Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح خدمات فوق العاده Web Scraping را می دهد

1 answers:

با پیشرفت در علم و فناوری، راه کسب و کار در سراسر جهان شکوفا است عظیم. هر روز تکنیک های جدیدی از داده های خرابکاری معرفی می شوند که تاثیر قابل توجهی بر شرکت ها و جمع آوری اطلاعات دقيق از صفحات وب اصلی و پیشرفته ايجاد می کنند.مخرب اطلاعات یا محتوا محتوا کمک می کند تا چشم انداز کسب و کار ما را افزایش دهیم. ما به راحتی می توانیم روند بازار را با داده های سازماندهی شده و به خوبی سازماندهی کنیم.

SiteScraper چیست؟

SiteScraper یک ابزار عالی داده کاست و یا ابزار استخراج محتوا مناسب برای بازاریابان دیجیتال، کارشناسان رسانه های اجتماعی و کسب و کارهای معتبر است - clases online gratis de fotografia. با استفاده از این ابزار، می توانید کالاها و منابع مورد نیاز را درک کنید و می توانید کسب و کار خود را تا حدی افزایش دهید. SiteScraper در نسخه های رایگان و حق بیمه در دسترس است. نرم افزار رایگان دارای تعداد محدودی از گزینه ها است، اما طرح حق بیمه ویژگی های مختلفی را که ممکن است در هیچ سرویس استخراج محتوای دیگر پیدا نکنید باز کنید. بعضی از ویژگی های برجسته آن که SiteScraper را بهترین گزینه را انتخاب می کنند در زیر بحث شده است.

1. این کمک می کند تا شناسایی الگوهای داده ها

بر خلاف سایر داده های معیوب معمول یا خدمات محتوا، SiteScraper هوشمندانه الگوهای داده های شما را شناسایی می کند و اطلاعات شما را از صفحات مختلف وب استخراج می کند. یکی از اهداف اصلی توسعه SiteScraper این است که شما می توانید داده ها را از وب سایت های مورد علاقه خود را بدون تعاملی از بین ببرید زیرا این ابزار به طور خودکار وظایف خود را انجام می دهد و نیازی به داشتن مهارت های برنامه نویسی ندارد.

2. این فهرست لیست های رده چند سطحی را خراب می کند

SiteScraper یکی از معدود ابزارهای داده کاوی و محرمانه است که طبقه بندی های چند سطحی و فهرست های سایت ها را به راحتی خراب می کند. این بدان معنی است که شما می توانید از این ابزار استفاده کنید و اطلاعات مورد نیاز را از فروشگاه های آنلاین eBay و آمازون خراشیده کنید. شما همچنین می توانید پورتال های سفر و وب سایت های خبری با SiteScraper را هدف قرار دهید و می توانید لیست ها و دسته های داده های خراب خود را بدون هیچ گونه مساله ایجاد کنید. ویژگی Scraping Category آن برای استخراج اطلاعات از محصولات تحت دسته های مختلف فروشگاه های آنلاین آنلاین سودمند است.

3. جستجو برای کلمات کلیدی

ویژگی جستجوی کلیدی SiteScraper باعث می شود که شما برای انجام جستجوها و جستجوی کلمات کلیدی مناسب در حالی که اطلاعات شما در حال خراب شدن است. این بدان معناست که داده های استخراج شده دارای بارهای کلمات کلیدی و عباراتی هستند که می توانند رتبه بندی یا رتبه بندی سایت شما را به گونه ای بهتر انجام دهند.

4. قابلیت کدگذاری قدرتمند

با وجود اینکه SiteScraper آسان برای استفاده است و رابط کاربر پسند دارد، ویژگی منحصر به فرد و شگفت انگیز آن عبارات منظم است. گزینه های مختلف برای ضبط داده ها از کد های HTML، کدهای جاوا اسکریپت، و معادن SiteScraper آن را به عنوان مورد نیاز خود وجود دارد. شما همچنین می توانید عبارات منظم را در صفحات وب دلخواه خود اعمال کنید قبل از اینکه SiteScraper شروع به استخراج معادن و یا خراب کردن داده ها برای شما کند.

5. با استفاده از یک سرور پروکسی ناشناس

با SiteScraper، شما می توانید اطلاعات خود را بدون اجازه دادن به جهان شناسایی و یا شناسایی آدرس IP خود را. این ابزار می تواند به طور ناشناس از طریق پروکسی سرور کار کند و آدرس HIP خود را پنهان می کند، در حالیکه اطلاعات در حال خراب شدن است، شما را ایمن و حریم خصوصی کامل می کند. شما می توانید از طیف وسیعی از سرورها برای مخفی کردن آدرس IP خود و اطمینان از ایمنی و حفاظت آنلاین خود را انتخاب کنید.

December 22, 2017