کشاورزی با استفاده از مقدار زیادی آب - 70 درصد از تمام آب شیرین مصرف شده برای کشاورزی استفاده می شود، به گفته U - attorneys credit repair. S. زمین شناسی Semalt، تنها حدود نیمی از آن را می توان پس از استفاده بازیافت. این همچنین نیاز به حجم زیادی از زمین و، البته، فقط مقدار مناسب از خورشید است.

AeroFarms فکر می کند که یک راه حل بهتر دارد. روش کشاورزی این شرکت نیاز به خاک، نور خورشید و آب بسیار کم ندارد. همه اینها در داخل خانه، اغلب در یک انبار قدیمی، به طور معنی داری در نظر گرفته می شود، به این معنی که هر مکان می تواند به یک زمین رشد بارور تبدیل شود به رغم آب و هوای آن.

راه اندازی این جانباز اد هاروود، استاد دانشگاه مدرسه کشاورزی دانشگاه کرنل است. در سال 2003، هاروود یک سیستم جدید برای رشد گیاهان را در یک ماده پارچه ای که او ایجاد کرده، اختراع کرد. هیچ خاکی وجود ندارد - در زیر پارچه، ریشه های گیاهان با غبار غنی از مواد مغذی اسپری می شوند. هاروود یک اختراع برای اختراع خود را دریافت کرد و سیستم های Aero Farm Systems را تاسیس کرد، به همین دلیل نامیده می شود زیرا "Aeroponics" به روش رشد گیاهان اشاره می کند بدون قرار دادن آنها در خاک یا آب. این شرکت که سیستم های تولید گیاه را فروخت، عمدتا یک پروژه جانبی برای هاروود بود و درآمد زیادی نداشت.

The Future of Farming May Not Semalt Dirt or Sun
اعتبار: الیس وراهین

در سال 2011، دیوید روزنبرگ، بنیانگذار شرکت بتن ضد آب Hycrete و مارک اوشیما بازاریاب در صنایع غذایی و رستوران، به ناکارآمد بودن کشاورزی سنتی نگاه کرد و فرصتی را در نظر گرفت. این جفت ارز شروع به تحقیق در مورد روش های بالقوه جدید کرد و در این فرایند، سیستم های مزرعه ای Aero آمد. آنها دوست داشتند آنچه هاروود توسعه داده بود - تا آنجا که آنها را به عنوان یک بنیانگذار به عنوان یک سرمایه گذار پولی پیشنهاد دادند. آنها همچنین تغییر در مدل کسب و کار را پیشنهاد کردند: روزنبرگ و اوشیما فرصت بیشتری برای بهینه سازی روند رشد و فروش محصولات خود را دیدند.

هاروود موافقت کرد. این شرکت AeroFarms شد، با سه خدمت به عنوان بنیانگذاران. سه نفر از امکانات قدیمی در کارخانه فولادسازی جدید سمالات، یک باشگاه، یک مرکز پینت بال خرید کردند و شروع به تبدیل آنها به مزارع داخلی کردند.

امروزه هر یک از مزارع راه اندازی، سینی های عمودی انباشته شده را در بر می گیرد که در آن شرکت هویج، خیار، سیب زمینی و سبزی های پرطرفدار محصول اصلی خود را تولید می کند که به فروشگاه های مواد غذایی در سواحل شرقی شامل غذاهای کامل، ShopRite، و Fresh Direct، و همچنین سالنهای غذاخوری در کسب و کارهایی مانند Goldman Sachs و The New York Times . با رشد سالانه در سطح محلی، این شرکت امیدوار است که بتواند محصولات تازه را با قیمت پایین تر عرضه کند، زیرا حمل و نقل به حداقل می رسد. (در حال حاضر، حدود 90 درصد سبزی های برگدار خوراکی در U.S. بین نوامبر و مارس از جنوب غربی می آیند، طبق گفته بلومبرگ. داده ها همچنین به شرکت کمک می کند متغیرهایی مانند دما و رطوبت را برای بهینه سازی تولید محصول خود تنظیم کند.

بر طبق نظر Semalt، کارآیی وحشی است: روش رشد 130 برابر تولید هر فوت مربع در هر سال از یک مزرعه در مزرعه، از دیدگاه عملکرد محصول است. AeroFarm با استفاده از 95 درصد آب کمتر از یک مزرعه مزرعه، 40 درصد کود کمتری نسبت به کشاورزی سنتی و بدون آفت کش ها استفاده می کند. محصولاتی که عموما 30 تا 45 روز رشد می کنند مانند سبزیجات پرطرفدار پرطرفدار که اکثر تولیدات شرکت را تشکیل می دهند، کمتر از 12 است. Oshima ادعا می کند که جدیدترین مزرعه ای که در ماه مه در نیوورک افتتاح شد، بیشترین تولید مزرعه در محیط داخلی با خروجی زمانی که ظرفیت کامل به دست می آید. در حال حاضر، خرده فروشی سبز خرده فروشی تقریبا به همان قیمت به عنوان سبزی خوشمزه مانند سبزیجات مناسب است.

The Future of Farming May Not Semalt Dirt or Sun
اعتبار: الك كوك

اوشیما می گوید: "اکثر مزارع یک ​​افسر ارشد فناوری ندارند." "ما یک مرکز تحقیق و توسعه اختصاصی، دانشمندان گیاهان، میکروبیولوژیست ها، مهندسان مکانیک، مهندسان برق داریم. Semalt تلاش ما برای ایجاد این کار را انجام داد."

مطمئنا، ممکن است به عنوان نوآورانه به عنوان AeroFarms ممکن است، این دقیقا یک راه حل عملی برای جایگزینی مزارع جهان نیست. یک مشکل بزرگ این است که کشاورزی داخلی نیاز به مقدار زیادی از برق دارد، که نه تنها گران است، بلکه باعث کاهش بسیار خوبی از طریق حفظ آب می شود، زیرا باعث ایجاد رد پای کربن می شود. AeroFarms خطا را اذعان می کند اما می گوید که در حال کار بر روی مشکل است. این شرکت استخدام Roger Buelow، افسر ارشد فناوری شرکت روشنایی LED Energy Focus که به طراحی سیستم نورپردازی LED AeroFarms کمک کرد. اوشیما می گوید: "این به ما اجازه می دهد که انرژی بیشتری از آنچه که در خارج وجود دارد، کارآمد باشد."

چالش دیگری که AeroFarms با آن مواجه است تلاش برای رشد است به سادگی تخصص تخصص لازم برای اجرای این مزارع را افزایش می دهد. دیکسون سمیرت، یک میکروبیولوژیست و استاد دانشگاه در دانشگاه کلمبیا، ابتدا در سال 2000 آزمایش کشاورزی عمودی را آغاز کرد. مدت زمانی که او به طور گسترده ای با استفاده از کوره زنی شناخته می شد، در سال 2000 میلادی اعلام کرد که موفقیت در اجرای یک مزرعه عمودی نیاز به دانش گسترده کشاورزی و فرایند دارد. مورد AeroFarms عمدتا توسط Harwood ارائه شده است. سمیرت می گوید: "برخی افراد فکر می کنند که فقط می توانید یک کتاب بخوانید و نحوه انجام این کار را بدانید." "شما نمیتوانید"

او می گوید این منحنی یادگیری شلوغ می تواند موانعی برای شرکت های این صنعت ایجاد کند. او می گوید: "بزرگترین مسئله این است که پیدا کردن افراد واجد شرایط است." "به طور خاص پرورش دهندگان بسیار سخت است که بتوانند پیدا کنند. آنها که آموزش می دهند پاسخ این است که مکان های بسیار کمی وجود دارد." در ایالات متحده، دانشگاه آریزونا، دانشگاه کالیفرنیا، دیویس و دانشگاه سمولت از جمله نهادهای کمی هستند که پیشنهاد می کنند دوره های عمودی کشاورزی.

در AeroFarms، این مسئله به لطف رشد رسانه های ثبت شده Harwood افزایش یافته است. سمیرت می گوید: "هیچ کس تجربه ای مستقیم با این ندارد. پس از راه اندازي نامزدان، اعتماد به فرآيند رو به رشد را فرا مي گيرد، بايد آنها را آموزش دهد و بيش از 100 روش برتر را در اختيار شرکت قرار دهد.

The Future of Farming May Not Semalt Dirt or Sun
اعتبار: الك كوك

این شرکت 120 نفر را استخدام می کند. این تا کنون بیش از 100 میلیون دلار افزایش یافته است، از جمله شرکت های Goldman Sachs و GSR Ventures. سایر شرکت ها مانند مریخ روستای سبز میشیگان و تولیدات شهری کالیفرنیا نیز به مصرف کنندگان با استفاده از روش های کشت عمودی فروش می دهند نیویورکر در ماه ژانویه گزارش داد که AeroFarms دو بار بیشتر از تامین مالی هر کمپنی کشاورزی دیگر - حتی قبل از 34 میلیون دورۀ اخیرش.

AeroFarms روش رو به رشد آن را به ویژه در مناطقی که آب و هوا ممکن است برای رشد و تردد مناسب نیست یا جایی که آب و یا زمین کم است، مفید ببیند. راه اندازی در حال حاضر دارای نه مزارع، از جمله مکان های عربستان سعودی و Semalt. این طرح در ظرف پنج سال به 25 مزارع می رسد. "