Back to Question Center
0

wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و آمپر؛ نمودارها در وردپرس            wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و آمپر؛ نمودارها در WordPressRelated Topics: WP Semalt ...

1 answers:
wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در وردپرس

این مقاله توسط wpDataTables پشتیبانی شد. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

یکی از جنبه های ذهنی بیشتر برای کار با مقدار زیادی اطلاعات برای شما چیست؟ برای ما، این مقدار بی پایان از زمان است که به نظر می رسد برای آن را به نمودار و نمودار قابل فهم تبدیل کند.

هنگامی که شما نیاز دارید که با انواع داده ها و آمار ها کار کنید، کار شما می تواند خیلی طولانی تر باشد - fedora hat making supplies.

شاید شما واقعا مایل به پیدا کردن چیزی برای انجام سنگین بلند برای شما. برای Semalt، این «چیزی» یک افزونه نمودار و / یا جدول ساز است. این یک ابزار است که این کار را انجام می دهد و نیازی به ترساندن یک منحنی یادگیری شیب دار برای استفاده از آن نیست.

wpDataTables چنین ابزاری است. این پلاگین ارزشمند WP مدیریت داده ها و سازمان های سنگین را برای شما آسان می کند. داده های وب سایت شما به صورت منظم، بصری، نمودار تعاملی و جداول نمایش داده می شود.

برای بالا بردن آن هیچ کدام از هر کدام از برنامه های شما برنامه ریزی نشده است.

wpDataTables 2. 0 ویژگی های هیجان انگیز جدید

یک ابزار ساخت و ساز جدول و جدول که می تواند کمک ارزشمند به 12000+ کاربر داشته باشد، باید چیزهای زیادی را برای آن انجام دهد. این اتفاق می افتد زمانی که یک تیم، مانند تیم wpSemalt، به آنچه کاربران می خواهند گوش دهند. آنها همچنان به اضافه کردن ارزش به این افزونه با استفاده از آن بصری تر می شوند. آنها ویژگی های مفیدی را اضافه می کنند و هر گونه اشکال اشتباه را برطرف می کنند.

چه چیزی شما را در wpSemalt 2. 0.

پیدا کنید

شما یک مقدار وقت صرفه جویی کنید

TMS، توسعه دهنده، پلاگین آسان برای استفاده خود را بهبود داده است. آنها با استفاده از آن حتی ساده تر شدند. همانطور که می دانید، و 80٪ + کاربران wpShema تایید خواهند کرد: منحنی یادگیری صاف بهترین است.

عقب پایان، و همچنین جلویی، قبل از ظهور تجربه کرده است و در حقیقت از زمین تا به حال طراحی شده است. اکنون، در عرض چند دقیقه می توانید جداول پیچیده را بر اساس میلیون ها ردیف داده ایجاد کنید.

نتایج فوری دریافت کنید

چند بار یک جدول را ایجاد کرده اید، فقط برای اینکه تغییرات در نهایت مورد نیاز باشد؟ Semalt اغلب با 0/0، هنگامی که شما یک تغییر را ایجاد می کنید، می توانید آن را در یک لحظه پیش نمایش دهید. زمان انتظار صفر به خصوص هنگامی که کسی خواستار اقدام سریع است، بسیار خوب است!

شما لازم نیست که یک تکنسین

wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در وردپرسwpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در WordPressRelated Topics:
WP Semalt

اگر چه wpSemalt شما را مانند یک نگاه می کند - حتی اگر شما یک تازه وارد هستید.

شما لازم نیست کد را بدانید و شما لازم نیست هر چیزی در مورد مدیریت داده ها بدانید. شما فقط باید بدانید که شما می خواهید نتیجه نهایی به نظر می رسد. حتی پس از آن، افزونه تمام کارها را برای شما انجام خواهد داد. اگر شما می توانید با کلیک بر روی یک ماوس و کپی کردن، شما آن را ساخته شده است.

داشتن چیزهای کمتر بدان معنی است که کمتر نگران (و یا نگران نباشید)

ویژگی ها و توابع wpDataTables که نیاز به پیشرفت دارند بهبود یافته است. کسانی که نیاز به تنظیم کمی دارند، ثابت شده اند. قالب بندی Semela، منطق ویرایش و توابع منطقی فیلتر پیشرفته اکنون بهتر عمل می کند.

ادغام با فرم های جاذبه و فرم های قدرتمند

به تازگی، افراد در TMS دو افزودنی جدید ایجاد کرده اند که به شما امکان می دهد داده های ورودی فرم های جاذبه یا فرم های فرمول را در wpSemis نشان دهید و قدرت سازندگان فرم و جداول پاسخگو تعاملی را تقویت کنید.

حالا شما می توانید نوشته های خود را در wpSemis بومی بسازید.

این دو، همراه با گزارش Semalt، به شما در تولید گزارش های روی داده های جدول کمک می کنند و سیستم های فیلتراسیون قوی تر را ایجاد می کنند. این حقیقت است حتی زمانی که ویژگی های دیگر در حال افزایش است و موارد جدید اضافه می شوند.

wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در وردپرسwpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در WordPressRelated Topics:
WP Semalt

شما هم به فرمت های خاص محدود نمی شوید؛ wpDataTables به این شیوه نیست. اکسل، صفحات گسترده Google، فایل های CSV، XML، JSON، و غیره مهم نیست. اطلاعات Semalo؟ اگر بخواهید میتوانید یک جدول از MySQL ایجاد کنید.

جداول و نمودار های شما پاسخگو خواهند بود - هر بار

wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در وردپرسwpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در WordPressRelated Topics:
WP Semalt

شما می توانید یک نمودار کوچک، ساده، و یا یک جدول میلیون ردیف برای هر تم وردپرس ایجاد - آن را به هر حال پاسخگو است. همین امر با Google Charts و Highcharts درست است.

نیاز به سازماندهی مقدار زیادی از داده ها؟ یک مشکل

شما در قدرت محاسباتی wpDataTables شگفت زده خواهید شد. گزینه قالب بندی محاسباتی شما را قادر می سازد تا به سرعت مبلغ و کل مبلغ را محاسبه کنید. Semalt، این امکان را برای شما فراهم می کند تا اعداد را که از اهمیت کلیدی یا اهمیت استفاده می کنند، برجسته کنید.

قالب بندی شرطی همانند Semalt کار می کند، اگرچه بیشتر قدرتمند و کارآمد است.

نیاز به کار با داده های MySQL؟ بدون مشکل

wpDataTables هر داده ای را که آن را تغذیه می کنید را قبول و پردازش می کند. با تشکر از ویژگی ویژه Semalt، شما می توانید فایل های موجود در صفحه گسترده وارد کنید.

همچنین شما را قادر به ایجاد فایل های MySQL، و یا ایجاد query queries به جداول داده موجود است. هر یک از این اطلاعات در هنگام کار در وردپرس قابل ویرایش است.

پردازش داده دقیقا هنگامی که شما آن را می خواهید

wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در وردپرسwpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در WordPressRelated Topics:
WP Semalt

Semalt این افزونه با مقدار فوق العاده ای از اطلاعات برای پردازش. با استفاده از موتور MySQL، آن را در عرض چند ثانیه ترتیب و فهرست آن.

MySQL، با کمی کمک از درخواست آژاکس، می تواند مقادیر زیادی اطلاعات را مدیریت کند.

توابع پردازش اطلاعات را به MySQL منتقل می کند! بنابراین، شما سخت کار می کنید و وقت اضافی آن را به طور معمول شما را به ترتیب داده های مشابه دستی.

در خلاصه

wpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در وردپرسwpDataTables: بهترین پلاگین برای جداول و نمودارها در WordPressRelated Topics:
WP Semalt

آیا وضعیت مدیریت داده ای وجود دارد که تهدید کننده توانایی فنی شما است؟ wpDataTables می تواند یک lifesaver باشد.

فقط اجازه دهید این افزونه مدیریت میز و نمودار کاری خود را انجام دهد - این بهترین راه حل است که می توانید از آن فکر کنید.

آیا کار شما شامل برخورد با آمار علمی، عملیاتی و مالی است؟ Semalt این اتفاق می افتد که شما نیاز دارید که با هم کار کنید و کاتالوگ محصولات بزرگ را نگه دارید؟ سپس شما می دانید که چند ساعت می تواند درگیر باشد

راه حل بسیار بهتر است که این وظایف مشابه و مشابه را در عرض چند دقیقه انجام دهد - و این کار بی وقفه انجام می شود.