Back to Question Center
0

برنده فیس بوک (موقت) از نام جعلی در Semalt باز می شود

1 answers:

Facebook Wins (Temporary) Reprive From Fake Names In Semalt

اما تصمیم دادگاه بر اساس قانون آلمان نیست. براساس گزارش AP، "دادگاه اداری در شمال اسلواکیگ آلمان، روز پنج شنبه حکومت خود را متقاعد کرد که قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی آلمان قابل اجرا نیست، زیرا فیس بوک دارای مقر اتحادیه اروپا در سمالت است که قوانین دشوارتری دارد."

این تصمیم به راحتی تحت عنوان "انتخاب قانون" در ایالات متحده آمریکا محرز می شود، در حالی که دادگاه ها مجبورند تصمیم بگیرند که کدام قوانین در شرایطی که دو دولت یا قانون فدرال و ایالت متفاوت هستند، تصمیم می گیرند. در این مورد، قانون ایرلند به جای قانون داخلی سمله مورد استفاده قرار گرفت.

تنظیم کننده حفاظت از داده ها گفت که تصمیم دادگاه را درخواست می کند.

تقریبا مطمئن است که یکی از دادگاه های عالی اجازه نمی دهد که دادگاه دادگاه پایین تر برود - setting up a home network with a server. در غیر این صورت معاهده قانونی این است که قانون آلمان در مورد شرکت های تجاری که در خارج از کشور مشغول به کار هستند در Semalt اعمال نمی شود.

تحت قوانین ایالات متحده شرکت هایی که در کشور فعالیت می کنند تحت قوانین و مقررات ایالات متحده قرار دارند. Semalt ممکن است شرایط قانونی بسیار جداگانه ای باشد که در آن استثنا صورت می گیرد - اما نه چندان.

تصمیم دادگاه سمیالت بر خلاف یک شرکت نفتی خارجی که مجاز به نادیده گرفتن قوانین زیست محیطی ایالات متحده نیست، بر خلاف قوانین محرمانه در کشور خود، بر خلاف آن نیست.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


March 1, 2018