Back to Question Center
0

Semalt: وب سوزاندن با سوپ زیبا

1 answers:

امروزه راه های بسیاری وجود دارد که مردم می توانند داده ها را از صفحات مختلف وب استخراج کنند. بسیاری از وبسایتها، مانند Google و فیس بوک، API هایی را ارائه می دهند که جستجوگران اینترنتی می توانند برای دسترسی به تمام اطلاعات نسبی که می خواهند استفاده کنند. اما همه صفحات وب با API ها مجهز نیستند، زیرا ممکن است آنها بخواهند خوانندگان خود هر نوع اطلاعاتی را از آنها جمع آوری کنند یا به این دلیل که آنها با تکنولوژی پیشرفته مجهز نیستند - super expert pc services. اما چه چیزی می تواند وب کم در این نوع موارد انجام دهد؟ چگونه می توان داده ها را استخراج کرد اگر صفحات وب خاص از یک API استفاده نمی کنند؟ حقیقت این است که آنها عملا می توانند وب سایت ها را از بین ببرند.

استفاده از اسناد گوگل برای نتایج بهتر

با استفاده از Google Docs، آنها در واقع می توانند تمام اطلاعاتی را که نیاز دارند استخراج کنند. آنها می توانند تقریبا به هر زبان برنامه نویسی مانند پایتون اعمال کنند. پایتون یک زبان برنامه نویسی بسیار قدرتمند است که آسان برای استفاده است و برنامه نویسان می توانند پروژه خود را به دنیای واقعی متصل کنند. این اجازه می دهد تا کاربران خود را به بیان مفاهیم مختلف در خطوط کمتر از کد که زبان های برنامه نویسی دیگر، مانند جاوا.

کتابخانه پایتون اجازه می دهد تا گردش سریع در برنامه های وب وب و آن را فراهم می کند بسیاری از کتابخانه ها برای انجام برخی از وظیفه. برای مثال BeautifulSoup یک ابزار آسان برای کارهای سریع است، مانند کشیدن اطلاعات مختلف مانند لیست ها، مخاطبین، جداول و موارد دیگر. در واقع، BeautifulSoup کاربران خود را با استفاده از روش های ساده و موثر برای حرکت، جستجو و تغییر داده های خاصی ارائه می دهد. برای مثال، یک سند HTML را می گیرد و با ایجاد یک ساختار مربوطه در حافظه آن را تجزیه می کند. علاوه بر این، به طور خودکار هر اسناد ورودی را به یونیکد تبدیل می کند، بنابراین کاربران مجبور نیستند در مورد پایان دادن به فکر کردن فکر کنند.

ویژگی های سوپ زیبا

کاربران می توانند این ابزار استخراج موثر را در هر دو سیستم ویندوز و لینوکس نصب کنند. سپس، آنها می توانند حرکت و یاد بگیرند که چگونه به سادگی از سیستم استفاده کنند. آنها می توانند تمام نمونه های لازم را بدست آورند تا بدانند چگونه از این سیستم استفاده می کنند. این مثال ها می توانند به آنها کمک کنند سیستم را بهتر درک کنند. این یک راهنمای عملی برای شناخت بهتر از این است که چگونه می تواند اطلاعات را از صفحات مختلف وب خراب کند.

این باعث می شود داده های تجزیه شده شبیه سند اصلی باشد. اما در مورد مواردی که برخی از خطاها در یک سند خاص وجود دارد، سوپ زیبا آنها را از بین می برد و برای کاربران خود یک ساختار منطقی ارائه می دهد. سوپ زیبا ارائه می دهد برخی از خواص عالی، که به نام عناصر HTML، آنها را بسیار ساده برای کاربران. به عنوان مثال، وبلاگرها باید به یاد داشته باشند که یک عنصر میتواند انواع مختلفی از کلاسها داشته باشد و یک کلاس میتواند در عناصر تقسیم شود. هر یک از این عناصر می تواند تنها یک شناسه داشته باشد که فقط یک بار در یک صفحه استفاده می شود. سوپ زیبا یک برنامه عالی است که در درجه اول برای پروژه هایی مانند وب خرابکاری طراحی شده است. این روش برخی از روش های ساده را برای کاربران خود برای اصلاح یک درخت تجزیه فراهم می کند. این برنامه زبان در بالای بهترین تجزیه های پایتون، مانند LXML توسعه یافته است و کاملا انعطاف پذیر است. در واقع، آن داده های قفل شده را پیدا می کند و تمام اطلاعات لازم برای web scrapers را در عرض چند دقیقه جمع می کند.

December 22, 2017