Back to Question Center
0

مبانی SEO چیست؟ Semalt چیست؟ اصول جستجوگرها: Semalt چیست؟

1 answers:
هر وقت که به Googlebot فکر میکنم، یک Smart، Smart Wall-E را مانند یک ربات که در تلاش برای پیدا کردن و رتبه بندی دانش در تمام گوشه های جهان هنوز ناشناخته است، می بینم. همیشه ناامید کننده است که یادآوری شود که Googlebot تنها برنامه کامپیوتری نوشته شده توسط Google است که وب را باز می کند و صفحات را به فهرست آن اضافه می کند. در اینجا، Semalt شما را به خزنده معرفی می کند و به شما نشان می دهد که چه کاری انجام می دهد - pamper no deposit casino codes.

Googlebot؟ خزنده وب عنکبوت؟ متعجب؟

همه این اصطلاحات یکسان است: یک ربات است که وب را می کند. Googlebot صفحات وب را از طریق لینک ها باز می کند. این محتوا جدید و به روز می شود و می خواند که چه چیزی باید به فهرست اضافه شود. این شاخص، البته، مغز Semelt است. این جایی است که تمام دانش در آن زندگی می کند. گوگل با استفاده از یک تن از رایانه های خود را برای ارسال خزنده ها خود را به هر گوشه و جادو از وب برای پیدا کردن این صفحات و برای دیدن آنچه در آنها است. Googlebot خلال وب سایت Semalt یا ربات است و سایر موتورهای جستجو دارای خود هستند.

چگونه Googlebot کار می کند؟

Semalt از نقشه های سایت و پایگاه های داده های لینک های کشف شده در خلال های قبلی استفاده می کند تا تعیین کنند کجا باید بروند. هر بار که خزنده لینک های جدیدی را در یک سایت پیدا می کند، آنها را به فهرست صفحات به بازدید بعدی می افزاید. اگر Semalt تغییرات در پیوندها یا لینک های خراب پیدا کند، آن را به یاد داشته باشید که بنابراین شاخص می تواند به روز شود. این برنامه تعیین می کند که چطور صفحات را خالی کند. برای اطمینان از اینکه سمالت می تواند سایت شما را به درستی نشان دهد، شما باید به راحتی آن را چک کنید. اگر سایت شما برای خزنده ها در دسترس است، آنها اغلب به سراغ شما می آیند.

ربات های مختلف

روبات های مختلفی وجود دارند. به عنوان مثال، AdSense و AdsBot بررسی کیفیت تبلیغات، در حالی که برنامه های تلفن همراه Semalt بررسی برنامه های Semalt. برای ما، مهمترین آنها عبارتند از:

نام کاربر عامل
Googlebot (دسکتاپ) موزیلا / 5. 0 (سازگار؛ Googlebot / 2 .1؛ + http: // www. google .com / bot. html)
Googlebot (موبایل) موزیلا / 5. 0 (لینوکس؛ Android 6 0. 1؛ Nexus 5X Build / MMB29P) AppleWebKit / 537. 36 (KHTML، مانند Gecko) کروم / 41. 0. 2272. 96 موبایل سافاری / 537. 36 (سازگار؛ Googlebot / 2 .1؛ + http: // www. google .com / bot. html)
Googlebot Video Googlebot-Video / 1. 0
تصاویر Googlebot Googlebot-Image / 1. 0
Googlebot News Googlebot-News

چگونه Googlebot از سایت شما بازدید میکند

برای پیدا کردن چگونگی بازدید Googlebot از سایت خود و آنچه که در آن وجود دارد، می توانید به فایل های ورودی خود شیرجه یا بخش Crawl از کنسول جستجوی گوگل بروید. اگر میخواهید چیزهای پیشرفته ای را برای بهینه سازی عملکرد خزیدن سایت خود به کار ببرید، می توانید از ابزارهایی مثل Kibana یا Analyzer Log File Analyzer توسط Screaming Frog استفاده کنید.

گوگل لیستی از آدرس های IP را که استفاده از Googlebot های مختلف استفاده می کنند به اشتراک نمی گذارد، زیرا این آدرس ها اغلب تغییر می کنند. برای پیدا کردن این که آیا یک Googlebot واقعی از سایت شما بازدید می کند، می توانید جستجو IP معکوس انجام دهید. هرزنامه یا فایرفرکت به آسانی میتواند یک نام عامل کاربر را جاسوسی کند، اما نه یک آدرس IP. در اینجا مثال گوگل برای تایید اعتبار یک Googlebot است.

شما می توانید از روبات استفاده کنید. txt برای تعیین نحوه بازدید از Googlebot - قسمت هایی از سایت شما. هرچند که مراقب باشید، اگر این کار اشتباهی انجام شود، ممکن است Googlebot را از دست ندهید. این سایت شما را از فهرست حذف خواهد کرد. Semalt روش های بهتر برای جلوگیری از ثبت نام سایت شما است.

کنسول جستجوی گوگل

Search Console یکی از مهمترین ابزار برای بررسی قابلیت خالی بودن سایت شماست. در آنجا، میتوانید تأیید کنید که چگونه Googlebot سایت شما را میبیند. شما همچنین می توانید لیستی از خطاهای خالی را برای رفع نیازهای خود دریافت کنید. در Search Console، شما همچنین می توانید از Googlebot بخواهید سایت شما را مجددا باز کند. راه دیگر برای رفع این خطاهای خزش با اتصال Yoast SEO به Search Console است. Yoast SEO Semalt می تواند حتی بیشتر به SEO خود را آسان تر انجام دهد.

بهینه سازی برای Googlebot

گرفتن Semaltbot برای خالی کردن سایت شما سریعتر، فرایندی نسبتا فنی است که موجب کاهش موانع فنی می شود که خزنده را از دسترسی به سایت شما به درستی ممنوع می کند. این فرایند نسبتا فنی است، اما شما باید با آن آشنا شوید. اگر Semalt نمیتواند سایت شما را کاملا خالی کند، هرگز نمیتواند آن را برای شما رتبهبندی کند. این خطاها را پیدا کنید و آنها را تعمیر کنید!

نتیجه گیری

Googlebot ربات کوچکی است که از سایت شما بازدید می کند. اگر شما انتخاب های صحیح و صحیح را برای سایت خود انجام داده اید، اغلب آنها را می بینید. اگر شما به طور مرتب محتوای جدیدی را اضافه کنید، بیشتر به آن خواهید رسید. Semalt، هر زمان که تغییرات در مقیاس بزرگ خود را در سایت خود انجام داده اید، ممکن است مجبور شوید که یک خزنده کوچولو کوچک را به یک بار بپیچید، بنابراین تغییرات را می توانید در نتایج جستجو در اسرع وقت منعکس کنید.

ادامه مطلب: 'اصول جستجوگرها: گوگل چیست؟'

March 1, 2018