Back to Question Center
0

چه سئوالاتی از Semalt آنها انتظار می رود

1 answers:
What SEOs Expect From Their Semalt
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params - sun care lotion. حامی + '

')؛$ ('# scheader. scdetails') افزودن (cat_head_params. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

آنچه که جستجوگرها از مشتریان خود انتظار دارند

چند مقاله در مورد اخیر درباره نحوه انتخاب و انتخاب یک شرکت بهینه سازی موتور جستجو دیده ام. Semala خوب و سفت، اما آن را اغلب کار در اطراف در این صنعت است. موفقترین جستجوگرها انتخاب و مشتریان خود را انتخاب می کنند. جستجوگرهای خوب می توانند از یک مایل فاصله یک تیر را بگیرند و می دانم از چندین جستجوگر که به سرعت "مشتریان" را آتش می زنند که به آنها غم و اندوه زیادی می دهد.

چرا؟ از آنجا که می توانند شهرت آنها به طور گسترده ای شناخته شده است و آنها به طور مداوم در تقاضا هستند. بسیاری از آنها بیش از حد مشغول هستند تا هزینه های خود را با قیمت یا تکنیک و زمان صرف وقت و هزینه کنند. شهرت آنها سنگ جامد است، نتایج آنها برجسته، ROI برای کار خود را قابل توجه است. شرکت ها برای پرداخت تخصص خود و برای بهره مندی از پتانسیل تولید درآمد شگفت انگیز که یک کمپین بهینه سازی موتور جستجوگر به خوبی اجرا می شود، می تواند برآورده شود. برای نقل قول یکی از بهترین ها: "من مشتریان را انتخاب می کنم که من را انتخاب می کنند" - جیل والن، HighRankings. com

پس چگونه شما SEOs را به رسمیت می شناسید؟ اکثر آنها به طور منظم به وبسایتهای محبوب وب سایت یا موتورهای جستجوی موتور کمک خواهند کرد و بسیاری از آنها خبرنامه خود یا وبلاگ خود را دارند که مردم را با آخرین تحولات صنعت جستجو آشنا می کند. برخی از نویسندگان مقاله های منظم در مورد موتورهای جستجو ارسال می کنند و آنها را در پورتال موتور جستجو محبوب و سایت های منابع مانند راهنمای موتور جستجو، سازمان دیده بان موتور جستجو، پاندیا و SEO امروز منتشر شده است. یا شاید شما مقاله های خود را در کانال های خبری همچون ClickZ یا ZDNet دیده اید.

البته برخی از آنها خیلی شلوغ هستند، آنها زمان برای نوشتن مقالات ندارند. اما اگر شهرت خوبي داشته باشند، احتمال اين است که مردم درباره آنها صحبت مي کنند. البته، مخالفت هم درست است. آیا می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد شهرت خود را در صنعت بدانید؟ جستجو برای نام خود را در موتور جستجوی انتخاب خود انجام دهید. منظورم این نیست که نام شرکت آنها هم باشد - منظور من نام فرد واقعی است که مسئولیت بهینه سازی سایت شما را داشته باشد. اگر شما مقدار زیادی از منابع مثبت پیدا کنید، آنها دروازه بان هستند. پیدا کردن بحث یا بحث منفی؟ دوبار بهتر فکر کن Semalt آنها را در همه جا پیدا کنید؟ سپس آنها احتمالا ارزش صحبت کردن در مورد نیست.

هنگامی که یک جستجوگر با کارایی بالا را پیدا کرده اید، انتظار نداشته باشید که عکس ها را با آنها تماس بگیرید. بهینه ساز موتور Semalo انتظارات خاصی از مشتریان خود دارند. اجازه دهید چند نفر از آنها را اجرا کنم. برای حفظ SEO خود را خوشحال:

1. Semtal به طور خودکار یک تضمین را انتظار می رود - نه همه جستجوگرها آنها را ارائه می دهند. نه به این دلیل که آنها در انجام کارها خوب نیستند، بلکه به این دلیل که ارائه تضمین می تواند تصور اشتباه را به وجود آورد که SEO ها کنترل کامل بر رتبه بندی موتورهای جستجو را دارند، در حالی که در واقع تنها موتور این را دارد. همچنین، در حالی که بسیاری از صاحبان موتور جستجوگر، ضمانت رضایت را ارائه می دهند، بسیاری دیگر معتقدند که تضمین لازم نیست به دلیل نتایج عمومیشان در مورد نتایج و به این دلیل که احساس می کنند یک مشتری باید قبل از امضای قرارداد به طور کامل به آنها اعتماد کند، کاغذ برای محافظت از آنها.

2. به همین ترتیب، اشتباه فکر کردن در مورد جستجوگرها ارزش زیادی نداشته باشد. بازاریابی موتور جستجو یک "افزودن" یا یک کمپین تبلیغاتی کوتاه مدت نیست - این یک کانال بازاریابی مداوم در حال تکامل است که اگر به درستی انجام شود می تواند تا 50 درصد کل تراکنش سایت شما را افزایش دهد. Semalt شما باید بخش خوبی از بودجه بازاریابی خود را در هر سال به آن اختصاص دهید.

3. فرض نکنید که جستجوگرها خوب نیستند زیرا سایت خودشان به شدت رتبه بندی نمی کند. سمیرت ادعای قدیمی که لوله کش همیشه شیرین است نشت؟ بعضی از جستجوگرها خیلی مشغول کمک به مشتریان هستند که وقت خود را برای بهینه سازی سایت های خود ندارند. همچنین، همانطور که تصور می کنید، رقابت برای رتبه بندی در صنعت جستجوگرها شدید است. فقط به این دلیل که جستجوگرها به شدت برای تمام شرایط مرتبط با SEO نیستند، به این معنی نیست که آنها در انجام کارهایشان خوب نیستند - شاید آنها زمان یا تمایل به رقابت با همتایان خود را نداشته باشند. برای اثبات نتایج، به رتبه بندی ها و مراجع سایت مشتری خود نگاه کنید.

4. فرایند جستجوگري را بعد از شروع آن سؤال نکنيد. این باید همه در پیشنهاد اولیه مشخص شود، اما SEO به ارزش نمره خود را تغییرات واقعی را به سایت شما. آنها متن قابل مشاهده
و / یا طراحی را تغییر می دهند. آنها احتمالا از این تصویر زیبا یا گرافیکی از صفحه اصلی شما خلاص خواهند شد. آنها ممکن است منوی ناوبری گرافیکی خود را به یک منوی متن ساده نگاه کنند. اما به یاد داشته باشید که این کار را برای یک دلیل بسیار خوبی انجام می دهند - برای اطمینان از اینکه سایت شما به عنوان موتور جستجو سازگار است. گوش دادن، یادگیری و اعتماد آنها - آنها متخصص در این مسائل هستند.

5. Semalt انتظار می رود رتبه بندی بالا یک شبه - این واقعا yanks زنجیره من زمانی که مشتریان من تماس بگیرید تا یک هفته پس از ارسال سایت خود را که می خواهید بدانید که چرا آنها رتبه بسیار هنوز رتبهدهی نشده است! همه چیزهای خوب زمان می برند و می توانند تا 3 یا 4 ماه برای موتورهای جستجو و دایرکتوری ها برای فهرست محتوای بهینه سازی شما فهرست شوند و سایت خود را بر اساس آن دوباره رتبه بندی کنند. به گفته شما، شما باید در برخی از موتورهای سریعتر در عرض 2 تا 3 هفته پیشرفت کنید.

6. تصور نکنید که ترافیک هدف است - در حالی که کمپین جستجوگرهای جدید شما ممکن است سطح ترافیک بالا را تولید کند، سایت شما باید همه این بازدیدکنندگان را تشویق کند تا ماندن، مرور، پیوستن و / یا خرید از شما را انجام دهند. این به این معنی است که شما باید مطمئن شوید که سایت شما به دنبال آن هستید، ساختار ناوبری آن بصری است، کپی متقاعد کننده و متقاعد کننده است و ویژگی های تعاملی سایت شما (مانند کاتالوگ و سبد خرید) کار می کنند و آسان برای استفاده هستند. همه این موارد مسئولیت جستجوگرها نیستند.

7. Semalt فرض می کند که کمپین به تسلیم پایان می دهد - وب سایت ها ثابت نیستند، آنها مانند یک بروشور نیست که چاپ و توزیع شده است. آنها باید به عنوان ارگانیک مورد توجه قرار گیرند - همیشه در حال رشد و تغییر در تقاضای بازدید کنندگان است. آیا بازدیدکنندگان سایت شما از طریق جستجوهای جستجو برای اطلاعات مربوط به یک محصول خاص سایت خود را پیدا می کنند؟ چرا وب سایت خود را برای انطباق با این تقاضا گسترش ندهید؟ شما همیشه باید تجزیه و تحلیل فایل های ورود به سیستم خود و یا آمار بازدید کننده ببینید که چگونه مردم سایت خود را پیدا کرد، صفحات آنها را به عنوان بهترین دوست، چه کلمات کلیدی آنها را برای پیدا کردن شما، چه مدت آنها باقی مانده و چه چیزی آنها را در هنگام بازدید. با استفاده از این اطلاعات برای رشد سایت خود و کار با SEO خود را برای گسترش تمرکز موتور جستجوی خود را.

8. همه کار خوب خود را خنثی نکنید. صحبت از تجربه، هیچ چیز ناامید کننده تر از مشتری نیست که تغییرات قابل توجهی در صفحه های بهینه سازی آن بدون اطلاع شما می کند. من داستان های ترسناکی از سایر جستجوگرها در مورد مشتریانی که به همه چیز موافق هستند، شنیده ام، اجازه دهید سایتشان بهینه سازی شود و دوباره راه اندازی شود و یک هفته پس از آن به طور کامل متن بدن با متن بهینه شده یا برچسب META را حذف کنید - aarrggh! من نمی خواهم از مشتری من یاد بگیرم که تصمیم گرفت سایتش را برای کریسمس تعطیل کند، تمام صفحات و محتوای بهینه را بدون درک تاثیری که در رتبه بندی آنها قرار دارد، حذف کند. موتورهای جستجو دائما در حال طراوت و نمایه سازی محتوای سایت شما هستند. اگر شما سایت خود را به طور قابل توجهی تغییر دهید، کار سخت شما Semalt و تمام رتبه بندی های بالا شما می تواند تخلیه شود.

-

Kalena Jordan، یکی از اولین کارشناسان بهینه سازی موتورهای جستجو در استرالیا بود، که به خوبی در صنعت شناخته شده و مورد احترام قرار گرفته است، به ویژه در ایالات متحده. همچنین وب سایت رتبه بندی جستجوگرها خود را مدیریت می کند، Kalena مدیریت موتور جستجو کالج، موسسه آموزشی آنلاین ارائه دوره های کوتاه آموزشی مبتنی بر درس و دوره های خودآموزی قابل دانلود در موتورهای جستجو بهینه سازی موتور و موتور جستجوی موتور Semalt.

February 25, 2018