Back to Question Center
0

Semalt: خزنده های DIY یا Scrapers برای دریافت اطلاعات از وب سایت های تجارت الکترونیک

1 answers:

تکنیک ها و روش های مختلف برای گرفتن اطلاعات از تجارت الکترونیک وب سایت ها، فروشگاه های آنلاین، وب سایت های رسانه های اجتماعی یا سایر پورتال های مشابه. گاهی اوقات شما می توانید داده ها را از یک سایت تجارت الکترونیک مثل آمازون و eBay دستی بگیرید، اما چنین داده هایی ممکن است نادرست و سازماندهی نشده باشند. بنابراین، شما همیشه باید از خزنده ها یا اسکرپای DIY برای استخراج داده ها، نظارت و حفظ کیفیت آن استفاده کنید.

Tabula:

Tabula یکی از قوی ترین و برجسته ترین scrapers DIY. این می تواند فایل های PDF خود را خراب کند و برای وب سایت های تجارت الکترونیک مناسب است - oakley oculos brasil. شما فقط باید داده ها را برجسته کنید و اجازه دهید Tabula آن را برای شما خراب کند. این وعده داده می شود که اطلاعات دقیق را به عنوان نیاز و انتظارات شما ارائه دهد. پس از نصب و فعال سازی، Tabula بدون هیچ مشکلی از اطلاعات آمازون و eBay استخراج می کند.

OpenRefine:

این نه تنها یک وب خزنده وب بلکه یک برنامه جامع و مفید استخراج اطلاعات است. این ابزار DIY به شما امکان می دهد داده ها را در یک فرم سازمان یافته و به خوبی آشنا کنید. شما نباید نگران کیفیت آن باشید زیرا OpenRefine شما را با امکانات استخراج داده بالا در اختیار شما قرار می دهد.

Scraperwiki:

Scraperwiki یک خزنده و اسکرابر DIY مفید است که کمک می کند استخراج داده ها از تمام عمده وب سایت های تجارت الکترونیک. این برنامه نویسان و برنامه نویسان را تشویق می کند تا از اطلاعات آنلاین استفاده کنند و آن را به مجموعه داده های قانونی تبدیل کنند. Scraperwiki نیازی به یادگیری هیچ زبان برنامه نویسی مانند Python، PHP و Ruby ندارد.

خرچنگ. آن:

تراشیدن. این یکی دیگر از ابزار DIY شگفت انگیز است که با استفاده از یک گزینه ساده و سریع کلیک کنید تا کارها انجام شود. شما به راحتی می توانید داده ها را از سایت های تجارت الکترونیک مورد علاقه خود، صفحات وب پیچیده و فایل های چند رسانه ای با استفاده از Scrape بدست آورید. آی تی. این برنامه برای رابط کاربری مناسب آن شناخته شده است و به طور خودکار اطلاعات خام را برای شما تعمیر می کند. این برای شرکتهای راه انداز و شرکت هایی که به دنبال استخراج اطلاعات آمازون برای کسب و کار خود هستند، مناسب است. این به شما اجازه می دهد هر دو تصاویر و متن را از HTML5 و وب 2 مدرن استخراج کنید. 0 سایت که از AJAX و جاوا اسکریپت استفاده می کند.

Semantics3:

تعداد زیادی از خزنده ها DIY و داده های اسکرپ در اینترنت وجود دارد، اما Semantics3 یک برنامه نسبتا جدید است. اگر می خواهید اطالعات مختلف محصولات آمازون یا eBay را بدون به خطر انداختن کیفیت به دست آورید، باید از این ابزار استفاده کنید. دانلود و نصب آن زمان زیادی را صرف نمی کند. Semantics3 در عرض چند ماه محبوبیت پیدا کرد و پایگاه داده آن یکی از بهترین و قابل اطمینانترین محسوب می شود. این تصاویر، قیمت ها، توضیحات محصول و سایر اطلاعات را برای شما از خرده فروشان مانند Walmart، eBay و آمازون ذخیره می کند. علاوه بر این، این ابزار جستجوهای زمان واقعی را برای کاربران انجام می دهد و انتظارات آنها را برآورده می کند.

Agenty:

Agenty یک برنامه خرابکاری ابر میزبانی برای وب سایت های تجارت الکترونیک و مسافرتی است. راه اندازی آسان است و می تواند با Google Chrome یکپارچه شود. وب سایت هایی مانند eBay و آمازون می توانند در عرض چند دقیقه با استفاده از این برنامه DIY جامع استخراج شوند. شما می توانید جزئیات محصول، اطلاعات سهام، و قیمت را دریافت کنید.

December 22, 2017