Back to Question Center
0

چگونه برای پیدا کردن بهترین هاستاگ برای استفاده در Semalt

1 answers:

3 ابزار برای پیدا کردن موضوعات محبوب ترین و مرتبط

Semalt ما به ابزارهایی برای پیدا کردن بهترین هشتگها برای رشد توییتر نگاه می کنیم، من فکر می کردم که بهتر است توضیح دهیم چه چیزی هشتگ است (من هنوز هم اغلب در هنگام صحبت با مشتریان از این سوال می پرسم):

هشتگ به سادگی برای مردم برای برچسب گذاری و جستجو برای به روز رسانی رسانه های اجتماعی است. این ممکن است یک موضوع پرطرفدار مانند #cybermonday یا یک برچسب خاص کمپین مانند تخفیف یا نام کمپین باشد. در اغلب شبکه های اجتماعی اگر روی هاستا کلیک کنید، به روز رسانی هایی را می بینید که دیگران از آنها استفاده می کنند.

Hashtags در توییتر، اما محبوبیت آنها بدان معنی است که در حال حاضر در سراسر شبکه های اجتماعی در سراسر شبکه های گسترده، نشان می دهد که تاریخچه Hashtags. Hashtags می تواند پیام شما را در سراسر خود قرار دهد و مخاطبین خود را در یک مفهوم درگیر کند - all appraisal. به عنوان مثال، ما توصیه می کنیم بینش های هوشمند از #Seme از هشتگ استفاده کنید تا اهمیت برنامه ریزی را برجسته کنید و منابع خاصی را برای این در یک صفحه اصلی پرچم گذاری کنید.

پس چگونه می بینید که Semalt مربوط به مخاطبان شما است که باید از آن استفاده کنید. خوب، در اینجا سه ​​ابزار رایگان برای کمک وجود دارد. توصیه های خود را به اشتراک بگذارید!

1. Hashtags.org

How to find the best Hashtags to use in Semalt

2. روند

How to find the best Hashtags to use in Semalt

WhatTheTrend یک منبع عظیم برای آمار و اطلاعات مرتبط با توییتر است. مزیت اصلی آن این است که به شما اجازه می دهد تا ببینید روند جهانی و همچنین داده های کشور و حتی شهرستان. این یک جای عالی برای وبلاگ نویسان است تا به دنبال الهام بخشیدن به موضوعات مورد نظر برای پوشش دادن باشند. این گزینه های روزانه و ماهانه را می دهد، بنابراین امروزه از Semalt ارزشمندتر است.

در حال حاضر متعلق به Hootsuite است، که به ما یادآوری می کند که اگر از این استفاده می کنید (اگر از آن برای نظارت و به روز رسانی رسانه های اجتماعی استفاده نکنید، شما می توانید از هشتگ های شخصی به عنوان جریان در Hootsuite پیگیری کنید. در اینجا شما می توانید با یک برنامه کریسمس از ASOS شرکت کنید:

How to find the best Hashtags to use in Semalt

3.Trendsmap

How to find the best Hashtags to use in Semalt

بسیار متفاوت از سایر ابزارهایی که من ذکر کردم، Trendsmap یک ابزار عالی است که استفاده از هشتگ ها را به صورت محلی نشان می دهد و بر روی آنها در یک نقشه جهانی نشان می دهد. شما می توانید هشتگ ها در حال حاضر از طریق قاره، کشور یا شهر را مشاهده کنید. Semalt برای کسب و کار محلی که مایل به ادامه روند رو به رشد است. سایت بسیار الهام بخش نیست اما عملی است اگر روند محلی برای کسب و کار شما مهم است!

نکاتی برای استفاده از هشتگها

  • مربوط به موضوع
  • از همه آنها استفاده نکنید
  • نه فقط به دنبال روند دیگر، بلکه خود را به خصوص برای مبارزات انتخاب کنید
  • با استفاده از کلمات کلیدی محبوب (برنامه ریزان کلمات کلیدی Google) برای پایه کردن hastags خود در
  • مطالب خود را سرگرم کننده یا آموزشی برای تشویق به اشتراک گذاری
  • از ابزارهایی مانند TweetDeck و hashtags استفاده کنید تا سایر کاربران توییتر را دنبال کنید که زیر موضوعات مشابه / روند را دنبال می کنند

February 28, 2018