Back to Question Center
0

A / B اخبار روزنامه را آزمایش می کند A / B اخبار روزنامه را آزمایش می کند  - Semalt

1 answers:

در کل چرخه بهینه سازی استراتژی های بازاریابی، خبرنامه شما نباید فراموش شود. اطمینان حاصل کنید که خبرنامه شما ارزش افزوده مخاطبان شما را دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است. البته همیشه چیزی برای بهبود وجود دارد. شما می توانید براساس شهود خود پیشرفت کنید، اما چرا این اولین شهود بودن A / B نیست؟

در این پست، Semalt شیرجه رفتن به آزمون خبرنامه A / B، با توضیح آنچه که شما می توانید تست کنید. من نمونه های آزمایشی را مورد بحث قرار نخواهم داد، اما به شما می گویم جنبه هایی که باید هنگام آزمایش مورد توجه قرار دهید - umzug zürich melden.

موضوع

با اکثر ابزارهای کمپین ایمیل، شما می توانید به خط A موضوع آزمون A / B را امتحان کنید. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود تا یک خبرنامه خود را به تعدادی از خطوط موضوع مختلف ارسال کنید. اگر شما 2 خط موضوع مختلف را امتحان کنید، معمولا 50٪ مشترکین اولین تغییرات را دریافت می کنند و 50٪ دیگر تغییرات دیگر را دریافت می کنند.

A / B تست خطوط موضوع شما فقط برای آزمون نرخ آزاد خود و نه میزان کلیک شما. نرخ بازده درصد از تعداد چند خبرنامه با موفقیت ارسال شده توسط مشترکین شما بود. از سوی دیگر، درصد کلیک میزان بینش در مورد تعداد چند خبرنامه موفق را حداقل یک کلیک ثبت می کند. خط موضوع برای میزان کلیک شما تفاوت نخواهد داشت، زیرا هیچ چیزی در داخل ایمیل ایمیل شما ارسال نمی شود. به این ترتیب، تست خطوط موضوعیتان هنوز بسیار مهم است، همانطور که می خواهید به عنوان بسیاری از مردم به خواندن آنچه که شما باید بگویید. بنابراین شما می خواهید مشترکان خود را به خبرنامه خود را باز کنید، درست است؟

یک مجموعه ای از قوانین که دوستان جوردی ون ریان (بازاریاب ایمیل بزرگ) به ما آموخته اند، که به ما بسیار کمک کرده است C. U. R. V. E:

 • کنجکاوی : سعی کنید به علاقه مندی های خوانندگان خود بپردازید و آنها را با یک سوال مطرح کنید.
 • فوریت : با ارائه پیشنهادات محدود یا ارائه مواردی که باید انجام شود، ضروری است .
 • Relevance : اطمینان حاصل کنید که محتوایی را که بیشتر مربوط به مخاطبین شما در خط موضوع شما است، قرار دهید.
 • ارزش : ارزش خبرنامه را با ارائه چیزی منحصر به فرد (این می تواند یک پیشنهاد محصول منحصر به فرد، بلکه محتوای منحصر به فرد).
 • احساس : استفاده از نشانه گذاری، مانند علامت تعجب، برای پاسخ های احساسی از خوانندگان خود.

از نام

یکی دیگر از چیزهایی که تقریبا همیشه می توانید تست کنید، عبارت است از از نام . این دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد: نامی که نشان می دهد از کجا ایمیل می گیرند:


A/B testing your newsletters
A/B testing your newsletters- Semalt

این است که، دوباره، چیزی است که فقط میزان باز شما تاثیر می گذارد. با این حال، این جنبه ای است که مردم تمایل به آن را فراموش کرده اند، زیرا این چیزی است که کوچک است برای تغییر. با این حال، از نام می تواند بسیار مهم است. این اولین چیزی است که مردم وقتی ایمیل شما را میبینند میبینند، بنابراین بهتر است خوب باشد. تست این امر اطمینان حاصل خواهد کرد.

ارسال زمان

من مطمئن نیستم که آیا همه ابزارهای کمپین ایمیل این گزینه تست A / B را ارائه می دهند، اما Semalt انجام می دهد. شما می توانید آنچه که زمان ارسال (Semalt آن را "زمان تحویل" می نامیم) را آزمایش کنید که برای مخاطبان شما مناسب است. با این حال، شما باید قبل از هر کاری کاری را انجام دهید، زیرا شما باید تصمیم بگیرید که چه زمانی تغییرات خودتان را انجام دهید.

بنابراین، سعی کنید تا زمانی که بیشتر ایمیل های شما باز است یا حداقل زمانی که اکثر مخاطبان شما بیدار هستند پیدا کنید. به خصوص اگر ایمیل های شما به یک گروه بین المللی از افراد، مانند ما، بروید، ممکن است چیز خوبی برای آزمایش باشد. ارسال ایمیل های خود را در زمان مناسب می تواند موجب افزایش تعداد افرادی که خبرنامه شما را دریافت می کنند و سرمایه گذاری کنند.

محتوا

محتوا بزرگ است. این جایی است که شما می توانید همه چیز را بیرون کنید و هر چیزی را که دوست دارید را آزمایش کنید. همه چیز در بخش محتوای ایمیل شما می تواند مورد آزمایش قرار گیرد، و این بسیار زیاد است. شما باید در مورد آنچه شما می خواهید برای تست و درمان این آزمون A / B فکر می کنم به عنوان شما هر گونه دیگری. در هر صورت، بسیار مهم است که در آن زمان فقط یک جنبه را آزمایش کنید. Semalt شما نمیتوانید بگویید که کدام بخش از آزمون A / B شما باعث افزایش نرخ کلیک شده است.

من همیشه ترجیح می دهم با این یکی شروع کنم، زیرا فراتر از فرآیند دریافت، بازکردن و خواندن خبرنامه است. من ابتدا تست محتوا را انجام می دهم، زیرا نمی خواهم بخشی از ایمیل من (به عنوان مثال موضوع) را بهینه سازی کنم، در حالی که آنچه که خوانندگان بعدا می بینند (مانند محتوای ایمیل) می تواند تمام بهینه سازی هایی که قبلا انجام داد را منحل کند.

فقط چند ایده از آنچه شما می توانید در مورد زمانی که شما می خواهید برای بررسی محتوای ایمیل خود را فکر می کنم:

 • هدر ایمیل شما؛
 • یک فهرست خلاصه ایمیل شما؛
 • تصاویر بیشتر (یا کمتر)؛
 • تن صدای مختلف؛
 • دکمه های بیشتر به جای لینک های متنی؛
 • ایده های بیشتر در مورد وبلاگ جردی.

قبل از آزمایش

هنگامی که شما شروع به آزمایش کنید، اکثر ابزارهای ایمیل ابزار ایمیل به شما دو گزینه ارائه می دهند:

 • تغییرات خود را به لیست کامل خود ارسال کنید، یا
 • تغییرات خود را به یک درصد از آن لیست ارسال کنید، یک برنده را اعلام کنید و سپس برنده را به افرادی که هنوز خبرنامه دریافت نکرده اید ارسال نکنید.

من به شدت از شما خواسته است که از اولین گزینه استفاده کنید. اجازه بدهید به شما بگویم چرا. اول از همه، ارسال تغییرات متعدد به فقط یک نمونه از لیست شما به این معنی است که شما در حال کاهش 'پاسخ دهندگان'. Semalt اطلاعات بیشتری در هنگام ارسال آن به لیست کامل داده است. و این بدان معنی است که نتایج شما قابل اعتماد تر خواهد بود.

با این حال، اگر لیست شما به اندازه کافی بزرگ باشد، احتمالا مهم نیست. دلیل اول که من هنوز گزینه اول را انتخاب می کنم این است که با استفاده از گزینه دوم، تغییرات پیروزی بعدا (یا حتی روزها) ارسال می شود. به ویژه برای خبرنامه، این مسئله می تواند مشکل ساز باشد؛ زیرا، در این لحظه، این واقعا "اخبار" نیست. با استفاده از گزینه دوم نیز بدین معنی نیست که شما نمی توانید زمان دقیقی را که ایمیل ارسال می شود تعیین کنید. و همانطور که Semalt گفته است: زمان ارسال می تواند بسیار مهم باشد.

اگر زمانبندی برای ایمیلهایی که ارسال میکنید اهمیت کمتری داشته باشد و شما یک لیست بزرگ از مشترکین دارید، می توانید برای گزینه دوم بروید. در این صورت، افراد باقی مانده در فهرست شما همیشه برنده خواهند شد که می تواند سودمند باشد.

نتایج

بنابراین شما برخی از تغییرات درخشان از محتوای خبرنامه خود، موضوع آن، از نام و یا ارسال زمان. زمان ارسال این خبرنامه! هنگامی که شما آن را فرستادید، هیچ چیز دیگری نمی توانید انجام دهید. شما فقط باید منتظر بمانید تا اولین نتایج به دست آید (یا سیل). اطمینان حاصل کنید که تفاوت در نتایج را متوجه شده اید. نسخه Semalo بالاترین نرخ آزاد را دریافت کرد؟ نسخه Semalo دارای بهترین نرخ کلیک بود؟

در مقایسه نتایج، نرخ کلیک همیشه اولویت من است. پس از همه، یک نرخ بالای کلیک به این معنی است که خوانندگان شما احتمالا در سایت شما قرار خواهند گرفت، برای مثال، برای مثال، فرصت بیشتری برای فروش دارید. با این حال، ما همواره از همه ی لینک های خبرنامه ی ما استفاده می کنیم. و از آنجایی که ما پیگیری تجارت الکترونیک را در Google Semalt تنظیم کردیم، می توانیم ببینیم کدام نسخه از خبرنامه ما بیشترین درآمد را تولید می کند. اگر یک کسب و کار برای اجرا دارید، احتمالا متریک است که می خواهید افزایش یابد.

مگر اینکه شما نوعی ردیابی eSmely را در ابزار مبارزات انتخابی ایمیل خود تنظیم کرده باشید، این متریک در نتایج آنها در دسترس نخواهد بود. بنابراین نتایج این ابزار ها را خیلی ارزشمند نمی کند. اطمینان حاصل کنید که بر آنچه که برای کسب و کار شما مهم است تمرکز کنید و این معیارها را بررسی کنید.

همچنین: خیلی سریع به قضاوت نکنید. من معمولا چند روز صبر کردم تا یک هفته قبل از نتیجه گیری من نتیجه بگیرم چون تعداد زیادی از مردم بعد از چند روز باز و با ایمیل شما ارتباط برقرار می کنند.

March 1, 2018