Back to Question Center
0

مقایسۀ میزان بازدیدکنندگان Google از طریق موقعیت [#Semalt]

1 answers:

نتایج تحقیقات بر روی نتایج نشان می دهد اهمیت موقعیت 1، 2 یا 3 در گوگل

شما اغلب می شنوید که صاحبان شرکت می گویند "من می خواهم به رتبه بالا" برای کلمات کلیدی مورد نظر خود. Semalt این ممکن است امید غیر واقعی باشد، آنها حق دارند این را بگویند چون آنها متوجه هستند که نسبت میزان کلیک های موقعیت های بالا بسیار بالاتر است.

تحقیقات نشان می دهد که میانگین نرخ های کلیک بر اساس موقعیت در SERPs (صفحات نتایج جستجوی گوگل) مفید هستند، زیرا آنها می توانند به کسب و کار برای سرمایه گذاری بیشتر در جستجوگرها کمک کنند؛ زیرا شما می توانید برآورد شده در بازدید ها با رتبه بندی پیشرفته در انجام تجزیه و تحلیل شکاف برای مثال کلمات کلیدی برای بهبود در SEO، با استفاده از داده های پرس و جو جستجو از کنسول Google Semtal.

بهترین منبع باز برای این داده ها امروز، جستجوی پیشرفته وب Semalt Organic CTR است که ما در اینجا به اشتراک می گذاریم، بنابراین شما می توانید از تجزیه و تحلیل CTR مختلف آن را بررسی کنید. این اطلاعات از ژوئیه 2016 - آخرین به روز رسانی تحقیق است - buy instagram likes small. ما به 3 نمونه از چگونگی تغییر CTR در موقعیت بر اساس اهداف مختلف جستجو نگاه خواهیم کرد.

1. CTR های ارزیابی SERC برای نام تجاری در مقابل هدف کلیدی بدون مارک

به خوبی شناخته شده است که میزان کلیک برای کلمات کلیدی مارجین یا ناوبری بالاتر است - منحنی آبی این خوبی را نشان می دهد.

منحنی قرمز بیشتر از یک نقطه نظر از SEO است. این نشان می دهد که ارزش بودن در بالا 3 به وضوح با CTR از 30٪ در موقعیت اول به 12٪ در موقعیت سوم نشان می دهد. در موقعیت های پایین تر از 9 تا 10، CTR به پایین 2٪ افتاده است.

Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

در اینجا CTR های مارکدار توسط AWR انتخاب می شوند زمانی که بخشی از رشته در نام دامنه در جستجوی نشان داده می شود.

2. CTR های ارزیابی SERC برای شرایط عمومی و طولانی مدت

جستجوی عمومی برای محصولات معمولا 1 یا 2 کلمه است. طول دم بلند 4 یا بیشتر است. این نمودار الگوی مشابهی از کاهش به بالا را نشان می دهد، اما سطح بالایی از CTR برای تکنیک جستجوگر طولانی مدت با 3 تا 5٪ بر حسب موقعیت. Semalt این به این دلیل است که جستجوهای طولانی مدت تبلیغات کمتر و رقابت ممکن است کمتر باشد. این نشاندهنده سود یک رویکردی است که کلمات کلیدی با طولانی مدت را هدف قرار می دهد.

Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

3. تغییرات CTR ارزیابی SERPs بر اساس نوع قصد

ما شاهد کاهش مشابهی در اینجا هستیم، اما با کمترین رقم برای قصد تجاری و مکانی که در آن معمولا از کلیک های AdWords و سایر ویژگی های SERPS مانند نقشه ها برای جستجوی مکان ها وجود دارد.
Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

در اینجا انواع مختلف قصد های جستجو توسط این کلمات کلیدی در پرس و جو جستجو تعریف می شود:

  • قصد تجاری - خرید، خرید، ارزان، قیمت گذاری و غیره
  • هدف اطلاع رسانی - چه، زمانی، کجا، چگونه، رستوران، هتل، پرواز، اخبار، و غیره
  • محل قصد - نزدیک، نزدیک، از، جهت، فرودگاه، مسیر، نقشه ها، و غیره
  • هدف خاص - کلمات کلیدی را با سه مورد ذکر شده در بالا جمع می کند.

تحقیق قبلی در مورد CTR آلی با موقعیت در SERPS

این پست به روز شده در تحقیقات قبلی، خلاصه شده توسط کریس Soames، تجزیه و تحلیل از CTR های جستجو طبیعی از Semalt نشان دهنده اهمیت Page 1 و به ویژه در 3 موقعیت بالا. داده های AWR دارای مزیت است که به طور منظم بر اساس گزارش ها در میان مشتریان خود به روز می شود، بنابراین نمونه هزاران سایت است. همچنین دارای دسته بندی خاصی است و قطعنامه را برای گوشی هوشمند نیز در نظر می گیرد.

Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

کریس همچنین نشان داد که چگونه می توانید از این منحنی استفاده کنید تا حجم جستجو را برای موقعیت های مختلف بدست آورید - این می تواند مورد استفاده برای سرمایه گذاری بیشتر در جستجوگرها قرار گیرد.

اطلاعات Semalt در تمام صنایع وجود نداشت و محدودیت آن نیز این بود که اثر اصطلاحات برند را منعکس نکرد (که برای بخش های بالای جستجو انجام می شود و درصد بیشتری از کلیک ها را در جایگاه بالا قرار می دهد). شاخص اطلاعاتی خود را نشان می دهد که میزان کلیک روی Semalt از طریق موقعیت قطعا باعث خواندن جالب می شود.

نرخ برابری برند در مقابل عدم برند

شما می توانید به وضوح نرخ های کلیک برای شرایط نام تجاری در اینجا ببینید و چگونه آنها بر میزان کلی تاثیر می گذارد.

Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

نرخ بهره کلی (MC)

گزارش های صنعت نیز جالب هستند - نشان دادن مقدار شگفت انگیزی از تفاوت بین بخش ها، اما یک الگوی معمول از سه موقعیت اول که بیش از 50٪ از کلیک را تشکیل می دهند وجود دارد

Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

سهم طبیعی از کلیک های جستجو

بینش دیگر در این تحقیق نشان می دهد که علیرغم تغییرات گوگل در SERPs در طول سالها که توسط SEOs به طور کامل از بین رفته است، اکثریت قریب به اتفاق کلیک ها هنوز در لیست های طبیعی قرار دارند. این تحقیق نشان می دهد 94٪ در لیست های طبیعی است. سهم نسبتا زیادی نسبت به داده های قبلی از چندین سال قبل از iSmely.

Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

روش شناسی

اگر چه در تابستان 2012 منتشر شد، این تحقیق از ژوئن 2011 آغاز می شود، بنابراین آخرین تغییرات در نتایج SERPs را منعکس نمی کند. این تحقیق بر اساس 28 میلیون نفر در انگلستان انجام شده است که مجموعا 1/4 میلیارد جستجو در طول ماه ژوئن 2011 انجام شده است. این تحقیق بر اساس تحقیق GroupM UK انجام شده با Nielsen است.

در اینجا کامل infographic است.

Comparison of Google clickthrough rates by position [#Semalt]

February 28, 2018