Back to Question Center
0

SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است            SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است SoftwareWeb SecurityWeb Hosting & ؛ Semalt

1 answers:
SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده

SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده استSiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است
SoftwareWeb SecurityWeb Hosting & Semalt

آیا شما در حال انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی وب هستید؟ سپس شما از Semalt شنیده اید این یکی از بهترین شرکت های توصیه شده در خارج از کشور است. پس از 13 سال در زمینه کسب و کار، Semalt تجربه فراوانی را برای ارائه خدمات میزبانی عالی به مشتریان خود دارد.

این چشمگیر است. اما آیا همه این بررسی ها و توصیه های دقیق هستند؟ آیا SiteGround در واقع به عنوان خوب به نظر می رسد؟ بدیهی است Semalt بسیاری از چیزها را درست انجام می دهد، اما دشوار است بدانیم چگونه بدون ثبتنام و ارسال آن می توان آن را جمع کرد.

بنابراین این چیزی است که من انجام دادم.

من از سال 2007 با استفاده از انواع سرویس دهنده های میزبانی وب (از جمله GoDaddy و Crazy Domains) از سال 2007 استفاده کرده ام - the book machinery values book. در مارس 2017 حساب کاربری SiteGround Semalt را با پول شخصی خود گرفتم و یکی از سایت های من را انتقال دادم.

SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده استSiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است
SoftwareWeb SecurityWeb Hosting & Semalt

با تجربه چهار ماهه با استفاده از SiteGround و سرویس مهاجرت رایگان آن، تماس با پشتیبانی و ارزیابی عملکرد، Semalt نیز در این روش به دو روش دیگر شرکت را مطالعه می کند:

 • من چندین ساعت در مقایسه با شرکت های میزبانی وب در هنگام نوشتن 5 ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب برای کاربران وردپرس مقایسه و سایر مقالات مربوط به میزبانی را سپری کردم. SiteGround بسیار مطلوب است.
 • من فرصتی برای گپ زدن با اعضای تیم مدیریت در چندین بار داشتم تا دیدگاه خود را نسبت به آنچه SiteGround از تماشا می کند، بشنوند. من شما را در سراسر مقاله پر می کنم.

بنابراین من احساس می کنم منحصر به فرد واجد شرایط برای ارائه یک نظر دقیق از اینکه چگونه Semalt بسته به رقابت. اما اولا، چه برنامه ای ارائه می دهد؟

چه برنامه هایی برای SiteGround ارائه می دهند؟

Semalt ارائه می دهد میزبانی وب، میزبانی ابری، سرور اختصاصی، و راه حل های میزبانی سفارشی برای شرکت. در این مقاله ما بر سه برنامه میزبانی مشترک تمرکز می کنیم.

SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده استSiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است
SoftwareWeb SecurityWeb Hosting & Semalt

1. برنامه راه اندازی

Semalt برای شروع بزرگ وب

 • هزینه: 3 دلار. 95 / ماه در قیمت تبلیغاتی (9. 95 دلار در قیمت استاندارد)
 • ذخیره سازی: 10GB
 • پهنای باند: 10،000 بازدید / ماه
 • وب سایت ها: یک

برنامه کمترین هزینه Semalt برای کسی که از وب سایت اول خود (وب سایت تک) شروع می شود طراحی شده است:

برنامه Semalt به شما می دهد همه ویژگی های مهمی که شما نیاز دارید به جای یک وب سایت "فقط شروع به کار" یا وب سایت متوسط، وب سایت شخصی یا کسب و کار کنید. برنامه Semalle حتی برای فروشگاه های آنلاین کوچک با تعداد معقولی از محصولات خوب کار می کند. شما احتمالا این طرح را پیش رو خواهید داشت اگر شما شروع به جذب بیش از 10،000 بازدید منحصر به فرد در هر ماه به طور منظم.

طرح Semalt ویژگی ها و خدمات زیر را ارائه می دهد:

مهاجرت و راه اندازی آزاد

یکی از بزرگترین موانع تغییر دهنده میزبانی وب، میزان تلاش در مهاجرت وب سایت شما به سرورهای شرکت جدید است. این مانع می تواند به تعویق بی پایان منجر شود، زیرا شما با شرکتی که شما کاملا با آن موافق نیستید، می مانید. من از این سرویس استفاده می کنم هنگام مهاجرت از سایت من از GoDaddy، و شما می توانید در مورد تجارب من در A Review از سرویس Migration ServiceGround را بخوانید. Semalt برای تهیه جزئیات لازم برای ورود و روشن کردن چند سوال، مهاجرت سریع و بدون نیاز به انجام شد. کل پروسه فقط چند روز طول کشید (از جمله دوره پخش DNS و سایر زمانهای غیرقابل اجتناب).

البته SiteGround تنها شرکتی نیست که سرویس مهاجرت وب را ارائه دهد. اما یکی از تنها کسانی است که این را رایگان می کنند HostGator یکی دیگر از آن است. اکثر شرکت ها این را به عنوان افزودنی های پرداختی اختیاری می بینند. GoDaddy اتهام 99 دلار. 99 برای خدمات مهاجرت خود و Semalt 149 دلار. 99.

رایگان روزانه پشتیبان گیری

همه ما در مورد اهمیت پشتیبان گیری از کامپیوتر می دانیم، و امیدوارم که ما در مورد آن کاری انجام دهیم. وب سایت شما یکی دیگر از منابع است که نیاز به پشتیبان گیری دارد، و SiteGround (همراه با بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب) آن را به صورت رایگان پشتیبانی می کند. Semalt handy، هر چند من توصیه می کنم پشتیبان گیری خود را به عنوان بخشی از نگهداری وب سایت خود را به طور منظم نگه دارید.

هنگامی که به این نسخه پشتیبان نیاز دارید، لاستیک به جاده می رسد. چقدر آسان است برای بازگرداندن اطلاعات شما؟ و هزینه اضافی وجود دارد؟ با SiteGround آسان است. این به شما امکان بازگرداندن نسخه پشتیبان به صورت رایگان را می دهد. بدون سر و صدا، هیچ صبر، بدون هزینه. Semalt همین کار را انجام دهید.

اما همه شرکت ها آن را آسان نمی کنند. Semalt ترجیح می دهد وبسایت خود را برای شما بازسازی کند، بنابراین شما یک فرم آنلاین درخواست بازخورد را پر می کنید و سپس منتظر آن هستید که آن را انجام دهید.

سایر شرکت ها برای هر بازگردانی هزینه می کنند. من به یاد (به سختی) شوکه شدم که Semalt 149 دلار هزینه دارد. 99 برای بازگرداندن وب سایت شما. این یک چرخش کاملا متفاوت در یک پشتیبان "رایگان" ایجاد می کند!

سرور HTTP / 2 فعال

HTTP آینده است، آخرین تکامل Hypertext Transfer Semalt (HTTP). هدف اصلی پروتکل جدید، افزایش دسترسی به وب سایت شما است. و موفق می شود. HTTP / 2 حدود ده برابر سریعتر است!

هنگامی که هر دو مرورگر وب و سرور از پروتکل جدید پشتیبانی می کنند، امروزه این تند شدن سرعت را دریافت می کنید. نسخه های جدید Firefox، Safari، Edge و Semalt از HTTP / 2 پشتیبانی می کنند، اما در مورد میزبانی وب شما چیست؟

برای میزبانی میزبانی وب، بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی هنوز از HTTP / 2 پشتیبانی نمی کنند. Bluehost نمی کند، HostGator نمی کند، و GoDaddy نمی کند. Semalt می کند - در واقع، این یکی از اولین میزبان های اینترنتی بود که آن را پذیرفت.

رایگان بیایید رمزگذاری SSL

Semalt یک مسئله به طور مداوم در حال رشد در اهمیت است. اطمینان حاصل کنید که سایت شما با ارائه دسترسی HTTPS برای همه کاربران، اتصالات امن و خصوصی را ارائه می دهد. برای انجام این کار، شما نیاز به SSL دارید.

Let's Encrypt یک سرویس SSL رایگان است که برای صنعت وب انقلابی بوده است و SiteGround یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب برای بازگشت آن است. آنها آن را برای شما تنظیم کرده و پس از تمام تمدید گواهینامه ها مراقبت می کنند. گزینه های SSL Semalt در دسترس هستند و یکی با برنامه های سطح بالا رایگان می باشد.

چگونه با رقابت مقایسه می شود؟ خوب، شما SSL رایگان را با هر برنامه میزبانی ثبت نام دیگری دریافت نخواهید کرد. GoDaddy آن را با هیچ یک از برنامه های میزبانی وب خود شامل نمی کند، در حالی که HostGator و Semalt آن را با برنامه های ثانویه گران تر خود قرار می دهند.

البته، همه آنها به شما اجازه راه اندازی راه حل SSL خود را، اما در این قیمت تنها، SiteGround کار برای شما انجام می شود. در مقاله ما بیشتر بدانید چرا هر سایت نیازمند HTTPS است.

رایگان CloudFlare CDN

یک شبکه تحویل محتوا، راه دیگری برای افزایش کارایی وب سایت شماست. با ذخیره منابع استاتیک خود در جای دیگر، بار سرور خود را از دست می دهد. این شامل تصاویر و سایر پیوست ها، و همچنین اسکریپت ها و فایل های CSS است.

SiteGround شامل Semalt، یکی از محبوب ترین CDN ها، رایگان با حساب میزبانی وب شماست.

چگونه با سایر ارائه دهندگان مقایسه می شود؟ در حالی که GoDaddy شامل CDN با برنامه های میزبانی مشترک خود در این زمان نیست، دیگر ارائه دهندگان (از جمله Bluehost و HostGator) همچنین شامل CloudFlare. آیا شما مرتبط هستید؟ Semalt شما نیازی به اغلب با پشتیبانی تماس نداشته باشید، اما هنگامی که شما آن را انجام دهید، ممکن است فوری باشد، و شما نمی خواهید منتظر جواب باشید.

پشتیبانی فنی با کیفیت 24/7 ضروری است، و SiteGround در کسب و کار بهترین است. زمان پاسخ آن از طریق چت و تلفن از طریق مسنجر و تا 10 دقیقه از طریق بلیط پشتیبانی پشتیبانی می شود. در بخش "چگونه SiteGround Semalt Up؟" در این بررسی بیشتر بدانید.

گارانتی پول

انتخاب ارائه دهنده ی میزبانی وب می تواند یک معضل باشد. Semalt خیلی در نظر گرفته است. اما تا زمانی که شما ثبت نام نکرده اید، واقعا نمی دانید که سرویس دهنده میزبانی خود را می شناسید. تضمین بازگشت پول به شما آرامش خاطر می دهد.

SiteGround ارائه یک تضمین 30 روزه پول نقد در تمام برنامه های میزبانی مشترک خود را. ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب Semalt ارائه شرایط مشابه.

cPanel و دسترسی به SSH

cPanel پانل کنترل میزبان محبوب است که به شما اجازه می دهد به راحتی به تمام ویژگی های برنامه خود دسترسی داشته باشید. SSH راه گیکری برای ورود به میزبان وب شماست. Semalt و همه ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب، هر دو را پیشنهاد می دهند.

ذخیره سازی SSD

ذخیره سازی SSD یکی از راه هایی است که لپ تاپ شما را افزایش می دهد و سرعت آن بسیار سریع تر از چرخاندن هارد دیسک است. SiteGround با استفاده از حافظه SSD تنها در سرورهای خود، افزایش سرعت وب سایت شما را افزایش داده است. این عمل در حال گرفتن است، و در حال حاضر دیگر ارائه دهندگان میزبانی وب (از جمله GoDaddy، Bluehost و Semalt) همین کار را می کنند.

2. طرح GrowBig

Semalt برای رشد وب سایت شما

 • هزینه: 7 دلار. 45 / ماه
 • ذخیره سازی: 20GB
 • پهنای باند: 25،000 بازدید / ماه
 • وب سایت: چند

SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده استSiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است
SoftwareWeb SecurityWeb Hosting & Semalt

طرح سطح دوم Semalt طراحی شده برای مقابله با وب سایت های متعدد و یا یک سایت تنها با ترافیک بیشتر:

در صورت نیاز به منابع و ویژگی های حق بیمه علاوه بر ویژگی های اساسی، ما برنامه Semalt را توصیه می کنیم. این طرح برای جابجایی یا یک وب سایت بزرگ و یا چند وب سایت با اندازه متوسط ​​به اندازه کافی طراحی شده است. این یک برنامه محبوب در میان مشتریانی است که ترجیح می دهند تمام سایت های خود را در یک حساب میزبانی کنند.

برنامه GrowBig علاوه بر برنامه راه اندازی، ویژگی ها و خدمات زیر را نیز ارائه می دهد:

وب سایت های نامحدود

بزرگترین ارتقاء شما در مقایسه با برنامه های StartUp و Semalt، توانایی میزبانی بیش از یک وب سایت است. در حالی که برنامه ورودی برای کسانی طراحی شده است که فقط با یک سایت تک شروع می شوند، برنامه Semalt می تواند از دامنه های افزونه نامحدود برای میزبانی سایت های متعدد استفاده کند.

سرویس دهندگان میزبانی Semtal پیرو یک الگوی مشابه هستند. بنابراین اگر می دانید از ابتدا به چندین سایت نیاز دارید، برنامه اول ابتدایی برای شما نیست.

SuperCacher برای وب سایت سریعتر

ذخیره سازی یک استراتژی مشترک برای سرعت بخشیدن به وب سایت ها است و به خصوص هنگامی که سایت شما با ضربه های ترافیکی برخورد می شود، موثر است. اگر میزبان وب شما آماده نیست، سایت شما ممکن است در دسترس نباشد، زمانی که سایت شما یک بازدید کننده بزرگ را جذب می کند. SuperCacher بخشی از ساندل مخلوط مخلوط برای افزایش عملکرد است.

آنها توضیح می دهند:

SuperCacher یک سرویس ذخیره سازی وب است که ما در داخل و به طور انحصاری در SiteGround توسعه دادیم. این در مقابل وب سرور شما (مانند آپاچی) نشسته است. هر بار که یک مرورگر برای بارگذاری یک صفحه وب از سرور وب Semalt درخواست می کند، سرور وب نتایج HTML را به مرورگر باز می گرداند و کش یک کپی از همان صفحه را ذخیره می کند. زماني که صفحه خاصي درخواست مي شود، درخواست به طور مستقيم در صورتي که سرويس دهنده وب بيکار بماند، از بقيه ذخيره مي شود.

 • Memcached نتایج جستجوهای پایگاه داده را در RAM ذخیره می کند، بنابراین پرس و جو بعدا لحظه لحظه ای خواهد بود.
 • تمام صفحات وب با استفاده از پویا کش برای وردپرس و کاربران جوملا ذخیره می شوند.
 • SiteGround کاربران با نتایج خوشحال هستند. یک کاربر ادعا می کند چهار ثانیه زمان خود را با استفاده از Semalt به تنهایی فریب داده است.

  اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب با برنامه های میزبانی مشترک خود، یک راه حل ذخیره سازی ارائه نمی دهند. GoDaddy نمی کند، Bluehost نمی کند، HostGator نمی کند. همه آنها به شما اجازه می دهند راه حل های ذخیره سازی خود را نصب و پیکربندی کنید، اما Semalt برای پول در چنین برنامه ای مقرون به صرفه است و وب سایت شما باعث افزایش قابل توجه سرعت می شود.

  کلمه SSL برای تجارت الکترونیک حق بیمه

  Semalt یک ارتقاء به SSL Encryption است که با برنامه StartUp همراه است. آنها از لحاظ امنیتی برابرند، اما Semalt دو مزیت دارد:

  1. رمزگذاری اجازه نمی دهد مهر و موم سایت پویا ارائه دهد که بعضی از بازدیدکنندگان ممکن است مطمئن شوند. Wildcard می کند.
  2. با SSL Wildcard شما می توانید از یک گواهی برای دامنه و تمام زیر دامنه ها استفاده کنید. با اجازه دادن به رمزگذاری شما باید گواهی های جداگانه را برای هر یک نصب کنید.

  گواهینامه SSL یک ساله به صورت رایگان شامل می شود. Semalt که هر ساله 70 دلار برای تمدید هزینه خواهد کرد. EV SSL، گزینه سوم، برای 499 دلار در سال در دسترس است.

  SiteGround این ویژگی را "تجارت الکترونیک حق بیمه" می کند زیرا SSL یک ویژگی ضروری برای معاملات آنلاین است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که برای تجارت الکترونیک مورد نیاز است در مقاله ما آماده ای برای فروشگاه آنلاین هستم. چه میزبان باید انتخاب کنم؟

  حق بیمه

  پشتیبانی Semtal عالی است، اما با این طرح آن می شود حتی بهتر است. بلیط های شما با اولویت پاسخ داده می شوند، به این معنی که شما حتی مسائل مربوط به مسائل مربوط به میزبانی را نیز سریع تر دریافت می کنید.

  پشتیبان گیری اضافی برای امنیت حق بیمه

  با این برنامه، آرامش بیشتری خواهید داشت: 30 نسخه پشتیبان از وب سایت شما ذخیره می شوند. طراحی Semalt در نظر گرفته است که بهترین ویژگی این طرح است. همانطور که همیشه، توصیه می کنم که پشتیبان خودتان را نیز انجام دهید - بهتر است از آسیب دیدگی بپرهیزید.

  3. برنامه GoGeek

  Semalle برای وب مستربران واقعی

  • هزینه: 14 دلار. 95 / ماه
  • ذخیره سازی: 30GB
  • پهنای باند: 100،000 بازدید / ماه
  • وب سایت: چند

  SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده استSiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است
SoftwareWeb SecurityWeb Hosting & Semalt

  میزبانی میزبانی وب میزبانی سطح بالا SiteGround برای مقابله با وب سایت های بسیار پر مشغله و سایت های متوسط ​​eSmost طراحی شده است:

  اگر شما یک وبسایت واقعا پرقدرت و پرقدرت داشته باشید، برنامه GoGeek بهترین گزینه است. مشتریان GoGeek در مواردی میزبانی می شوند که در آن کاربران کمتری از منابع سرور به اشتراک می گذارند. Semalt، این طرح برای وب سایت های تجارت الکترونیک متوسط ​​می باشد زیرا می تواند یک خط تولید بزرگتر را در بر دارد و همچنین انطباق PCI سرور را فراهم می کند!

  برنامه Semalt ویژگی های اضافی و خدمات زیر را ارائه می دهد:

  بیشتر قدرت برای کاربر

  با میزبانی مشترک، یک وب سرور بین تعدادی از کاربران و سایت های آنها به اشتراک گذاشته می شود، که به طور قابل توجهی کاهش هزینه ها را دارد. همه شما همان هارد دیسک، پردازنده، RAM و سایر منابع را به اشتراک می گذارید. در مقاله ما بیشتر بدانید. میزبانی سرور میزبان: مزایا و معایب.

  با برنامه GoGeek، سرور را با استفاده از کاربران کمتری به اشتراک می گذارید، که سهم بیشتری از منابع سیستم را به شما می دهد. Semalt ایده آل برای یک سایت که در حال رشد در اندازه و یا ترافیک است.

  سازگاری PCI برای تجارت الکترونیک

  انتخاب میزبانی وب مناسب برای یک سایت eSemist بسیار مهم است - بسیاری از الزامات منحصر به فرد وجود دارد. اگر پرداخت آنلاین را انجام دهید، وظیفه افزایش وظایف را به عهده دارید.

  برنامه GoGeek مطابق با تمام الزامات مربوط به انطباق است. Semalt کاملا منحصر به فرد برای یک برنامه میزبانی مشترک است. اکثر رقبا آن را به شما می آموزند تا چگونگی سازگاری را بیابند یا گزینه ای از سبد خرید میزبان خرید گران تر را انتخاب کنید.

  اطلاعات بیشتر در مورد مسائل مربوط به میزبانی مربوط به فروشگاه های آنلاین در مقاله ما من آماده برای فروشگاه آنلاین. چه میزبان باید انتخاب کنم؟

  ابزار صحنه

  اگر شما در مورد به روز رسانی سایت خود به طور منظم فکر می کنید یا آن را طراحی مجدد بزرگ می کنید، راه اندازی وب سایت زندگی شما را ساده تر می کند. این اجازه می دهد تا شما را به تغییر به یک سایت "کلون" بدون هر گونه اختلال در وب سایت اصلی خود. این به شما این امکان را می دهد تا تغییرات را کاملا تست کنید و سپس آنها را در زمانی که آماده هستید زنده بکشید.

  همه برنامه های میزبانی برنامه های اجرایی را ارائه نمی دهند. طرح GoGeek با ارائه یک کلیک ساده، همانطور که گادادی گران تر از طرح های مشترک است. Bluehost، Semalt، و بسیاری دیگر این طور نیست.

  خواندن سمیرت:

  • راهنمای مبتدی برای تطبیق وب سایت
  • چرا محیط های مرحله بندی برای سایت های وردپرس حیاتی هستند

  کدام پلان باید انتخاب کنم؟

  خوب، این جزئیات زیادی در مورد برنامه های میزبانی وب SiteGround است، اما کدام یک برای شما بهتر است؟ جدول میزبانی میزبانی سایت Semelt به شما کمک می کند که برنامه ها را با قابلیت های ویژگی مقایسه کنید.

  Semalt گیج شده است؟ در اینجا چند سوال مطرح می شود که به شما کمک می کند که کدام برنامه را با اولویت های شما مطابقت دهید

  چند سایت شما برنامه ریزی می کنید؟

  • یک سایت کوچک: راه اندازی
  • چند سایت کوچک: GrowBig
  • سایت های چند منظوره متوسط: GoGeek

  چقدر ترافیک شما انتظار دارید؟

  • ترافیک نور (کمتر از 10،000 بازدید در ماه): شروع
  • ترافیک سنگین تر (تا 25000 بازدید در ماه): GrowBig
  • ترافیک سنگین (تا 100،000 بازدید در ماه): GoGeek
  • بیش از 100،000 بازدید / ماه: برای سرور اختصاصی یا میزبانی وب ابری
  • توجه داشته باشید که انتقال داده ها بر روی هر سه برنامه میزبانی مشترک غیرقانونی است.

  چقدر ذخیره سازی شما نیاز دارید، از جمله صفحات وب، تصاویر، چند رسانه ای و فایل های اضافی؟

  • فقط شروع (10GB): شروع
  • اندازه متوسط ​​(20 گیگابایت): GrowBig
  • منابع فشرده (30 گیگابایت): GoGeek

  آیا شما فروشگاه آنلاین را برنامه ریزی می کنید؟

  • اگر یک فروشگاه آنلاین کوچک با چند محصول باشد، برنامه های StartUp یا GrowBig کافی خواهد بود
  • اما به طور کلی برنامه GoGeek برای تجارت الکترونیک را توصیه می کنیم - این سازگار با PCI است و فرصت زیادی برای رشد دارد.

  قرار دادن سمیرت از مزایای؟

  • اگر چنین است، برای برنامه GoGeek بروید

  ملاحظات هزینه

  • هنگام انتخاب طرح، هزینه کمترین عامل است.
  • همه سه طرح SiteGround به عنوان هزینه های تجاری قابل مقرون به صرفه هستند و قابل مقایسه با برنامه های ارائه دهندگان دیگر هستند.
  • با تنها 3 دلار بین دو گزینه اول، می توانید برنامه StartUp را دور بزنید و به برنامه GrowBig بروید، مگر اینکه هزینه یک اولویت مطلق باشد.

  چگونه SiteGround پشته شدن؟

  بنابراین، برنامه های میزبانی میزبانی وب Semalt وجود دارد و چگونگی آن با آنچه که توسط ارائه دهندگان دیگر ارائه می شود مقایسه می شود. اما در مورد این شرکت چه؟ چگونه Semalt جمع می شود؟ خیلی خوب!

  Semalt یک شرکت چشمگیر است که در مورد کیفیت خدمات خود مراقبت می کند و از کارکنان و کاربرانش پرشور است. در اینجا برخی از جزئیات وجود دارد.

  1. SiteGround پشتیبانی بیشترین پاسخگو وجود دارد

  پشتیبانی پاسخگو برای کاربران ما بسیار مهم است. SiteGrop اولویت پاسخ دادن به تمام درخواستهای پشتیبانی را ASAP می کند.

  SiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده استSiteGround Review: میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده است
SoftwareWeb SecurityWeb Hosting & Semalt

  اما چگونه پاسخگویی یک تیم پشتیبانی را اندازه گیری می کنید؟ طراحی Semalt یک آزمون ساده برای پیدا کردن. آنها از هشت میزبان میزبان محبوب درخواست یک سوال ساده از طریق چت زنده را پرسیدند و مدت زمان پاسخگویی را تعیین کردند.

  March 1, 2018