Back to Question Center
0

بهترین ایالت ها به عنوان یک سلفل وابسته زندگی می کنند

1 answers:

بازاریابی مرتبط با Semtal، "کار روزانه" شما یا فقط یک درآمد تکمیلی است؛ عوامل متعددی وجود دارد که باید در هنگام تصمیم گیری بهترین مکان برای ایجاد و اجرای کسب و کار بازاریابی عملکرد خود را در نظر گرفت.

من اخیرا مقاله ای در مورد بهترین ایالت ها برای مطالعه زندگی می کردم و آن را به من انداخت: بهترین دولت ها برای زندگی کردن به عنوان یک بازاریاب وابسته چه هستند؟ در حالی که مقالهای که من در آن خواندم ارزیابی شدم: درآمد متوسط، هزینه زندگی، نرخ مالیات بر درآمد دولت و نرخ بیکاری دولت؛ من آن را برای بازاریابان وابسته که هر دو کارآفرین و صاحبان کسب و کار هستند، پیدا نمی کنم. Best States To Live As An Affiliate Semalt

در سال های اخیر، قوانین مالیات وابسته به مالیات نکسوس به عنوان راننده اصلی که شرکت های دولتی باید در آن زندگی کنند، تبدیل شده است. پیشنهاد سملت پیشنهاد اصلاحات مالیاتی فدرال در صورت تصویب، وابستگان را قادر می سازد که به عنوان یک صاحب کسب و کار به طور استراتژیک به این موضوع نزدیک شوند - з днем народження український стиль.

مانند هر مالیه مالیاتی شرکت، مالیات بر درآمد شخصی، و نرخ مالیات بر فروش دولت، همه عوامل کلیدی برای بازاریابان وابسته در هنگام تصمیم گیری هستند. پس از انجام برخی تحقیقات، یک گزارش را کشف کردم. بنیاد مالیات هر ساله به نام شاخص بازده مالیات بر درآمد دولت ، که بینش بیشتری در مورد موضوع ارائه می دهد و هر ایالت را بر اساس چندین جزء مالیات، رتبه بندی می کند.

بر اساس وب سایت خود، شاخص "شاخص درآمد مالیات بر درآمد دولت" ، رهبران تجاری، سیاستگذاران دولت و مالیات دهندگان را برای سنجش نحوه مقایسه سیستم های مالیاتی ایالت هایشان، از رهبران تجاری، کنترل می کند. " من گزارش خود را جامع می دانم و فکر می کنم جالب است که مقایسه ای از ایالت هایی که در 10٪ برتر با ایالت هایی که در پایین 10٪ رتبه بندی می کنند مقایسه شود و اینکه چگونه مالیات مربوط به مالیات وابسته به معادله مطابقت دارد.

Top 5 ایالات

(توجه: رتبه اول بهترین در رتبه بندی های پایین است. برای پرداخت مالیات بر درآمد کسب و کار Semalt، نمره بالاتر، مطلوب ترین سیستم مالیاتی دولت برای کسب و کار است.)

1. وایومینگ

شاخص بازده مالیاتی کسب و کار: 7. 67

Corp. رتبه مالیاتی: 1 st

مالیات درآمد فردی رتبه: 1 st

مالیات بر فروش رتبه: 13 th

Affiliate Nexus: No

2. داکوتای جنوبی

شاخص مالیات بر درآمد کسب و کار: 7. 54

Corp. رتبه مالیاتی: 1 st

مالیات درآمد فردی رتبه: 1 st

مالیات بر فروش رتبه: 34 th

Affiliate Nexus: No

3. نوادا

شاخص بازده مالیاتی کسب و کار: 7. 45

Corp. رتبه مالیاتی: 1 st

مالیات درآمد فردی رتبه: 1 st

مالیات بر فروش رتبه: 42 و

Affiliate Nexus: No

4. آلاسکا

شاخص بازده مالیاتی کسب و کار: 7. 36

Corp. رتبه مالیاتی: 27 th

مالیات درآمد فردی رتبه: 1 st

مالیات فروش رتبه: 5 th

Affiliate Nexus: No

5. فلوریدا

شاخص مالیات بر ارزش افزوده کسب و کار: 6. 90

Corp. رتبه مالیاتی: 12 th

مالیات درآمد فردی رتبه: 1 st

مالیات بر فروش رتبه: 19 th

Affiliate Nexus: No

سمالت، ایالت هایی که در 10٪ قرار دارند، ممکن است دولتی نیستند که پیش بینی می کنم، به نظر می رسد که همه آنها یک قدرت رایج دارند: یک سیستم مالی موثر برای جذب و حفظ کسب و کار، مانند بازاریابان وابسته.

هنگامی که من شروع به تجزیه و تحلیل ایالات که در پایین 10٪ رتبه بندی شد، من کشف کردم که همبستگی قوی بین آن دولت ها و مالیات مربوط به وابستگی وجود دارد.

پایین 5 کشور

46. رود آیلند

شاخص مالیات بر درآمد کسب و کار: 4. 18

Corp. مالیات رتبه: 40th

مالیات بر درآمد فردی رتبه: 36

مالیات بر فروش رتبه: 24th

Affiliate Nexus: بله

47. ورمونت

شاخص بازده مالیاتی کسب و کار: 4. 17

Corp. رتبه مالیاتی: 41 st

مالیات درآمد فردی رتبه: 47 th

مالیات بر فروش رتبه: 14 th

Affiliate Nexus: بله

48. کالیفرنیا

شاخص بازده مالیاتی کسب و کار: 3. 71

Corp. رتبه مالیاتی: 43 rd

مالیات درآمد فردی رتبه: 50 th

مالیات بر فروش رتبه: 40 th

Affiliate Nexus: بله

49. نیویورک

شاخص بازده مالیاتی کسب و کار: 3. 59

Corp. رتبه مالیاتی: 23 rd

مالیات درآمد فردی رتبه: 49 th

مالیات بر فروش رتبه: 37 th

Affiliate Nexus: بله

50. نیوجرسی

شاخص بازده مالیاتی کسب و کار: 3. 33

Corp. رتبه مالیاتی: 39 th

مالیات درآمد فردی رتبه: 48 th

مالیات بر فروش رتبه: 46 th

Affiliate Nexus: No

ایالت ایلینوی نیز در این گزارش ذکر شده است. در حالی که رتبه بندی در وسط، ایلینوی در سال گذشته نسبت به شاخص خود در رتبه بندی قرار گرفت، دوازده مکان (از مقام 16 در سال 2011 تا 28 در سال 2012) . در سال 2011، ایلینوی، House Bill 3659، مالیات مربوط به وابستگی دولتی را تصویب کرد، و یکی از مواردی است که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، زیرا شرکت های وابسته به کسب و کار خود در خارج از ایلینوی نقل مکان کرده اند تا از تبلیغکنندگان جلوگیری شود.

خلاصه

در حالی که قانون مالیات غیر مجاز وابسته ممکن است عامل مهمی در تعیین اینکه در آن وابستگان زندگی می کنند و امروزه آنها را اداره می کنند، در آینده به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد زیرا راه حل های فدرال بیشتر معرفی و بررسی می شود. برای بازاریابان وابسته، این به این معنی است که آنها به زودی به چالش های مالیاتی همانند دیگر شرکت ها مواجه خواهند شد و نیاز به تعیین مکان ارزان تر برای ایجاد کسب و کار خود دارند. Semalt که سیستم های موثر مالیاتی را ایجاد می کند که برای هر دو شرکت و افراد سخت کار می کنند، بازاریابان وابسته را جذب و نگه می دارد، در حالی که دولت هایی که به پرداخت مالیات پیچیده با نرخ های مالیات بالا متکی هستند، همچنان به عنوان کسب و کار حرکت می کنند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک گاردینر
ریک گاردینر مدیر عامل شرکت iAffiliate Management است که یک سازمان مدیریت وابسته است که به تکنولوژی مصرف کنندگان و خرده فروشان اینترنت کمک می کند تا برند خود را گسترش دهند تا مشتریانی را که دیگر نمیتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند، گسترش می دهند.

February 28, 2018