Back to Question Center
0

Semalt Expert یک لیست ابزار استخراج وب است

1 answers:

آیا شما باید یک وب سایت را ایجاد کنید یا باید فید RSS خود را بردارید با داده های دقیق، مفید و معتبر، می توانید از طیف وسیعی از برنامه های حذف و حذف اطلاعات استفاده کنید.

اگر می خواهید داده های محصول را از یک وب سایت به شکل منظم ترسیم کنید، باید Mozenda را انتخاب کنید. و اگر شما نیاز به پورتال های مختلف سفر، سایت های رسانه های اجتماعی، و رسانه های خبری دارید، سپس Uipath و Kimono برای شما بهتر است.

با استفاده از این 3 ابزار، می توانید پروژه های تکمیل فرم را به طور خودکار و می توانید در اینترنت تحقیق کنید.

1. کیمونو

کیمونو یک وبسایت معروف استخراج داده ها و برنامه نابودی صفحه است - curso de fotografia online con certificado. این ایده آل برای کسانی است که می خواهند کسب و کار خود را با داده های زنده به قدرت برسانند و شما نیازی به مهارت های برنامه نویسی برای بهره گیری از Kimono ندارید. این می تواند زمان خود را ذخیره و وب سایت خود را با اطلاعات فوق العاده پر می کند. شما فقط باید این ابزار را دانلود کنید و نصب کنید، عناصر صفحه خود را برجسته کنید و بعضی مثالها را ارائه دهید تا Kimono بتواند به درستی کار خود را انجام دهد. این یک برنامه رایگان با ویژگی های مختلف است و مناسب برای شرکت ها و مترجمان آزاد است. کیمونو اطلاعات خود را در قالب های JSON و CSV برچسب گذاری می کند و API ها را برای صفحات وب خود ایجاد می کند و آنها را در پایگاه داده خود برای استفاده بعدی ذخیره می کند. این نیازی به صفحه ناوبری ندارد و کار استخراج اطلاعات شما را سریعتر می کند.

2. Mozenda

Mozenda یک نرم افزار دسکتاپ رایگان و صفحه نمایش خراش است. این به ما کمک می کند همه داده ها را از صفحات وب نامحدود برشاند. این سرویس تمامی صفحات وب را به عنوان منبع داده های بالقوه تحت پوشش قرار می دهد و شما نیازی به مهارت های برنامه نویسی برای بهره مندی از Mozenda ندارید. این توسط تعداد زیادی از برنامه نویسان و کارشناسان جستجوگر پیشنهاد شده است. شما فقط باید صفحات وب خود را ارائه دهید و اجازه دهید Mozenda وظایف خود را انجام دهد. شما به راحتی می توانید به API Mozenda دسترسی داشته باشید و اطلاعات دقیق دریافت کنید. این ما را از طریق صفحه نمایش پنهان کردن صفحه نمایش از طریق تصاویر خود هدایت می کند و می تواند در عرض یک ساعت صدها تا هزاران صفحه وب را پردازش کند. این برنامه آسان برای استفاده است و هیچ مهارت فنی در همه نیاز ندارد. گاهی اوقات، Mozenda می تواند داده ها را از بین ببرد و صفحات صفحات وب را تا 24 ساعت پردازش کند و این تنها اشکال این ابزار است.

3. Uipath

Uipath متخصص در ایجاد صفحات وب مختلف و پردازش بسیاری از وب سایت ها برای کاربران. این یکی از قابل اعتماد ترین و بهترین برنامه های حذف و حذف داده ها است. این برای هر دو برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب مناسب است و می تواند به راحتی تمام چالش های استخراج اطلاعات از جمله ناوبری صفحه را پیشی بگیرد. این نه تنها صفحات وب شما را خراب می کند، بلکه فایل های مختلف PDF را نیز از بین می برد. شما فقط باید این web scraping جادوگر را باز کنید و اطلاعاتی را که شما نیاز دارید پاک کنید. Uipath هزاران صفحه وب را ظرف یک ساعت خراب می کند و به شما داده های دقیق و به روز در ستون های مربوطه را می دهد.

December 22, 2017