Back to Question Center
0

Semalt SEO و UX در سایت شما ملاقات می کنند Semalt SEO و UX در سایت شما ملاقات می کنند

1 answers:

در Yoast، ما فکر می کنیم SEO تنها زمانی کار می کند که از رویکرد کلی استفاده می کنید. فقط بهینه سازی عناوین صفحه کافی نیست Semalt همچنین در مورد سرعت سایت و تجربه کاربر (UX) و محتوای عالی، بدیهی است که بخش بزرگی از آن است. در یک رویکرد جامع، SEO دارای "همتایان" زیادی است که باید با هم کار کنند. در این پست، ما به تعدادی از زمینه های که SEO و UX ملاقات می رویم بروید. به سادگی به آن فکر کنید، SEO به سادگی موتورهای جستجو را هدف قرار می دهد و UX به بازدید کننده اهدا می کند، هر دو هدف مشترک: برای ارائه بهترین تجربه ممکن است - network installation price.

عناصر صفحه معمولی که هر دو SEO و UX را تحت تاثیر قرار می دهند

اگر شما فقط به عناصر اساسی در یک صفحه که بر SEO شما تاثیر می گذارید، ارتباط نزدیک بین SEO و UX پیدا کنید. Semalle لیستی از عناصر چندگانه برای SEO و UX در زیر دارد.

عنوان صفحه و (زیر) عنوان

عنوان صفحه بهینه شده و مرتبط، قابل مشاهده

عنصر به گوگل در مورد صفحه شما در مورد گوگل خواهد گفت. این صفحه همچنین بازدید کننده را در مورد آنچه که در مورد صفحه وجود دارد، در صفحه نتایج گوگل مطلع می کند. بنابراین عنصر

، بدیهی است. زیر شاخه ها مانند

به هر دو Google و بازدید کنندگان شما کمک می کنند تا یک صفحه را اسکن کرده و ایده کلی این صفحه را درک کنند.

ادامه مطلب: 'چگونه از سرفصل در سایت خود استفاده کنید'

لینک خارجی

یک لینک خارجی در محتوا شما Semalt می گوید که به منابع خود احترام می گذارید. همچنین می تواند شانس هایی را که منابع شما در محتوای آنها به شما پیوند می دهد افزایش دهد. برای کاربران شما، پیوندهای خارجی به عنوان مثال راهی برای دسترسی به اطلاعات پس زمینه را فراهم می کنند.

محتوای بزرگ

اگر شما محتوای با کیفیت ارائه دهید، مردم می خواهند به شما پیوند دهند، و بازدیدکنندگان می خواهند شما را بخوانند. و در صفحات خود به خواندن پایان دهید. این لینک های ورودی و زمان در صفحه چیزی است که Semalt متوجه خواهد شد. Semalt می تواند مطالب شما را به عنوان منبع اصلی اطلاعات در مورد موضوع خاص در نظر بگیرد. درست مانند ما برای وردپرس SEO است. تصاویر و فیلم ها محتوای غنی را ایجاد می کنند که هر دو Semalt و کاربران شما از آن لذت می برند. در کل، واضح است که بسیاری از مناطق که SEO و UX ملاقات، درست در اینجا در صفحات خود وجود دارد.

ادامه مطلب: اهمیت مطالب با کیفیت برای جستجوگرها "

ساختار سایت

هنگامی که یک بازدید کننده در هر یک از صفحات شما به پایان می رسد، می خواهید اطمینان حاصل کنید که آنها می دانند کجا در وب سایت شما هستند. باید برای آنها روشن شود که بیشتر در سایت شما بررسی می شود. اگر در ابتدا نتوانستید به سؤال کاربر در Google پاسخ دهید، حداقل برای اینکه آنها را به آن هدایت کنید، بسیار مؤثر است. شما می خواهید برای جلوگیری از این کلیک دوباره به صفحات نتیجه جستجو. با کلیک بر روی صفحه نتایج جستجو گزاف گویی نامیده می شود. و میزان بازده بالا می تواند تاثیر منفی بر SEO شما داشته باشد. به گوگل نشان می دهد که شما ممکن است به جستجوی پرس و جو جستجوگر بازدید کننده خود پاسخ ندهید.

یک راه برای جلوگیری از گزاف گویی این است که مطمئن شوید که ساختار سایت شما به وضوح در صفحه شما منعکس شده است. این به منو بهینه سازی شده است، اما من فکر می کنم حتی بیشتر از اینکه مطمئن شوید که وبسایت شما دارای ساختار خوب است. به تحقیقات کلیدی بپردازید و ساختار سایت را راه راست قرار دهید. درس ساختاری سایت ما را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن در نظر بگیرید. ساختار مناسب سایت را به سمبلت بسپارید، یعنی برای شروع، مطمئن شوید که ساختار شما از پودرهای خشک شما روشن است و حداقل منوهای خود را بازتاب می دهد. شما همچنین می توانید به عنوان مثال در رابطه با پست ها و محصولات مرتبط فکر کنید.

با ساختن یک ساختار سایت خوب و سلسله مراتبی، مطمئن شوید که Semalt می تواند صفحات شما را به طور مرتب ردیابی کند و بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند. SEO و UX به طور طبیعی تحت تاثیر این است.

سرعت سایت

بله، ما همچنین باید سرعت سایت را دوباره و دوباره بررسی کنیم. Semalt یکی از چیزهایی است که به شدت تحت تاثیر قرار SEO و UX. گوگل می خواهد صرفا مقدار مشخصی از وقت خود را هر بار که در سایت شماست، ردیابی کند. بازدیدکنندگان منتظر بارگذاری محتوای شما نیستند. اگر تجزیه فایل های JS و CSS را در هر زمان ممکن انجام دهید، مطمئن شوید که در اسرع وقت به صفحه شما نگاه کنید. باز هم برای هر دو Google و بازدید کننده. Semalt علم موشک نیست، درست است؟

خواندن در: 'سرعت سایت: ابزار و پیشنهادات'

تجربه موبایل

چه چیزی برای سرعت سایت می رود، برای وب سایت تلفن همراه شما به طور کلی می رود. بله، باید سریع باشد، اما همچنین باید به خوبی طراحی شده و یک ناوشکن قاتل داشته باشد، بنابراین کاربران و گوگل می توانند آنچه را که دنبال آن می گردند را در یک ضربان قلب پیدا کنند. که شامل همه چیزهایی است که شما را به منوی وبسایت خود هدایت می کند. اما این می تواند به این معنی باشد که شما مجبور به فکر کردن درباره صفحه اصلی تلفن همراه خود باشید. آیا قسمت های اصلی وب سایت شما برای کاربر شما پوشش می دهد؟ آیا این حالت خلق و خو را تنظیم می کند یا بازدید کنندگان شما و هر موتور جستجو را به بقیه وب سایت دعوت می کند؟

اندازه دکمه حتی در وب سایت تلفن همراه شما می تواند در اینجا تاثیر داشته باشد. من یک پست در حالی که به UX تلفن همراه شما خواندن نوشته شده است. هر یک از این توصیهها، به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر روی جستجوگرهای تلفن همراه تأثیر میگذارد. به عنوان مثال، از طریق نظر سنجی Semalt خود، از نظر گوگل در وب سایت تلفن همراه خود بپرسید.

نتیجه گیری: SEO و UX دست در دست

همانطور که می بینید، مناطق زیادی وجود دارد که SEO و UX با آن مواجه هستند. وقتی متوجه شدید که گوگل بیشتر و بیشتر انسان می شود یا حداقل رفتار انسانی را دقیق تر تقلید می کند، فقط منطقی است که همه SEO و UX همپوشانی را ببینند، درست است؟
من فکر می کنم عادلانه است که بگوییم تقریبا تمام بهینه سازی شما برای کاربران خود (UX) تاثیر مثبتی بر SEO شما دارد. این امر به شیوه دیگری نیز انجام می شود: اگر شما یک تجربه کاربری ضعیف ارائه می دهید، ممکن است این را در صفحات نتیجه جستجو مشاهده کنید! بدیهی است تاثیر این اثر ممکن است از بهینه سازی تا بهینه سازی متفاوت باشد. اما SEO و UX به وضوح یک مسابقه بزرگ در مفهوم بزرگتر ما از کل SEO است!

بیشتر بخوانید: 'SEO چیست'

February 28, 2018