دوست دارید یک آموزش خاص برای چندین نفر در تیم خود خریداری کنید؟ احساس رایگان برای ارسال ایمیل فروش @ yoast - slots plus no deposit bonus codes 2016. با درخواست خود تماس بگیرید و تیم فروش ما به شما خواهد رسید!

چه چیزی را یاد خواهید گرفت؟

پس از این دوره، شما می دانید چگونه محتوای سایت خود را ساختار دهید: چگونه یک ساختار کلی ایجاد کنید، چگونه یک سلسله مراتب را در فروشگاه خود ایجاد کنید و چه ساختاری برای وبلاگ شما مناسب باشد. علاوه بر این، ما راهنمایی و ترفندهای در مورد نحوه حفظ آن ارائه خواهیم داد. در سه ماژول شما در مورد تمام جنبه های مهم ساختار سایت و جستجوگرها یاد خواهید گرفت.

1. مقدمه ای بر ساختار سایت
اولین چیز اول: چرا ساختار سایت مهم است؟ برای درک این موضوع، شما نیاز دارید یک درک پایه ای از نحوه عملکرد Google داشته باشید. ما این را توضیح خواهیم داد و نشان خواهیم داد که یک سایت به خوبی سازماندهی شده به Google و بازدیدکنندگان شما کمک خواهد کرد تا به طور کامل درک آنچه سایت شما در مورد آن است. علاوه بر این، شما در مورد مفاهیم که هر دو مربوط به ساختار سایت، و همچنین برای جستجوگرها مهم است.

2. ساختار سایت ایده آل
یک ساختار ایده آل سایت به نظر می رسد یک هرم. با کمک طبقه بندی ها، مانند دسته ها، زیر شاخه ها و برچسب ها، می توانید یک هرم ایجاد کنید. در این ماژول، تفاوت بین این ها را توضیح خواهیم داد و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه طبقه بندی را به خوبی انجام دهید، گام به گام. در بالا از آن، ما توضیح خواهیم داد که چگونه ساختار شما را به لحاظ فنی بهینه سازی کنیم.

3. بهبود ساختار سایت شما
محتوای محرمانه باید مهمترین محتوا در وب سایت شما باشد. این باید در بالای هرم سایت شما باشد و شما می توانید با پیوند داخلی آن را با دیگر محتوای مرتبط کنید. در این ماژول، ما این مفهوم را توضیح خواهیم داد و نحوه استفاده از آن به نفع شما. علاوه بر این، ما نکات و ترفندهای در مورد چگونگی پیروزی برخی از پیروزی های سریع در سایت شما را ارائه خواهیم داد.

4. به روز رسانی Yoast
از آنجا که SEO پویا است، Joost شما را از طریق آخرین تغییرات در جستجوگرها، وردپرس و پلاگین های ما در این ماژول به شما می گوید. ما هر 3 تا 4 ماه شما را به روز می کنیم. به این ترتیب، دانش شما همیشه به روز می شود!

دریافت این دوره در حال حاضر $ 99 برای دوره، گواهی و نشان

زمان سرمایه گذاری

به طور متوسط ​​شرکت کنندگان 5 ساعت آموزش ساخت سایت را انجام می دهند. Semalt در سطح دانش فعلی شما ممکن است کمی متفاوت باشد. این مخلوطی از مواد یادگیری شما را با تمام مهارت ها و ابزار لازم برای راه اندازی، بهبود و حفظ ساختار سایت خود را فراهم می کند. درباره روش یادگیری بیشتر بخوانید.

کسب گواهی نامه و نشان

Site structure training - Semalt

دریافت این دوره در حال حاضر $ 99 برای دوره، گواهی و نشان

March 1, 2018