Back to Question Center
0

چگونه می توان سیستم رتبه بندی جستجوی آمازون را تضمین کرد؟

1 answers:

رتبه بندی بالای محصول در آمازون برابر با مقدار بالایی از فروش است، زیرا بیشتر کاربران بر روی اولین نتایجی که آنها در SERP آمازون مشاهده می کنند را به عنوان بهترین کیفیت ها می بینند. برای اینکه محصولات خود را در صفحه نتایج جستجو ببینید، باید بدانید که چگونه الگوریتم رتبه بندی جستجو A9 آمازون کار می کند.

در این مقاله، ما در مورد برخی از کارهای اساسی کار الگوریتم رتبه بندی آمازون بحث خواهیم کرد و با توجه به هر عامل رتبه بندی.

A9 یا الگوریتم رتبه بندی جستجوی آمازون

بر اساس بررسی اخیر توسط PowerReviews، بیش از 1، 000 مشتری آمریکایی محصولات جستجوی خود را با آمازون آغاز می کنند - nurhan sava. گوگل در یک ثانیه نزدیک می شود و بعضی از بازارهای محبوب تجارت الکترونیک دنبال می شود. افرادی که محصولات خود را در آمازون تحقیق می کنند و انتخاب خود را با انتخاب محصول موجود، بررسی ها، حمل و نقل رایگان و معاملات توضیح می دهند.

این نظرسنجی نشان می دهد که چگونه این پلتفرم تجاری در وب قدرتمند است. این فرصت ها و مزایای متعددی را برای خرده فروشان فراهم می کند. با این حال، شما باید با رقبای صنعت خود مبارزه کنید تا موضوعات خود را در SERP آمازون ببینید.

برای رقابت، شما باید بدانید که چگونه الگوریتم آمازون A9 در حال کار است. اول از همه، باید توجه داشت که A9 کاملا با گوگل متفاوت است. هنگامی که یک مشتری برای یک محصول مورد نیاز در آمازون جستجو می کند، نتایج جستجو از طریق یک فرایند دو مرحله ای تحویل می شود. در مرحله اول، کاربران بیشترین پاسخ را نسبت به نتایج پرس و جو از کاتالوگ دریافت می کنند. در مرحله دوم، تمام این نتایج بر اساس ربط و محبوبیت رتبه بندی می شوند. هدف اولیه آمازون این است که به حداکثر رساندن درآمد کلی شرکت در هر مشتری. اگر فروشگاه آنلاین شما درآمد بیشتری را برای آمازون به ارمغان بیاورد، احتمالا در بالاترین صفحه نتیجه جستجو قرار خواهد گرفت. آمازون به طور مداوم تحت بهبود الگوریتم رتبه بندی خود کار می کند. در حال حاضر، آنها از جمله عوامل بازخورد کاربر، تجزیه و تحلیل برنامه، معیارهای کسب و کار کلیدی و معیارهای عملکرد را در نظر می گیرند.

عناصر ضروری الگوریتم رتبه بندی جستجو آمازون

سه عامل ضروری رتبه بندی وجود دارد آمازون در نظر گرفتن رتبه بندی محصولات در صفحه نتایج جستجو:

  • نرخ تبدیل

عواملي كه ممكن است بر نرخ تبديل تأثير بگذارد شامل بررسي، كيفيت و اندازه تصاوير و خط مشي قيمت گذاري. اگر می خواهید نرخ تبدیل بالا داشته باشید، باید قیمت های خود را رقابتی نگه دارید. علاوه بر این، برای بازخورد مثبت در مورد محصولات شما مهم است، زیرا به مشتریان بالقوه در مورد شهرت نام تجاری خود می اندیشد.

  • Relevancy

فاکتور اصلی که به آمازون می گوید هنگامی که صفحه محصول شما را برای نتیجه جستجو جستجو می کند،. به همین دلیل است که تمام محصولات شما باید حداکثر به پرس و جو کاربر مرتبط باشد. برای بهبود این عامل، شما باید تحت عنوان و توضیحات خود و همچنین تحت فهرست خود کار کنید. تمام این بخش ها باید به خوبی بهینه سازی شوند و عبارت های جستجوی هدفمند شما را شامل شوند.

  • رضایت مشتری

این عوامل کمک به حفظ مشتری از جمله بازخورد فروشنده و میزان نقص سفارش. بنابراین، راز بسیار ساده است. شما نیاز به نیازهای مشتری خود را برآورده می کنید، و آنها به شما می آیند. بررسی های مثبت تر که در صفحه شما جمع آوری می کنید، شانس بیشتری برای جذب بیشتر مشتریان به صفحه خود خواهید داشت.

December 22, 2017