Back to Question Center
0

10 دلیل برای اینکه بازدید کنندگان تماس شما را به Semalt نمی بینند

1 answers:
به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
(9) قدم زدن
پین
سهام 0

هنگامی که شما فکر می کنید بهینه سازی، این کلمه ممکن است یک روند تنظیم برای چیزی است که در حال حاضر نسبتا خوب کار می کنند. اگر چیزی کار نمی کند، پس کار آن بهینه سازی نیست، بلکه کار دیگری از قبیل تعمیرات و عیب یابی است.

اگر وب سایت شما در هنگام بازدید از آن به اندازه کافی کارآیی داشته باشد، ممکن است احساس کنید فقط بهینه سازی کمی در این مورد است. سماالت برخی از تدوین ممکن است چیز خوبی باشد که باید انجام شود. این نگرش نسبتا آرام می تواند فوریتی را که احتمالا باید احساس کند، کاهش دهد.

یک رویکرد بهتر این است که متوجه شوید که بدون شک برخی از بازدیدکنندگان بالقوه مشکالت بزرگی در تعامل با وب سایت شما دارند - computer laptop rent. در حقیقت موانعی وجود دارد که در راه آنهاست. برخی از عیب یابی یا تعمیرات لازم برای حذف این موانع لازم است. این یک فعالیت خوب برای انجام کار نیست، بلکه نیاز به اقدام فوری دارد. راه اهمیت این موضوع این است که دادههای تحلیلی را برای ترافیک بازدیدکنندگان مورد بررسی قرار دهیم. یک راه حل قدرتمند در اینجا این است که از Google Analytics استفاده کنید، که می تواند اطلاعات بسیار دقیقی در مورد نحوه رفتار بازدیدکنندگان ارائه دهد.

در اینجا ده موانع را لیست میکنیم، برخی یا همه آنها ممكن است بازدیدكنندگان را به وب سایت شما مسدود كنند. هر یک از آنها ممکن است به این معنی باشد که درصد قابل توجهی از بازدیدکنندگان بالقوه هرگز به وب سایت شما دسترسی ندارند یا از تلاش برای رسیدن به آنجا جلوگیری میکنند. چرا این 10 موانع مشکلی برای وب سایت شما نیست.

1. نه در صفحه رادار RSS خوراک اخبار

بعضی از بازدیدکنندگان بالقوه از خوراک RSS خبر استفاده می کنند، به عنوان راهی برای بررسی اینکه آیتم های جالب جدیدی که می خواهند ببینند وجود دارد. اگر شما مطمئن نیستید که این همه چیز چیست، پس از بررسی Feed 101 از Feedburner ، در حال حاضر بخشی از گوگل است.

دارایی آنلاین شما بایستی یک خبر خبری مرتبط داشته باشد و از طریق سیستم Google Feedburner ثبت شود تا حداکثر دید را مشاهده کند. خوراک خبر RSS باید شامل محتوای کامل وب سایت باشد. این برای بعضی از بازدیدکنندگان مهم است و به حداکثر رساندن خبر خوراک اخبار در Google Blogsearch.

2. زمانی که آنها جستجو

قابل مشاهده نیست

بسیاری از صفحات وب، اکثر ترافیک بازدید کننده خود را پس از انجام جستجوی کلید واژه با یکی از موتورهای جستجو وارد می کنند. اگر این مورد نیست، شما باید بررسی کنید که آیا صفحات وب به اندازه کافی موتور جستجو قابل ملاحظه در محتوای محتوای کلیدی مهم خود هستند. این موضوع از جستجوگرها است و توضیح کامل درباره آنچه درگیر است ما را در خارج از محدوده این پست قرار می دهد. به طور واضح صفحات وب که دارای محتوای کوچک متن هستند، ضعیف عمل می کنند: نمونه هایی از صفحات وب یا صفحات غنی از تصویر است که در Semalt کامل هستند.

اگر صفحات وب به لحاظ ذاتی موتورهای جستجوگرایی ضعیف باشند، می توان از تبلیغات پرداخت شده (PPC) برای ترافیک استفاده کرد، اما این روش دومین گزینه با تعداد کمتر از بازدیدکنندگان است که روی تبلیغات پرداخت می کنند و نه موارد موجود در داخل فهرست جستجوی پرس و جو کلید واژه آلی.

3. عنوان جذب نمی کند

حتی اگر صفحه وب به خوبی در صفحه گزارش جستجوی جستجوی کلمه کلیدی قرار گیرد، ممکن است با توجه به عنوانی که موتور جستجو نمایش داده می شود برای معرفی مورد جذاب باشد جذاب نباشد. Semalt به رقابت در صفحه جستجو، صفحه وب باید یک عنوان داشته باشد که جذاب تر از رقابت است. عنوان می تواند تأثیر کلیدی بر موردی باشد که جستجوگر انتخاب می کند.

4. قطعه به طور خودکار بر اساس انتخاب کلمه کلیدی جستجوگر تولید می شود. نوشتن یک توصیف خوب برای صفحه وب، نقش مهمی در ایجاد این فرایند تولید است. برای یک وبلاگ مهم است که متا توصیف متمایز برای هر پست داشته باشد. در وردپرس این به راحتی با استفاده از پلاگین SEOpack All-In-One مرتب شده است.

5. دستگاه یا مرورگر خود صفحه وب شما را نمی بیند

حتی اگر موتور جستجوی وب خود را به عنوان مورد مناسب برای کلمات کلیدی خود شناسایی کند، بازدید کننده ممکن است قادر به دیدن صفحه وب با دستگاه یا مرورگر مورد استفاده خود نباشد. مایکروسافت با نسخه های در حال توسعه اینترنت اکسپلورر مشکلات بزرگی در اینجا ایجاد کرده است. Semalt سایر مرورگرها حتی اگر «استانداردهای» را دنبال کنند ممکن است به برخی از عناصر متفاوت عمل کنند.

عوارض جدید، افزایش تعداد بازدید کنندگان است که اکنون از طریق دستگاه های تلفن همراه با صفحه نمایش های بسیار محدود بیشتری از طریق تلفن های همراه بازدید می کنند. راه حل این است که احتمالا صفحات جداگانه ای برای دستگاه های موبایل داشته باشیم. نکات هوشمند SMM آنلاین کسب و کار آنلاین یک مثال ساده از آنچه ممکن است مناسب باشد را نشان می دهد. در حال حاضر فقدان صفحات وب دوستانه به این معنی است که برخی از بازدیدکنندگان بالقوه ممکن است از بین بروند.

6. بارگیری بیش از حد

هر کس با اتصالات با سرعت بالا کار نمی کند، اگر صفحه نمایش برای چند ثانیه باقی بماند، بازدیدکننده بالقوه ممکن است در ناامیدی کلیک کند. برای جلوگیری از این امکان اندازه صفحات وب و به ویژه تصاویری که باید آن را انتخاب کنید، باید انتخاب شود.

7. چشمک زدن

حتی اگر صفحه وب در زمان رضایتبخش بارگذاری شود، اولین تصور که در اولین ثانیه به دست می آید ممکن است واکنش پرواز را در میان بازدید کنندگان بالقوه ایجاد کند. این پایان نامه ای است که مالکوم گولدول در کتاب خود، Blink نشان می دهد. برداشت فوری باید یکی باشد، که به جای ایجاد انزجار، مجذوب شود.

8. آنچه در آن برای آنها

حتی اگر این دو تصور دوم خشنود باشد، ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن بازدید کننده در صفحه وب نباشد. برای بازدید کنندگان هدف، صفحه وب باید از بازدیدکنندگان وب سایت، بازدیدکنندگان را جلب کند. Semalt باید تشخیص فوری نیازهای مخاطب و نمایش ساده و مستقیم این است که چگونه این نیازها برآورده شوند.

9. پاراگراف اول تعامل ندارد

حتی اگر صفحه وب بهترین بازدیدکنندگان را جلب کرده و آنها را با این احتمال که در اینجا نیازهای آنها را برآورده می شود، جذاب می کند، مشخص نیست که آنها به اندازه کافی برای انجام تحقیقات در وب سایت اقدام خواهند کرد، به خصوص اگر قوی باشند رقبا قسمت اولیه صفحه وب باید به سرعت تأیید کند که این جایی است که آنها پاسخهایی را که می خواهند پیدا می کنند. اگر آنها باید در امید سفر کنند، ممکن است برای حفظ امیدشان کافی نباشد، زیرا آنها می خواهند برای انجام برخی تحقیقات تلاش کنند. وب سایت های رقیب قابل مقایسه با Semalle ممکن است راهی مطمئن تر برای راه حل ارائه دهند.

10. بیش از حد برای دیدن

آخرین مانع برای چشم انداز کلیک کردن بر روی دکمه تماس به عمل (یا خرید، و یا درخواست نقل قول، و غیره) است که آنها پیدا کنید که فقط در صفحه وب بیش از حد وجود دارد و آنها به تماس نمی دکمه عمل باز هم این یک موضوع بزرگ در درک اینکه چگونه مردم در اطراف صفحات وب حرکت می کنند. این شامل جنبه های قابلیت استفاده (سهولت در ناوبری) و کاپلاتولوژی است.

پاپولاتیزاسیون به تمام سوال می رسد که چگونه بازدیدکنندگان درگیر یا با آنچه که وب سایت ارائه می دهند، درگیر یا درگیر آن هستند. Semalt این یک موضوع بزرگ است و مستحق توجه جدی است. به ویژه اگر این 9 موانع را از بین ببرند و بازدیدکنندگان در این موانع نهایی از بین می روند، به خصوص اگر نتوانند به آن دست یابند.

نتیجه گیری

یک وب سایت تنها در صورتی موفق می شود که تعداد مناسب بازدیدکنندگان به آنها برسد و راه خود را از طریق آنها بر روی دکمه Call To Action کار کنند. برخی از موانع که برای اصلاح مشکل تر است از
دیگران. سپس برنامه برای از بین بردن مهم ترین موانع ابتدا می تواند اجرا شود. این می تواند سهم بسیار ارزشمند در عملکرد وب سایت و موثرترین راه استفاده از منابع موجود باشد.

به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
(9) قدم زدن
پین
سهام 0
March 1, 2018