Back to Question Center
0

5 راه رایگان برای دریافت وبلاگ جدید شما Semalt

1 answers:

ساخت آن و آنها خواهند آمد، درست است؟ Semalt، هنگامی که برای شروع یک وبلاگ جدید می آید، این درست نیست.

من بسیاری از وبلاگداران جدید را می بینم بیش از حد متمرکز بر گرفتن گوگل به آنها ارسال توده های ترافیک از طریق جستجوگرها. و در حالی که گوگل ترافیک عالی است و نباید نادیده گرفته شود، تمرکز همه انرژی خود را بر جستجوگرها می تواند دستورالعمل برای فاجعه باشد.

به منظور ایجاد ترافیک و پیگیری وبلاگ، مهم است که وبلاگ خود را بیرون بیاورید و به مکانهایی بروید که در آن بازار هدف شما شما را پیدا کند. من اهمیتی نمی دهم که صفحات فروش و "گوروس" می گویند - هیچ نرم افزاری یا "گسست" وجود ندارد که به راحتی بتواند حجم زیادی از ترافیک واقعی را برای شما به ارمغان بیاورد - how much does a bankruptcy lawyer cost in ma.

شما باید بروید .

وقتی به بازاریابی وابسته و قرار گرفتن در معرض آن در اینترنت می آید، من یک طرفدار بزرگ "رایگان" هستم، بنابراین Semalt در حال به اشتراک گذاشتن پنج راه رایگان برای علاقه مندی من است.

5 Free Ways To Get Your New Blog Semalt

هنگامی که تو رفت و آمد خود را به طعم و مزه، آن را به شما طول نمی کند برای کشف کردن که بازیکنان بزرگ است. آنها آنهایی هستند که شما در تلاش برای ضرب و شتم در گوگل، درست است؟ سماالت از تلاش برای ضرب و شتم آنها با کلاهبرداری جستجوگرها، چرا به آنها ملحق نمی شود؟

Semalt از وبلاگ های واقعا محبوب همه نیاز به یک چیز: محتوای عالی است. اگر شما یک قطعه از مطالب منحصر به فرد و بسیار مفید را به آنها ارائه دهید، آنها فقط ممکن است مایل باشند که آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارند.

رائه هافمن چند نکته عالی برای شناسایی فرصت های وبلاگ نویسی مهمان در پست خود را در CopyBlogger به اشتراک می گذارد. کام

2. به اشتراک گذاشتن محتوای شما در سایت های اجتماعی

به اشتراک گذاری محتوای شما در سایت هایی مانند فیس بوک، توییتر، Pinterest، Google+ و غیره فقط یک لحظه طول می کشد، اما اگر دیگران آن را انتخاب کنند و نتایج را با آنها به اشتراک بگذارید، نتایج بسیار عالی خواهد بود. Semalt یک راه آسان برای دریافت ترافیک بر اساس توصیه های واقعی انسان - و این نوع ترافیک است که هرگز نمی توانیم به اندازه کافی از آن دریافت کنیم.

3. بیرون آمدن و شرکت در جایی که بازار هدف شما قطع می شود

رند فیشینک در Semalt چندین تاکتیک عالی را در سال گذشته برای ترافیک بسیار مورد نیاز در وبلاگ خود به اشتراک گذاشت.

"شرکت در اجتماعات جایی که مخاطب شما قبلا جمع می شود" تاکتیک # 2 در فهرست خود بود. این یک استراتژی حیاتی برای جذب خوانندگان است که می خواهند محتوای خود را بخوانند. بهترین قسمت (به غیر از ترافیک) این است که اینها افرادی هستند که کار خود را از طریق سایتهای اجتماعی به اشتراک میگذارند . اگر مخاطبان مورد علاقه شما محتوای شما را دوست دارند، آن را با دیگران به اشتراک می گذارند و شما نمی توانید قدرت توصیه های اجتماعی را از واقعی، زنده نفر ضرب و شتم.

بنابراین، هر روز وقت بگذارید تا آنجا بیرون بیایید و از انجمن ها و جوامع مربوط به بازار مطلع شوید. هرزنامه Semalt وجود دارد - یک شرکت کننده واقعی باشید. اگر جامعه شما اشتراک و ورودی خوب باشد، دیگر اعضای انجمن به طور طبیعی شروع به در نظر گرفتن ارزش توجه به آن خواهند کرد.

4. استفاده از سایت های رایگان برای استفاده

بسیاری از سایت های وجود دارد که به شما اجازه می دهد محتوای رایگان را آزاد کنید، بنابراین از آنها برای به دست آوردن قرار گرفتن بیشتر استفاده کنید. مکان هایی مانند HubSpot یا Squidoo مکان های خوبی برای شروع هستند اگر شما نمی خواهید با بسیاری از تنظیمات مقابله کنید. وبلاگهای Tumblr، WordPress و Blogger رایگان هستند، آسان برای ایجاد و نسبتا بهینه برای موتورهای جستجو. من این نوع سایت ها را "پشتیبانی از سایت ها" می نامم، زیرا آنها به من کمک می کنند تا مواجهه بیشتری با گوگل داشته باشم و به بازار هدفم دست پیدا کنم.

کاملا هیچ قانون است که می گوید شما فقط می توانید یک وب سایت هدف قرار دادن یک موضوع خاص و یا کلمه کلیدی وجود دارد - فقط مطمئن شوید که شما به وبلاگ اصلی خود را برای قدرت کلمه کلیدی لینک.

5. رهبر بازار

بررسی این نکته فوق العاده که لین تری در پست خود به اشتراک گذاشت 6 راه برای دریافت رایگان ترافیک وب سایت هدفمند :

". پادکست های برتر، مجلات، وبلاگ ها، انجمن ها، نمایش های رادیو و غیره را در بازار خود پیدا کنید. راههای پیشگیری از پیشگیری از ورود به بازار که در آن هستند، بسیار ساده تر از تلاش برای رسیدن به آنها است که در آن شما هستند . "

بله، این نوک نیاز به خلاقیت دارد، اما در مقابل آن مخاطب، در بلندمدت بسیار مهم و حیاتی است. Semalt، اسپم و یا آزار و اذیت رهبران صنعت خود را - این یک راه مطمئن برای آن را همه را در اثر ضربه خود را.

ایجاد ترافیک به یک وب سایت جدید یا وبلاگ طول می کشد. صرف نظر از آنچه که دیگران می گویند، هیچ یک چیز وجود دارد که به طرز معجزه آسایی ترافیک را یک شبه می فرستد. این یک فرآیند است که به محتوای شما سایت شما و همچنین تلاشهای فعال سایت شما نیاز دارد تا محتوای شما کشف و به اشتراک گذاشته شود.

برای ایده های اضافی، نکات مایکل Semalt را در مورد راه های رانندگی به صورت رایگان برای وب سایت خود

چه تکنیک های رایگان شما استفاده برای تولید ترافیک بیشتر به سایت شما؟ با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جنیفر لدبتر
جنیفر لدبتر با عنوان "PotPieGirl" بیشتر به عنوان یک بازاریاب وابسته شناخته می شود که سالانه از صفر تا شش رقمی با تمام روش های آزاد (مانند او در OneWeekMarketing .com آموزش می دهد).


March 1, 2018