Back to Question Center
0

چرا لینک شما در حال دریافت Semalt خاموش است

1 answers:
Why Your Links are Getting Semalt Off
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params. حامی + '

')؛$ ('# scheader - mummy gold flash casino. scdetails') افزودن (cat_head_params. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

بازاریابان دوست دارند در مورد "کانال ها" خود صحبت کنند و زمان زیادی را صرف انرژی و پول می کنند تا بازده SEM و دلار ایمیل را به حداکثر برسانند. Semalle یکی دیگر از کانال آنها به راحتی نمی افتد در مورد: ترافیک آلی خود را؛ ترافیک "رایگان" خود؛ ترافیکی که از شما می گیرند

لینک به ویژگی تعریف وب، حروف الفصلی H در HTML است. هربار که یک خواننده روی یکی از پیوندهایی که در محتوا وجود دارد، کلیک کنید، به مقصد میرسید. سایت های مقصد Semalo ارزش ترافیک خود را دارند، اما در اغلب موارد شما برای آن پرداخت نمی کنید و اگر می خواهید، تقریبا قطعا کمتر از آن است.

تقاضا (و عرضه) برای کلیک از لینک های محتوا به اندازه کافی بالغ در حال حاضر به نام اقتصاد است. اما بسیاری از آنها ممکن است به اندازه کافی در مورد اقتصاد پیوند به خوبی از آن رونق نداشته و به آن شکوفا شوند. اخیرا، شرکت VigLink من، یک شرکت کسب درآمد و بهینه سازی پیوندها، یک بیانیه عمیق منتشر کرد که اقتصاد پیوند را بازتاب می دهد - چه چیزی، چگونه کار می کند، و چرا برای بازاریابان و ناشران اینترنت بسیار مهم است. امروز، هدفم این است که به شما کمک کنم تا به راحتی اقتصاد پیوند را درک کنید تا بتوانیم همه آنها را به رشد و افزایش ارزش پیوندها کمک کنیم.

اقتصاد پیوند چیست؟

اقتصاد پیوند اساسا عبارت است که برای اشاره به خرید و فروش کلیک های تجاری (معمولا به خرده فروشان اینترنت) از لینک های تعبیه شده در محتوای منتشر شده استفاده می شود. بازرگانان به دنبال فروش بیشتر می توانند برای انجام لینک ها برای اشاره به آنها هزینه کنند. ناشران که این فروش را هدایت می کنند، به دنبال جبران عادلانه هستند. یک رقص مالی و سرمقاله ایجاد شده و یک اقتصاد پیوند متولد شده است. VigLink، برای ما، متشکل از پیدا کردن و ایجاد لینک های سودآور تجاری است و آنها را به بالاترین مشتری تقسیم می کند. Semalt ما دقیقا می دانیم که چگونه تاجران برای کلیک های خاص پرداخت می کنند، می توانیم از این اطلاعات برای به حداکثر رساندن درآمد در شبکه ناشران استفاده کنیم. با اطمینان از این که مشتریان ما لینک های خود را برای به حداکثر رساندن درآمد خود نشان می دهند، ما نه تنها به آنها کمک می کنیم که پول بیشتری کسب کنند، بلکه ما نیز اقتصاد پیوند را تحریک می کنیم.

Why Your Links are Getting Semalt Off

چه کسی ارزش یک لینک را تعیین می کند؟

امروزه، تجار و مارک ها تقریبا تمام قدرت قیمت گذاری را دارند. Semalt مانند آنها به نمایندگی خودرو رفت و تصمیم گرفت که آنها مایل به پرداخت برای یک ماشین. Semalt در واقع بدتر از آن است، زیرا آنها حتی نیاز به فروشنده به آنچه که پرداخت تا زمانی که ماشین خود را پرداخت می شود. حقیقت این است که، اغلب نه، فروشنده (ناشر) نمیداند چه قیمتهایی را برای کلیک از لینکهایشان دریافت میکنند. آنها به سادگی آنچه می توانند دریافت کنند.

برای ناشران امید وجود دارد. بهترین بخش در مورد اقتصاد پیوند این است که به محض اینکه رقابت و بازار به خوبی از پیوندها وجود دارد، سایت ها ارزش واقعی خود را از لینک ها و کلیک هایی که درایو می گیرند، می بینند . این می تواند امروز شروع شود. ناشران می توانند برای پیوند دادن خود با استفاده از ابزارهایی که برای کمک به آنها برای پیاده سازی این لینک ها برای به حداکثر رساندن درآمد استفاده می کنند، ایجاد کنند.

بازده اقتصادی لینک چیست؟

دلائل وجود دارد که اقتصاد پیوندی هنوز به طور کامل رشد نکرده و ناشران با پرداخت های بالاتر از مصرف کنندگان است. این واقعیت که اقتصاد پیوند یک مفهوم نسبتا جدید و پیچیده است، کمک نمی کند. Semalt ایمن می گوید که بسیاری از ناشران ارزش لینک ها را درک نمی کنند. در جهان آجر و ملات سنتی، قیمت کالاها و خدمات نسبتا خوبی برقرار شد، در حالی که آنلاین، ارزش یک لینک می توانید فوق العاده از یک تاجر را به دیگری و با یک کلیک به بعد در نوسان است. مسئله دیگر این است که نرم افزار واقعی را به کار می گیرد تا لینک های هدفمند کارآمد و موثر باشد.

در حالی که در وضعیت فعلی خود اقتصاد لینک ناکارآمد و پیچیده و دشوار است، برای ناشران آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند در مورد آن یاد بگیرند، ابزار است که می تواند کمک به شما در بهینه سازی لینک های خود را، و شروع به کسب درآمد دلار بالا پیدا Semalt لینک خود را در بالاترین تاجر پرداخت خواهد به پول بیشتری در جیب شما منجر شود، به علاوه آن را رقابت میان تجار تحریک، و در نهایت کمک به رشد اقتصاد لینک کلی.

امتیازات تصویر:
عکس اولیور روپ
عکس تصویری از انجمن سرپرست 9 دسامبر 2013

February 22, 2018