Back to Question Center
0

Scraper Web Content: این بهترین راه برای دریافت اطلاعات از وب است؟ - Semalt پاسخ می دهد

1 answers:

گرفتن اطلاعات از وب همیشه یک کار آسان نیست. شما احتمالا همه چیز را برای یافتن یک سایت که حاوی اطلاعاتی است که میخواهید پیدا کرده اید، اما نمیتوانید محتوای آن را دانلود یا کپی و پیست کنید. با این حال، از دست ندهید! برخی از روش های پیشرفته برای دریافت داده ها در فرمت مناسب برای دستکاری بیشتر وجود دارد:

  • شما می توانید داده ها را از API های مبتنی بر وب (رابط برنامه نویسی نرم افزار). بسیاری از برنامه های کاربردی وب مثل فیس بوک و توییتر، رابط هایی را فراهم می کنند که دسترسی آسان به داده های آنها را فراهم می کند. داده های تجارتی و حتی دولت با استفاده از این رابط ها بسیار آسان است.
  • شما همچنین می توانید داده ها را از فایل های PDF استخراج کنید - bioclin deodoranti ganassini. با این حال، ممکن است آسان نباشد از آنجا که PDF یک فرمت مناسب برای چاپگر است. شانس وجود دارد که شما ممکن است ساختار داده های مورد نیاز هنگام دانلود از یک PDF را از دست بدهند.
  • یک روش پیشرفته استخراج داده های وب وجود دارد - استخراج داده ها با استفاده از وب سایت محتوا .

چرا برای استفاده از محتوای Scraper وب سایت؟

با توجه به ماهیت در حال تغییر محتوای موجود در اینترنت و همچنین پیچیدگی سیستم عامل های مبتنی بر وب، دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما باید از یک وب سایت استفاده کنید تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید. در اینجا یک مرور کلی از این دلایل است:

  • باز کردن یک سایت بدون یک اتصال

محدود کردن سرعت جنبه ای است که شما باید هنگام انتخاب روش برای دریافت اطلاعات از شبکه. در عمل، بدین معنی است که محدودیت در تعداد دفعاتی که یک بازدید کننده می تواند به یک سایت دسترسی پیدا کند بدون اینکه به عنوان DDoS در نظر گرفته شود (انکار سرویس توزیع شده. ) حمله. اگر میخواهید بیشترین استفاده را از تجربه استخراج اطلاعات خود داشته باشید، از یک وب کم . اکثر سایت ها مطالب خود را از اسکرپین ها دفاع نمی کنند تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز را بدون هیچ مشکلی دریافت کنید.

  • در حالی که ناخودآگاه بمانید

اگر میخواهید داده ها را از یک وب به صورت خصوصی دریافت کنید، وبسایتی بهترین روش برای انجام این کار است. یک اسکنر محتوای وب به شما اجازه می دهد درخواست های HTTP ساده را بدون ثبت نام انجام دهید. به غیر از کوکی ها و آدرس IP شما، هیچ چیز دیگری نیست که بتواند یک مدیر سایت را به شما هدایت کند.

  • وب خراب شدن اطلاعات شما را به راحتی در اختیار شما می گذارد

وب خراب کردن یک علم موشک نیست. نیازی به تماس با هیچ کس در سازمان وجود ندارد و یا یک سایت را برای باز کردن یک API انتظار نداشته باشید. فقط برخی از الگوهای دسترسی اولیه را کشف کنید و بقیه کارهای خود را انجام دهید.

شما می توانید web scrapers برای تقریبا تمام انواع داده ها از تقریبا هر سایت استفاده کنید. بنابراین، بهترین روش برای دریافت داده ها از وب در مقایسه با سایر تکنیک های استخراج اطلاعات است. دفعه بعد که میخواهید هرگونه اطلاعاتی را از وب ببرید، از یک وبسایتی با محتوای وب استفاده کنید و کار شما بسیار سادهتر و جالبتر از همیشه خواهد بود.

December 22, 2017