Back to Question Center
0

Semalt - راهنمای فوق العاده در مورد چگونگی استخراج جزئیات محصولات آمازون با استفاده از پایتون

1 answers:

جمع آوری داده های بزرگ از وب سایت های مانند آمازون آسان نیست. این سایت ها فقط می توانند شما را به دسترسی به 400 صفحه وب در هر دسته محدود کنند. آمازون و دیگر وب سایت های تجارت الکترونیک بزرگ از ASIN استفاده می کنند، کلید واژه ای که از طریق وب سایت های تجارت الکترونیک برای ردیابی تعداد محصولات در پایگاه داده استفاده می شود - creadores de video online gratis.

در این پست شما خواهید آموخت که چگونه یک اسکرپر محصول ایجاد کنید که بعدها برای استخراج توضیحات محصول و قیمت گذاری در آمازون. برای مبتدیان، پایتون یک زبان برنامه نویسی هدف گرا است که بر خوانایی اسکریپت تأکید دارد. در اینجا چگونگی استفاده از اسکرابر محصول خود را ارائه می دهیم.

محصولات مانیتورینگ در آمازون

از بین بردن وب به طور گسترده ای در استخراج مجموعه های زیادی از داده ها از وب سایت های تجارت الکترونیک استفاده می شود. با یک اسکرابر محصول، می توانید به راحتی میزان سهام، رتبه بندی های مشتری و تغییرات قیمت را ردیابی کنید.

تجزیه و تحلیل نحوه فروش محصولات در آمازون

استخراج اطلاعات وب مستلزم استخراج اطلاعات مفید از سایت ها. برای زنده ماندن در رقابت سخت در بازارهای مالی، شما باید عملکرد رقبا خود را پیگیری کنید. برای چند سال گذشته، سایتهای خرابکاری از سایتهای تجارت الکترونیک، فعالیت خسته کننده و سنگین بوده است. با تشکر از Python، از بین بردن این سایت ها آسان شده است.

یک اسکرپر محصول به راحتی اطلاعات از آمازون را با برجسته کردن ASIN خود. داده های استخراج شده توسط بازاریابان مالی برای تحلیل نحوه فروش کالاها در آمازون استفاده می شود. اسکرپرها برای مقاصد مختلف استفاده می شوند. در اینجا استفاده های دیگر از scrapers محصول است.

 • بررسی کالاهای تبلیغاتی API
 • تجزیه و تحلیل میزان تقارن و شفافیت
 • چرا پایتون؟

  پایتون به شدت توصیه می شود زمانی که به استخراج و تجزیه فایل ها از وب سایت های پویا مانند آمازون. با این حال، قبل از اینکه عمیق تر در مورد نحوه بازیابی اطلاعات از وب سایت های تجارت الکترونیک، بیایید اطلاعاتی را که می توان از این سایت ها استخراج کرد، در نظر بگیریم. در اینجا یک لیست پین اشاره شده است که مجموعه داده هایی را که می تواند با یک اسکرابر محصول به دست آید، برجسته می کند.

 • قیمت فروش محصول
 • موجودی انبار
 • دسته بندی محصول
 • نام محصول
 • قیمت اصلی
 • (33

  مورد نیاز بسته پایتون

  در این پست، تم مرکزی از Python برای دانلود و تجزیه HTML استفاده می کند. بازیابی اطلاعات شما با استفاده از پایتون مانند راست کلیک کردن بر روی عنصر است. ساده است. HTML را از صفحه وب محصول مورد نظرتان دانلود کنید و تمام XPath از اجزای مورد نظر مانند قیمت و توضیحات محصول را شناسایی کنید.

  کد پایتون

  آیا نام کد برای استفاده دارید؟ اگر بله، بیا برویم. به سادگی نام کد خود را در خط فرمان خود تایپ کنید. پس از گرفتن کد، آن را با ASIN خود تغییر دهید. فایل خروجی JSON (data. json) شامل تمام فهرست های داده های ASIN ها خواهد بود.

  سیاست ها و شرایط وب سایت های تجارت الکترونیک. هنگام خرابکاری، از نقض برنامه های وب سایت برای جلوگیری از لیست سیاه استفاده نکنید. وب سایت های تجارت الکترونیک کاربران را از دسترسی به بیش از 400 صفحه در هر رده محدود می کند. با استفاده از Scraper محصول Python، شما به راحتی می توانید محصولات را برای رتبه بندی و حسابدهی سهام نظارت کنید.

  December 22, 2017