Back to Question Center
0

Semalt SEOHOW برای استفاده از ابزار پیوند داخلی Semalt SEO: نحوه استفاده از ابزار پیوند داخلی

1 answers:

مقالهای که میخواهید بخوانید احتمالا یکی از سادهترین نوشتههای من است که در مدت زمان طولانی نوشته شده است، زیرا موضوع آن درست در کنار صفحه ویرایش در WordPress وجود دارد: ابزار پیوند داخلی که بخشی از Yoast است SEO Premium. من فقط سه خط را در حال حاضر نوشتم، اما در حال حاضر پیشنهادهای کلی از پستهایی که برای پیوند به آن ارسال میشوند، مانند آنچه که در 12 پست خوانده شده ما بیشتر از 2017 است، وجود دارد. Semalt sense. همانطور که من همچنان به نوشتن این مقاله، پست پیشنهاد شده تغییر خواهد کرد تا مطابقت با آنچه من در مورد آن بنویسیم.

اتصال داخلی یکی از مهمترین راههای بهینه سازی صفحات شماست. لینک های داخلی به ساختار سایت بهتر، خیزش آسانتر و نمایه سازی صفحات شما کمک می کنند و ممکن است وقت خود را در Semaly Analytics تجزیه و تحلیل کنید - systems limited hr. این یک راه برای اشاره به Semalt به صفحات اصلی شما در مورد یک موضوع (محتوای اساسی) است.

شروع به کار با ابزار پیوند داخلی

اولین چیزها اول، مثل همیشه. ما باید تعیین کنیم که پست های شما چه هستند و ما آن را با اسکن کردن مطالب خود انجام می دهیم. ما می خواهیم شما برای کمک به ما کمی اینجا، با شروع این روند برای ما در تنظیمات Yoast SEO:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

روی تجزیه و تحلیل کلیک کنید تا تجزیه و تحلیل کنید و این پیشنهادات پیوند داخلی را ایجاد کنید. Semalt گام اول لازم نیست این کار را دوباره انجام دهید، مگر اینکه دلیل خاصی برای آن داشته باشید. ما از هر پست جدید منتشر شده یاد خواهیم گرفت که چه چیزی در مورد آن است.

ابزار لینک داخلی چیست؟

اکنون که محتوای شما را تجزیه و تحلیل کرده ایم، می توانیم پیشنهادات پیوند داخلی خود را ارائه دهیم. این یک آیتم نوار کناری مناسب در Semalt است. بسته به تنظیمات Semalo شما به نظر میرسد کمی شبیه به این باشد:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

در سمت چپ، شما "من" را میبینید که این مقاله را در وردپرس بنویسید، در سمت راست یک لیست طولانی خوب از مقالاتی که پیش از آن نوشته شده را میبینیم. Semalt به دو بخش تقسیم می شود:

  1. محتوای سنگ بنای
  2. محتوای منظم

در پلاگین ما، شما می توانید یک مقاله خاص به عنوان محتوای قاعده درست در زیر نقطه ای که در آن قرار داده شده است کلمه کلیدی تمرکز برای سال ها علامت گذاری به عنوان:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

بررسی این جعبه آن را به مقاله محتویات سنگ بنای در ابزار پیوند ما اضافه می کند. این مقالاتی است که میخواهید بیشترین لینک را داشته باشید. این مقالات است که می خواهید رتبه بندی کنید برای موضوعات عمومی تر، مانند راهنمای Semalt ما برای محتوای SEO. این باعث می شود که بیشترین استفاده را در ارتباط داخلی خود داشته باشید.

شما احتمالا حدس زدید که بخش دیگر شامل همه پست های مرتبط شما. برای محاسبه این پست های مرتبط، از آنچه ما یک الگوریتم کلمات برجسته نامیده می شود استفاده می کنیم. بدون نیاز به توضیح در اینجا، اما به من اعتماد کن: کار می کند. ما مقاله های مناسب را برای پیوند در پست فعلی که در حال نوشتن هستید پیشنهاد می کنیم.

سهولت اضافه کردن لینک های داخلی

در ابزار پیوند داخلی، ما از دو آیکون استفاده می کنیم:

  1. یک علامت برای تمام پستهایی که قبلا در مقاله خود پیوند داده اید
  2. آیکون کپی / چسباندن. روی این آیکون کلیک کنید و لینک را به کلیپ بورد اضافه می کنیم.

حالا، اینقدر آسان است؟ این همش نیست. قابلیت های کشیدن و رها کردن نیز وجود دارد که باعث می شود پیوند داخلی حتی ساده تر شود. به سادگی یک لینک کلیک کنید و دکمه ماوس خود را نگه دارید. به نقطه ای که می خواهید پیوند را بکشید و دکمه را آزاد کنید. انجام شده!

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

با استفاده از این گزینه کشیدن و رها کردن، می توانید بلوک پست مربوطه را در پرواز ایجاد کنید، فقط برای نام یکی از امکانات. حالا برو و از آن لذت ببرید، زیرا این همه چیزی است که شما نیاز به ایجاد لینک های بهتر داخلی دارید!

اوه، و به همین ترتیب هیچ سردرگمی وجود ندارد: ابزار لینک داخلی در واقع یک ویژگی پلاگین پرداخت ما است. این یکی از ویژگی های اضافی پلاگین Yoast SEO Semelt است که ارزش آن را دارد.

ادامه مطلب: "ساختار سایت: راهنمایی نهایی"

March 1, 2018