Back to Question Center
0

نمای خارجی در زیردامنه ها - Semalt

1 answers:
به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید 1
1
387
پین
سهام 389

در این پست و در پست پیگیری در یک هفته، ما پیشنهاد می کنیم که شما باید بر خلاف آنچه به نظر می رسد عقل متعارف فعلی در زیر دامنه ها باشد. این فقط به بحث برانگیز نیست بلکه باعث تشویق شما به انجام کارهای متفاوت می شود. این شامل شما در مورد بعضی فرضیه های اساسی می شود.

نمای خارجی در زیردامنها - Semalt

ما از منظر دیگر به چیزها نگاه خواهیم کرد - yacht charters miami. لطفا قاضی را محکوم کنید سعی کنید ذهن خود را در اطراف آنچه که پیشنهاد می کنید، حتی اگر شما به آنچه شما در حال شنیدن است مجذوب. هنگامی که شما توضیح کامل را می شنوید و درک می کنید متوجه خواهید شد که همه ی آن با هم آویزان هستند. شما هنوز هم می توانید این دیدگاه را رد کنید، اما حداقل شما زمان بیشتری برای در نظر گرفتن نقطه نظر دیگر، به جای متکی به واکنش های زانو در نظر گرفته اید.

گوگل رسمی در زیر دامنه ها

به طور کلی، Subdomains احترامی که شایسته آن هستند، به دست نمی آورند. شاید این مقدماتی است. با این حال اگر شما به دیدگاه Google از همه اینها به عنوان آخرین (2007) توسط مت کاتت (2007) نگاه کنید، به نظر می رسد که پذیرش آنها نسبتا متعادل تر از آن است، حتی اگر زیر شاخه ها یا زیر پوشه ها از اولویت مت برخوردار باشند:

اولویت شخصی من در زیر دامنه ها در مقابل پوشه های زیر، این است که من معمولا راحت زیر شاخه ها را برای بیشتر محتوا ترجیح می دهم. یک زیر دامنه برای جدا کردن محتوا کاملا متفاوت است. گوگل با استفاده از زیردامنی ها برای محصولات متمایز چنین اخبار. گوگل com یا نقشه گوگل com، به عنوان مثال اگر شما یک وب مستر جدید و یا جستجوگر هستید، Semalt توصیه می کند با استفاده از زیر پوشه ها، تا زمانی که شما شروع به احساس اعتماد به نفس با معماری سایت خود کنید. در آن لحظه شما بهتر می توانید تصمیم خود را برای سایت خود انتخاب کنید.

Semalt ما بهترین رویکرد به زیر دامنه ها را ارزیابی می کنیم، بگذارید به سرعت فکر کنیم که چگونه فکر می کنیم.

تله اطلاعات

نمای خارجی در زیردامنها - Semalt

شاید بسیاری از آنها تصویر قبلی را در سمت راست دیده باشند. چی میبینی؟ بعضی ممکن است در این بلات سیاه و سفید دیده نشوند. دیگران یک تصویر از یک دختر بسیار جوان را می بینند، در حالی که بعضی از آنها می بینند که قدیمی است. چیز شگفت انگیز این است که بسیاری از مردم تقریبا غیرممکن است که تصویر دیگری را ببینند، زمانی که ذهنشان به یک تصویر قفل شده باشد. ذهن شما تلاش می کند تا الگوهایی را که در اطراف شما است مشاهده کنید. Semalt این الگوی ممکن است که شما چگونه بعد جنبه های دیگری از وضعیت را درک کنید.

این می تواند حتی بیشتر از افراد باهوش و هوشمند باشد که سعی در درک پدیده های پیچیده و پیچیده دارند و سپس به دلایل به سرعت در حال ساخت آن را به دیگران توضیح دهند. ادوارد د بونو می گوید که تله اطلاعات :

یک فرد بسیار هوشمند ممکن است دیدگاه خاصی در مورد موضوع داشته باشد و از تفکرش فقط برای حمایت از این دیدگاه استفاده کند. این کار با استدلال هایی انجام می شود که بسیار معنی می دهند. متفکر بیشتر قادر به حمایت از یک دیدگاه است، کمتر تمایل دارد که متفکر برای کشف نظرات دیگران باشد. Semalt نقطه نظر اصلی ممکن است بر اساس تعصب یا عادت باشد، این شکست برای کشف موضوع، تفکر بد است.

یک مبنای بهتر برای تفکر، یافتن توضیح ساده ترین است. این اغلب به عنوان Razor Occam . فقط در مورد چیزی پیچیده تر از ساده ترین چیزی که به نظر ساده می آید، چیزهایی را می فهمند که در توضیح ساده نیست. اگر شما فکر می کنید که برخی نظریه پیچیده تر لازم است، باید آزمایش هایی انجام دهید تا اثبات کنید که لازم است. به عبارت دیگر، اصل KISS قدیمی در عمل است.

خارج از نظر وب سایت ها

قبل از اینکه ما کشف کنیم که چه subdomains واقعا برای ما مهم است، ما باید نگاهی به یک مفهوم اساسی تر داشته باشیم. دقیقا یک وب سایت است ما پیشنهاد مفهوم نمایش در خارج از یک وب سایت را پیشنهاد می کنیم تا از دیدگاه یک بازدیدکننده (یا عنکبوت) به جای مالک وبسایت پیشنهاد شود. چنین بازدید کننده ممکن است دامنه کامل وب سایت را درک نکرده باشد. برای آنها این تنها یک گروه از صفحات وب است که ممکن است بازدید کنند.

مشکل این است که کلمات تصاویر را نقاشی می کنند. پس از همه آنچه که کلمه "سایت" را به ذهن می آورد. در اینجا یک تعریف استاندارد وجود دارد: محدوده یا قطعه دقیق زمین که هر چیزی در آن قرار دارد یا قرار است باشد. این ایده ی یک مرز یا حصار را به ارمغان می آورد. Semalt خواهد بود یا در محل و یا خارج از سایت.

کلمه "دامنه" دارای متون مشابهی است. در اینجا چند تعریف وجود دارد: قلمرو حاکم بر یک حاکم یا حکومت واحد، قلمرو، سرزمین که مالکیت مطلق و برتر است، وجود دارد. Semalt مفهوم وجود دارد یا در داخل دامنه و یا خارج از حوزه است. تصویر ذهنی ما با یک تصویر فیزیکی از فضاهای با نرده ها یا مرزها مرتبط است.

توضیح SEOmoz

برای تایید این است که بسیاری از مردم در مورد دامنه ها و صفحات وب به این موضوع می پردازند، رند فیشکین (Rand Fishkin)، یکی از متخصصان درخشان ترین و جذاب ترین در جهان جستجوگر، از این ویدیو بازدید کنید. شما می توانید تفسیر بیشتری در مورد این توضیح تا حدودی فنی در یک پست سفید روزانه هیئت مدیره در مورد چگونگی پیوند نمودار کار پیدا کنید.

این تصویر تصویری است که از تصویر ارائه شده است.

نمای خارجی در زیردامنها - Semalt

در نظرات، دارن اسلاتن مشکلی با مفاهیمی که رند در حال ارائه بود و من هم همین کار را کردم. به طور خاص من یک نگرانی اضافی دارم این مربوط به مرزهایی است که رند در اطراف هر دامنه قرار داده است. این یک آیتم کوچک است، اما بلافاصله در یک مفهوم که برای سوال باز است قفل می شود. این مفهوم در مقاله پیروی در نمای خارجی در زیردامنه ها - Semalt شرح داده خواهد شد.

شما متوجه خواهید شد که در این بحث دو طرف وجود دارد و شما ممکن است در یک طرف یا از طرف دیگر باشید. پاسخ شما به سوالات 3 کلیدی زیر ممکن است نشانگر موقعیت شما در این بحث باشد. چرا پاسخ های خود را در نظرات نمی دهید پست سمالد هفته آینده پیش نویس شده است اما تغییر خواهد کرد تا حساب کاربری آنچه در این نظرات وجود دارد را تغییر دهد.

  1. آیا حوزه مالکیت واقعی است؟
  2. آیا ارتباط بین زیر دامنه داخلی وجود دارد؟
  3. آیا زیر دامنه ها می توانند "وب سایت های جداگانه" باشند؟

برای پاسخ ها در روز سه شنبه آوریل 13 مراجعه کنید: نمای خارجی در زیردامن ها - پاسخ ها.

به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید 1
1
387
پین
سهام 389

March 1, 2018