Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که چگونه لینک ها را بدون آسیب رساندن به رتبه بندی من نشان می دهند؟

1 answers:

قبل از نشان دادن اینکه چگونه بهترین لینک ها را دریافت کنید و بدون مجوز رسمی رتبه بندی خود را به دست آورید، بیایید عمیق تر به موضوع بپردازیم. بدون نیاز به گفتن اینکه شما قصد دارید لینک های با کیفیت را برای ترافیک جستجو بیشتر به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید. و شاید کار آشکار و در عین حال بسیار وسیع و غرورآمیز است که "درآمد" آنهایی که مستحق لینک با محتوای شما هستند - tulekustuti hinds. بنابراین، همیشه باید محتوایی عالی برای جذب پیوندهای بیشتر به طور طبیعی ایجاد کنید، i. e. ، امن ترین راه ممکن است. اما سوال باقی می ماند - چگونه می توان لینک های ارسالی خود را با نوشته های بسیار جذاب صفحه خود، با توجه به این که برای جلب مخاطب ایستاده و کشیدن آن در وب سایت یا وبلاگ خود، شما در حال حاضر نیاز به یک پروفایل لینک خوب - به سادگی برای جذب بیشتر وفادار بازدید کنندگان و اجازه دادن به آنها به شما لینک؟

محتوا پادشاه است - بیش از بیش و بیش از باز هم

این بدان معنی است که شما باید فعالانه عمل و شروع به کار بر روی محتوای صفحه منحصر به فرد و مرتبط خود را در حال حاضر. اما شما می خواهید بدانید که چگونه می توانید لینک ها را با خیال راحت داشته باشید، به طوری که نگران نباشید در مورد تاثیرات بالقوه مضر روی وبسایت یا وبلاگتان، درست است؟ بیایید با آن روبرو شویم - اجتناب از جریمه های مربوط به تلاش برای ساختن پیوند مشترک در مورد شانس شما نیست - همه چیز در مورد به دست آوردن لینک های با کیفیت بالا تنها به طور طبیعی و ارگانیک. این بدان معنی است که داشتن یک لینک واقعی واقعا با یک متن لنگر ساخته شده در منبع ثابتی قابل اعتماد و معتبر مربوط به صنعت طاقچه شما و یا کسب و کار - هرگز مجازات نشود. و بدون تردید می توان گفت هر گونه طرح پرداخت، مبادله یا فله ای از ساختمان لینک بایستی اجتناب شود مگر اینکه شما مایل به پرچم قرمز با Google باشید و مجازات رتبه بندی سریع و اغلب غیرقابل برگشت را بدست آورید.

در اینجا نحوه دریافت لینک های با کیفیت بالا برای لذت بردن از ترافیک وب افزایش یافته است - کیفیت نه تنها برای احساس امنیت، بلکه برای خدمت به شما به خوبی حرکت کل پروژه خود را به اهداف جهانی خود را در جستجوگرها در مقیاس. بنابراین، در زیر من قصد دارم به شما دو رویکرد اصلی که می تواند در ایجاد یک محتوای صوتی کمک کند - البته، عمدتا به خاطر لینک ساختمان.

دارای محتوای ضمیمه شده صفحه با پرداخت پول نقد

وظایف خود را به افراد مستقل منتخب تسلیم کنید - سعی کنید نویسندگان حرفه ای پیشرو در درون تو رفتگی عمومی پیدا کنید. این یک فکر دیوانه نیست - پس از همه، داشتن همه چیز را در محل و به ویژه برای نیازهای شما مناسب است، ارزش پرداخت. حداقل برای آغاز، تا زمانی که شما به دست آوردن این حرکت و قادر خواهد بود برای رسیدگی به برخی از قطعات از محتوای صوتی بدون کمک شخص ثالث. نکته: هرگز با استفاده از رویکردهای بیش از حد پر سر و صدا، بهتر عمل کنید و یک مکالمه ایمیل صحیح انجام دهید، خودتان را معرفی کنید، پروژه آنلاین خود را، و البته صرف زمان کافی برای ارزیابی هر نوازنده امیدوار کننده قبل از استخدام.

تبدیل شدن به دوستداشتنی - پرداخت بهترین دانش خود را با زمان

اغلب، هنگامی که آن را به دست آوردن لینک با کار خود را، اکثر ما می توانید اشتباه بر این باور است که وبلاگ نویسی مهمان احتمالا تنها راه حل عملی است. اما این تمام داستان نیست، من می توانم به شما اطمینان دهم. در اینجا یک لیست کوتاه از نقطه گلوله برای مرجع آینده شما است:

  • سعی کنید نوشتن برخی از پست های استاندارد مهمان را داشته باشد که این حق بیمه backlink از بخش زیستی. این برای شروع kickash خوب است، اما این مسیر برای ایجاد یک ارتباط واقعا قدرتمند موثر نیست.
  • سرمایه گذاری زمان و تلاش خود را در ایجاد انواع محتوا زیر برجسته برای به اشتراک گذاری و ارتباط با آنها، از جمله راهنمایی های عملی، مطالعات موردی خود، جذاب infographics، صفحات مفید مفید و غیره. توجه: سعی کنید یک قسمت از محتوای موجود خود را تغییر دهید - بدون نیاز به کشیدن چرخ، درست است؟
  • به طور مداوم برای ایجاد یک حضور جامع آنلاین در رسانه های اجتماعی، نه تنها برای ارتقاء محتوای مرتبط و قابل اشتراک گذاری خود، بلکه برای بهبود نام تجاری یا مجوز کسب و کار خود در همان زمان.
  • برای لینک های با ارزش که هنوز قابل دسترس نباشند از سایت های آموزشی یا دولتی که در نهایت PageRank و وزن پیوسته بالا هستند، در نظر گرفتن ایجاد بورس تحصیلی، اجرای مسابقه، و حتی دروغین جسورانه - آنها را به مقاله ای اختصاص داده شده بگویید دقیقا همان چیزی است که آنها می خواهند بشنوند. به یاد داشته باشید که باارزش ترین و امنترین لینک ها پس از همه، پول نیستند.

December 22, 2017