Back to Question Center
0

آیا هر سرویس جستجوی کلمات کلیدی آمازون ورودی است یا باید به جای آن یک ابزار نرم افزاری را دریافت کنم؟

1 answers:

همه می دانند که انواع مختلفی از خدمات مختلف آنلاین، ابزار جستجوی کلمات کلیدی آمازون و چارچوب های چربی کامل برای کمک به شما در انجام آن واقعا وقت گیر و کار زیاد است. در حالی که بعضی از آنها را می توان به آسانی در دسترسی آزاد یافت (حداقل با نسخه های اولیه خود در دسترس رایگان)، بقیه آنها به عنوان پیشنهادات پرداخت می شود یا با یک اشتراک طول عمر / دوره ای، و یا با هزینه های پرداخت شده در هر اقدام (من. e - gestion de ressources humaines logiciel gratuit. بسته به تعداد عملیاتی که در واقع انجام می دهید، وجود دارد). اما اگر بگویم که آمازون حالت پیشفرض کلیدواژه ای را در اختیار شما قرار می دهد، هنوز به طور کامل استفاده نمی شود و هرکدام از فروشندگان در آنجا فروش ندارند. منظورم این است که شما نیز ممکن است با تحقیق در مورد کلمات کلیدی محصول - به معنای واقعی کلمه به شیوه ای خالی دست پیدا کنید.

آمازون خودکار تکمیل گزینه

ممکن است به نظر می رسد بدون brainer، اما شما می توانید یک گزینه به طور پیش فرض خودکار در آمازون به عنوان کلید جستجوگر ابزار. البته، با توجه به این که شما چندین افکار یا ایده های دانه ای را در مورد تغییرات طولانی مدت جستجو می کنید. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که با تایپ کردن در نوار جستجوی آمازون ادامه دهید - و از پیشنهادهای تکمیل خودکار برای سود خود استفاده کنید.

آمازون PPC

یکی دیگر از راه پیش فرض قرار دادن محصول خود را در مقابل کلمات کلیدی مرتبط جستجوی مرتبط. فقط اجازه دهید آمازون کار شما را انجام دهد - با استفاده از تبلیغات پرداخت برای هر کلیک به طور خودکار برخی از کلمات کلیدی تو رفتگی در دیوار، برخی از کلمات کلیدی و یا نه جستجوی بسیار محبوب فقط محبوبیت تا کنون. البته، تنها شرط این است که شما باید فهرست آیتم و همچنین برخی از پول اضافی را که برای این منظور صرف شود، داشته باشید.

کوسه آمازون کلید واژه یاب

AMZ کوسه ابزار راه بسیار آسان است از هدف قرار دادن مجموعه ای از کلمات کلیدی محصول حمایت شده با مترادف های LSI مرتبط، و همچنین همانطور که عبارات جستجوی طولانی تر و طولانی تر را جذب می کند و فرصت های تو رفتگی بهتر را پیدا می کند که نزدیک ترین رقبایتان از آن استفاده کرده اند. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید فقط برای ورود یک کلمه کلیدی بذر است و شما انجام می شود. از یک لیست واقعا عظیم حاوی صدها پیشنهاد کلیدی مفید، ایده های مربوط به محصول و گرایش های جستجوی طولانی مدت که در آن لحظه وجود دارد، بهره مند شوید.فقط فکر می کنم که چه کاری می تواند برای کسب و کار شما کار کند و چه چیزی باید برای یک مرجع آینده قفل شود.

فروشنده Prime

در میان ابزار قدرتمند و بسیار دقیق جستجوگر کلمات کلیدی آمازون هدفمند، احتمالا بهترین فروشنده است که به شما کمک می کند به سرعت تشخیص برخی از کلمات کلیدی سودآور و به طور بالقوه سود آور طولانی مدت، عبارات جستجوی دم در ارتباط با دسته بندی بازار یا دسته مورد شما نزدیک است. حتی نسخه رایگان آن ثابت شده است که به شدت برنده من برای رعایت لیست اصلی من از کلمات کلیدی مورد نظر برتر است. با این حال، فروشنده نسخه اول نسخه پرداخت می تواند به شما در جستجوی پیشرفته تر کلمات کلیدی پیشرفته تر، فهرست بندی بهینه سازی و بینش های ردیابی کلمات کلیدی کمک کند، بنابراین رقابت در بازار رقابت می تواند کمی کنترل شود.

December 22, 2017