Back to Question Center
0

بهترین نرم افزار فروش آنلاین برای کسب و کار آمازون شما چیست؟

1 answers:

هر کس دوست دارد پول بسازد و آمازون تمام امکانات را برای انجام آن فراهم می کند. به همین دلیل است که تجارت پیشرو در آمازون در روزهای بسیار شایع ما است. اکثر شرکت های تجارت الکترونیک محصولات خود را در آمازون راه اندازی می کنند که این پلت فرم بسیار رقابتی است - gold hat fascinator. علاوه بر این، آمازون نیاز به پیروی از دستورالعمل های بهینه سازی اولیه برای ایجاد محصولات خود را در جستجو جستجو می کند.

اگر شما در آمازون جدید هستید، می توانید دشوار برای رسیدن به TOP جستجو آمازون بدون اجرای نرم افزار آمازون حرفه ای. در این مقاله، ما در مورد بهترین نرم افزار فروش آنلاین برای کسانی که مایل به فروش در آمازون مانند یک حرفه ای است.

دلایل اصلی چرا شما نیاز به استفاده از نرم افزار آمازون

برای ایجاد سود قابل توجهی، شما باید در خود سرمایه گذاری. آمازون در مورد سرمایه گذاری های پیشین، هم زمان و هم پول است. اگر این جنبه ها را در کار خود قرار دهید، هر ماه سود نسبتا غیر فعال خواهید شد. با این حال، ما همیشه نیاز بیشتری داریم؛ این جهان کار می کند.

در روز فقط 24 ساعت است و حتی بازرگانان آمازون نیاز به خواب دارند. بنابراین، اگر همه چیز را به تنهایی مدیریت کنید، در معرض خطر خود قرار گرفتن در کار خود هستید. تصور کنید که شما باید خودتان را با تحقیق، مقیاس بندی، ردیابی و تجزیه و تحلیل مقایسه کنید، مقدار زیادی داده را به صورت دستی مقایسه کنید. و در مورد بسته بندی و تحویل صدها سفارش در روز؟ نه، واقعا غیرممکن است. آمازون می تواند زندگی شما را به آسانی به شما تحمیل کند. این بدان معنی است که تمامی حمل و نقل، تحویل و پشتیبانی شما توسط آمازون مدیریت می شود. شما می توانید محصولات را به انبارها تحویل دهید و فقط به حفظ کسب و کار آمازون تمرکز کنید. با این حال، این تنها نیمی از نبرد است. هر کسب و کار نیاز به رشد دارد، بنابراین شما نیاز به سرمایه گذاری بخش بزرگی از روز کار خود را به کسب و کار خود را در حال توسعه است. شما باید در لیست خود کار کنید، جستجو برای کلمات کلیدی جدید هدفمند، ردیابی موقعیت های محصول در SERP آمازون، آیتم های بیشتری را راه اندازی کنید و خدمات پشتیبانی مشتریان را افزایش دهید تا آگاهی کسب و کارتان را افزایش دهید و درآمد را افزایش دهید. و همه اینها زمان و تلاش بسیار زیادی را طی می کند. بنابراین شما نیاز به برخی خدمات اضافی دارید که به شما در مدیریت این همه چیز کمک می کند. به خاطر داشته باشید که شما باید در کسب و کار خود کار کنید، نه در آن. به عنوان یک قاعده، بازرگانانی که ثروت فراوانی دارند، همه بدون دست زدن به محصول و یا هشدار در مورد جزئیات کمی.

بنابراین، شما باید انواع مختلفی از سلامت آمازون توسعه کسب و کار خود را. شما می توانید از تحلیلگران داخلی و متخصصان جستجوگر استفاده کنید یا به اتوماسیون و نرم افزار آمازون تکیه کنید. برای من، انتخاب واضح است. با استفاده از ابزارهای آنلاین، شما قادر به انجام هر کاری به طور صحیح بدون نیاز به اطلاعات بیشتر خواهید بود. این کلید برای موفقیت آمازون شماست. بنابراین، اجازه دهید ما در مورد نرم افزار بهینه سازی و تحقیق آمازون مورد نیاز برای شما و توسعه کسب و کار آمازون.

بهترین نرم افزار آمازون برای بهبود رتبه بندی شما

انتخاب محصول

شما باید بازی تجارت الکترونیک خود را مانند یک برنده شروع کنید. بنابراین، ضروری است که توزیع سودآور بازار و محصولاتی که خرده فروشی می کنید، انتخاب کنید. برای ساده کردن این کار می توانید از ابزار Scout Jungle استفاده کنید. این ابزار به شما کمک می کند تا محصولات آمازون را که می توانید از آن استفاده کنید، سریع و بدون حدس و گمان، پیدا کنید. با استفاده از ابزار Scout Jungle شما ریسک را به حداقل می رسانید و سود را به حداکثر می رسانید زیرا این کار به یافتن فرصت هایی که از طریق قابل اطمینان ترین اطلاعات فروش Amazon در صنعت پشتیبانی می شود و اجتناب از خطاهای گران قیمت. این برنامه وب یک سیستم فیلتر سفارشی برای جستجوی محصولات آمازون و یک پایگاه اطلاعاتی گسترده فراهم می کند. در اینجا شما می توانید دسته ها را انتخاب کنید، رتبه بندی بهترین فروشنده را هدف قرار دهید، فروش، بررسی و غیره.

دو راه وجود دارد که چگونه از نرم افزار Jungle Scout استفاده کنید - به عنوان برنامه وب یا به عنوان افزونه Chrome.

با استفاده از آن به عنوان برنامه وب، شما فرصت پیدا کنید برای پیدا کردن سود و زیان و محصولات در سراسر فروشگاه آمازون. این برنامه افزودنی به شما امکان میدهد کل پایگاه اطلاعات آمازون را براساس طبقه بندی، قیمت، فروش و سایر معیارهای دیگر فیلتر کنید تا بتوانید موارد مورد استفاده را که می توانید بر روی آن بیفزایید پیدا کنید.

اگر از ابزار Jungle Scout به عنوان افزونه Chrome استفاده میکنید، وقتی که مرور میکنید، ایدههای محصول را کشف و تأیید میکنید. شما می توانید قیمت هر محصول، فروش تخمین زده شده، شمارش بازبینی و حتی اطلاعات بیشتری را برای مقایسه محصول دقیق بررسی کنید.

در میان معایب این ابزار، می توانم صورتحساب های زیر را در نظر بگیرم: فقط 7 روز آزمایشی و نه یک پایگاه کامل.

محصولات Sourcing

هنگامی که شما یک ایده از محصولات شما می خواهید به خرده فروشی، شما باید محصولات فیزیکی دریافت کنید. پیدا کردن محصولات و گرفتن نمونه یک گره اجتناب ناپذیر است که نمی تواند در مرحله اولیه مبارزات بازاریابی آمازون شما از دست رفته باشد. این وظیفه اغلب تهدیدآمیز است، در درجه اول به این دلیل که بیشتر تامین کنندگان در خارج از کشور هستند. با این حال، برای پیدا کردن یک تامین کننده خوب می توانید به راحتی فکر کنید. اجازه بدهید ما برخی از ابزارهایی را که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند را فهرست کنید.

Alibaba یک پلت فرم مشهور چینی است که شما می توانید به صورت عمده خرید کنید. بیشتر مواردی که در اینجا قرار دارند در آسیا تولید می شود. به همین دلیل است که قیمت آنها در مقایسه با محصولاتی که در ایالات متحده و اروپا ساخته شده است بالا نیست. بنابراین، Alibaba بهترین شرط بندی شماست. در نگاه اول، به نظر می رسد قریب به اتفاق، اما شما فقط باید برای شروع. اولا شما باید درخواست های خرید را ارسال کنید، سپس پیشنهادات محصول را جستجو کنید و با ایمیل یا اسکایپ با تامین کننده تماس بگیرید. اولا شما باید از نمونه های محصول از تامین کنندگان مختلف درخواست کنید تا بتوانند کیفیت را مقایسه کنند. شما باید آگاه باشید که بسیاری از تامین کنندگان فقط شرکت های تجاری هستند که می توانند همه چیز را ساده تر، گران تر کنند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که Alibaba اساسا Aliexpress برای نمونه هایی با تنها تفاوت اندکی در قیمت گذاری است. با این حال، این سایت مشروعیت بیشتری نسبت به سایر سیستم عامل های تجاری چین دارد.

در میان منفی از همکاری با Alibaba، من می توانم موارد زیر را به شمایل:

  • شروع به ترسناک است؛
  • بسیاری از کلاهبرداران وجود دارد.

این چیزهای ضروری به شما کمک می کنند تا یک شروع خوبی داشته باشید. با این حال، تولید معمولا زمان می برد. بنابراین، شما می توانید این بار به طور موثر با اختصاص دادن آن به لیست ایجاد و بهینه سازی صرف.

December 22, 2017