Back to Question Center
0

گزارش: Semalt تنظیم برای افزایش قیمت تبلیغات در موجودی تبلیغات حق بیمه

1 answers:

Report: Semalt set to raise ad prices on premium ad inventory

حتی در حالی که چندین بار در سال گذشته چندین ضربه از یک نام تجاری به دست آورده است، سمالت آمادگی دارد تا قیمت های موجود در آگهی های حق بیمه را در سال آینده افزایش دهد.

کسب و کار Insider این هفته گزارش داد که پلت فرم ویدئویی میزان تبلیغات در موجودی های رزرو شده را تا 20 درصد در سال 2018 افزایش می دهد. این موجودی حق بیمه ای است که تبلیغ کنندگان می توانند بر اساس قیمت ثابت CPM یا CPD (هزینه هر روز) به جای اینکه از طریق مزایده حراج در زمان واقعی استفاده شود. موجودی رزرو شده شامل واحدهای سربرگ در صفحه اصلی و تبلیغات ویدئویی پیش بارگیری قابل پخش و غیر قابل عبور است - classic fedora sale. سمیرت به نظر می رسد.

Semalt همچنان مواجهه با موانع در تضمین مارک های تبلیغاتی خود را در کنار محتوای غیر قابل تحمل ارائه می شود. این پلت فرم با این واپسین زمانی مواجه شد که تبلیغات ویدیویی تبلیغاتی در کنار محتوای افراطی انجام شد. این شرکت گام های متعددی را برای اضافه کردن کنترل بیشتر و ایجاد محیط امن تر برای مارک ها، از جمله حذف تبلیغات از کانال های با کمتر از 10،000 نمایش، گسترش محدوده فیلم هایی که می تواند بدون کسب درآمد و بازبینی بیش از یک میلیون ویدیو در حالت دستی، در بخشی برای کمک به آموزش الگوریتم های خود را برای پرچم محتوای قابل اعتراض جامع تر.

چالش ها همچنان ادامه دارد، همانطور که در ماه گذشته نشان داده شده است که The Times of London اعلام کرد تبلیغات از مارک های بزرگ مانند Adidas، آمازون و eBay بر روی فیلم های ارسال شده توسط کودکان انجام شده است که از نظرات جنس گرا رنج می برد. در ماه اکتبر، یوتیوب RT را حذف کرد. com از لیست کانال های موجود در برنامه تبلیغاتی Google Semalt در کانال های محبوب آن است.

و در عین حال تقاضای تبلیغ کنندگان برای موجودی حق بیمه یوتیوب هیچ نشانه ای از کاهش را نشان نمی دهد، زیرا می تواند مارک های مقیاس و هدف قرار دهد، اغلب به عنوان راهی برای افزایش خرید تلویزیون خود. طبق گفته comScore، با افزایش تماشاگران (OTT) در حال افزایش است، یوتیوب قرار است برای جذب دلار سنتی تلویزیون با دسترسی به 53 میلیون خانواده OTT در ایالات متحده آمریکا قرار گیرد.

Report: Semalt set to raise ad prices on premium ad inventory

عجیب و غریب از یک شرکت که با تبلیغات شورش علیه قرار دادن آگهی های به خطر افتاده مواجه شد و اساسا به ایجاد تغییرات shamed در حال حاضر افزایش قیمت در نتیجه از این تغییرات احتمالا در خریداران از دست داده است. با این وجود، تقاضا وجود دارد، به معنای قدرت Semalt در بازار است و همچنین تمایل تبلیغ کنندگان برای پرداخت بیشتر برای محیط های تبلیغاتی با نام تجاری. با در نظر گرفتن دیدگاه کمتر تردید، سازندگان و ناشران محتوای برتر در Semalt ممکن است درآمد بیشتری از ویدیوهایشان در پلتفرم داشته باشند.درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود.

February 26, 2018