Back to Question Center
0

Semalt درباره WebHarvy صحبت می کند، یکی از بهترین وب کم های وب

1 answers:

اینترنت دارای بارهای برنامه های حذف داده. برخی از این ابزار ها برای کاربران غیر فنی، مترجمان آزاد و متخصصان آموزشی مناسب هستند، در حالی که دیگران انتخاب های قبلی شرکت ها، مارک های بزرگ و کسب و کار هستند. WebHarvy نرم افزاری است که به طور خودکار اطلاعات را از تصاویر، ایمیل ها، متون و URL ها استخراج می کند. این نرم افزار رایگان موجب صرفه جویی در زمان خود را در استخراج داده ها و فراهم می کند محتوا در فرمت های مختلف - builder free logo. WebHarvy آسان است برای استفاده از ابزار است که شروع به خراش در عرض چند ثانیه. این داده ها را از صفحات مختلف وب بر اساس کلمات کلیدی خود استخراج می کند و آن را در قالب های کاربر پسند و قابل خواندن ذخیره می کند. برخی از جالب ترین گزینه های زیر ذکر شده اند:

1. Point and Click Interface

به عنوان یک web scraper بصری ، WebHarvy یک رابط نقطه و کلیک دارد تا نیازی به نوشتن اسکریپت ها و کدها در هنگام خراب کردن داده های خود نباشد. به علاوه، می توانید از مرورگر داخلی خود برای مرور صفحات مختلف وب استفاده کنید و اطلاعاتی را که با یک کلیک ماوس خراب می شود را انتخاب کنید. WebHarvy یکی از آن ابزارهای بسیار کم اطلاعات خراب کردن است که نتایج کیفی را به شما تحمیل می کند و هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

2. Scrape از صفحات وب چندگانه

با استفاده از WebHarvy، شما به راحتی می توانید داده ها را از صفحات مختلف وب مانند لیست های محصول، فروشگاه های آنلاین، آدرس های ایمیل، سایت های خبری، پورتال های سفر و .از بین ببرید.این ابزار نه تنها داده ها را استخراج می کند، بلکه باعث می شود که شما بتوانید وب سایت خود را خزیدن و رتبه بندی خود را در نتایج موتور جستجو بهبود بخشید.

3. Category Scraping

با استفاده از WebHarvy، شما هم اکنون می توانید اطلاعات را از لیست لینک هایی که می تواند به صفحات مشابه یا لیست سایت های مشابه منجر شود،. به عبارت دیگر می توان گفت که شما می توانید WebHarvy را برای استخراج داده ها از سایت های مبتنی بر دسته بندی مانند آمازون و eBay بدون به خطر انداختن بر کیفیت. علاوه بر این، این آسان برای پیکربندی ابزار تقسیم اطلاعات خراشیده خود را به زیر دسته های مختلف.

4. دانلود تصاویر

استخراج داده ها از تصاویر یکی از مشکلات عمده ای است که ما امروزه با آن مواجه هستیم. با استفاده از WebHarvy، می توانید تصاویر را هنگامی که آنها به طور کامل یا به طور جزئی به هارد دیسک شما خراب می شود دانلود کنید. این ابزار به طور خودکار تصاویری که در صفحات وب مختلف و سایتهای تجارت الکترونیک نمایش داده می شوند، خراشیده می شوند.

5. تشخیص الگوی خودکار

این ابزار متفاوت از سایر برنامه های معمول حذف داده ها است، زیرا WebHarvy می تواند به طور خودکار الگوهای داده ای که در صفحات مختلف وب شناسایی می شود شناسایی کند. این بدان معنی است که شما نیازی به جدا کردن داده ها از سایت های قیمت گذاری و آدرس های ایمیل ندارید. به این دلیل است که WebHarvy همه چیز را برای شما پیکربندی کرده و به طور خودکار دسته ها و الگوهای داده ها را از بین می برد.

6. بر اساس كلمات كليدي Scraping

برخلاف ساير سرويسهاي معمول غربالگري، WebHarvy براساس كليدي كه براي كاربر انجام ميدهد،. این بدان معنی است که اگر شما می خواهید اطلاعات را از صفحات وب بر اساس کلمات کلیدی خود استخراج کنید، می توانید تنظیمات WebHarvy را تنظیم کنید و ابزار را اجرا کنید. داده ها بدون از بین بردن کلمات کلیدی شما از وب سایت ها استخراج می شوند و همیشه بدون خطا هستند.

7. عبارات منظم

ایمن می توان گفت که WebHarvy یک جایگزین خوب برای آزمایشگاه های کیمونو و واردات است. یو. این نرم افزار رایگان به شما امکان می دهد عبارات منظم را در هر دو متن و منابع HTML و داده های خراش برای شما بدون به خطر انداختن در کیفیت.

December 22, 2017