Back to Question Center
0

Semalt: نرم افزار رایگان وب برای نرم افزارهای جدید و واقعی

1 answers:

بر خلاف یک برنامه نویس، غیر برنامه نویس می تواند کدهای نوشتن و مهارت های فنی. علاوه بر این، او در ریاضیات ضعیف است و همیشه به دنبال راهی آسان برای برداشتن یا استخراج داده ها، انجام وظایف آنلاین خود است. اگر شما غیر برنامه نویس هستید که با تعدادی از وظایف سروکار داشته باشید، می توانید این نرم افزار یا برنامه ها را امتحان کنید تا وب سایت ها را از بین ببرید.

Scraper

Scraper یک افزونه قدرتمند گوگل کروم است - cronotermostato mythos vemer istruzioni del. این نرم افزار ساده اما شگفت انگیز برای پاک کردن صفحات تک یا چند و تبدیل داده ها استخراج شده به صفحات گسترده است. شما می توانید این برنامه را فقط زمانی که کروم را به عنوان مرورگر وب اصلی خود داشته باشید، استفاده کنید.

Scraper به طور خودکار صفحات وب شما را اسکن و استخراج اطلاعات بر اساس نیازهای شما. این گزینه های بی شماری را ارائه نمی دهد بلکه رابط کاربر پسند دارد.

توییتر و فیس بوک APIs

با استفاده از API های فیس بوک و توییتر، شما می توانید داده ها را از تعداد زیادی از وب سایت ها استخراج کنید. شما همچنین می توانید سایت های رقبای خود را تجزیه و تحلیل و نظارت بر کلمات کلیدی خود را. API رابط کاربری است که اجازه می دهد ابزار حزب 30 برای دسترسی به رسانه های اجتماعی از طریق برنامه. API های هر دو فیس بوک و توییتر می توانند به روش های مختلفی ساخته شوند؛ شما می توانید به عنوان بسیاری از پروفایل های رسانه های اجتماعی را جمع آوری، اسکن و استخراج اطلاعات را به عنوان شما می خواهید.

واردات. io

قدرتمند و یکی از بهترین web scraping و برنامه های داده کاوی. وارد كردن. io یکی از گزینه های غیر برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب است. شما می توانید از این ابزار برای خرد کردن داده ها از URL های مختلف استفاده کنید و API های خود را بر اساس الزامات خود ایجاد کنید. با وارد کردن. io، شما قطعا می توانید نتایج مورد نظر را در چند ثانیه دریافت کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد اطلاعات را انتخاب کنید و صفحات وب را از طریق دکمه نقطه و کلیک بر روی آن مشخص کنید. این وب سایت های مختلفی را برای پیدا کردن اطلاعات مناسب استخراج می کند.

آزمایشگاه کیمونو

آزمایشگاه کیمونو تنها ابزار موجود در این لیست است که هر دو در نسخه های رایگان و پرداخت می شود. اگر شما یک برنامه نویسی نیستید، باید نسخه رایگان آن را انتخاب کنید و نیازی به صرف هزینه زیاد در پروژه های استخراج اطلاعات نیست. و اگر شما یک برنامه نویس یا توسعه دهنده حرفه ای هستید، توصیه می شود که از نسخه پرداخت شده خود که از 20 دلار به 30 دلار بر اساس نیازهای شما و طرح شما انتخاب می کنید استفاده کنید.

این برنامه ها برای برنامه نویسان مناسب هستند. آنها آسان برای استفاده هستند و با پشتیبانی آنلاین می آیند. علاوه بر این، تمام این برنامه ها اطلاعات از هر دو سایت و وب سایت های پیشرفته و پیشرفته را بدون بروزرسانی در زمان و کیفیت خرج می کنند. آخرین، اما نه کمترین، این برنامه ها می توانند داده های خود را ویرایش و خطاهای املایی را راحت تر حذف کنند.

December 22, 2017