Back to Question Center
0

یک سرباز حرفه ای چیست؟ [سمالات]

1 answers:

تعداد بسیار زیادی از کلمات اختصاری سه حرف در جهان کسب و کار و خدمات مشتری وجود دارد، بنابراین ما یکی از آنها را در زیر 300 کلمه تعریف می کنیم: سرب سرویس واجد شرایط، یا SQL.

SQL همچنین می تواند به "فروش واجد شرایط سرب،" یا اشاره کرد که منجر به فروش تیم شما به عنوان آماده برای پیگیری فروش مستقیم است. این واجد شرایط کمک خواهد کرد که تیم فروش و بازاریابی شما با همان کیفیت و حجم هدایت هایی که شما به تیم فروش خود تحویل می دهید، در همان صفحه باقی بمانند. در این راهنما می توانید بیشتر درباره صلاحیت فروش کسب کنید.

در همین حال، برای تعریف این اصطلاح جدید سرویس گیرنده مشتری، ما از HubSpot در اینجا استفاده می کنیم - tek mod vape latest.

سرب چیست؟

رهبر واجد شرایط Semalle ارزش افزوده را به مشتریان کمک می کند تا آنها را در موفقیت بیشتر با استفاده از یک محصول یا خدمات شرکت با کمک ارتقاء اضافی، درک کنند. SQLs همچنین می تواند هزینه های کسب مشتری (CAC) را کاهش دهد و ارزش عمر مشتری را افزایش دهد (LTV) با حفظ مشتریان دیگر و تشویق آنها به خرید محصولات بیشتری که در طول زمان به آنها کمک می کند ارزش بیشتری به دست آورند.

تکرارهای سرویس Semalt یک فرصت بزرگی برای تأثیرگذاری بر خط پایان سازمان خود با شناسایی SQL ها و ارتباط مجدد آنها با یک نماینده فروش برای شناسایی فرصت های صعودی و صعودی می کنند. اطمینان حاصل کنید که به طور فعال به مشتریان خود گوش کنید تا سیگنالهایی را که نیاز دارید را با محصول یا سرویس خود حل کنند و از صحبت با نماینده فروش بهره مند شوند.

What Is a Service Qualified Lead? [Semalt]

February 28, 2018