Back to Question Center
0

با دانستن معادن محتوا و ابزارهای وب که می توانید زمان خود را ذخیره کنید، آشنا شوید - Semalt Review

1 answers:

ابزاری برای جمع آوری اطلاعات معقول از وب سایت ها طراحی شده است. آنها توابع خود را در جاوا، سی ++، پایتون، روبی، و همچنین دیگر زبان های برنامه نویسی انجام می دهند. برخی از خدمات وب و خدمات استخراج محتوا به اندازه کافی سرد هستند تا اطلاعات دقیق و بدون خطا را در عرض چند ثانیه دریافت کنید. برخی از برنامه های فوق العاده باور نکردنی زیر مورد بحث قرار گرفته اند:

1. Screen Scraper

یکی از بهترین و مشهورترین ابزارهای استخراج معادن در شبکه است - colombia vps server. Screen Scraper بسیاری از وظایف مربوط به استخراج داده دقیق و ناوبری را برطرف می کند. شما می توانید از این ابزار فقط در صورتی استفاده کنید که مهارت های برنامه نویسی و کافی را داشته باشید. راه اندازی نرم افزار سادگی است. شما فقط باید آن را دانلود کنید و آن را فعال کنید، پروکسی خود را اضافه کنید و لیست اقدامات خود را ضبط کنید. این ابزار الگوهای مختلف استخراج را با کمک کدها ایجاد می کند و با هر دو جاوا اسکریپت و HTML کار می کند. بهترین ویژگی Screen Scraper این است که آن را آسان برای استفاده و می توانید با پلت فرم Citrix خود را به راحتی آزمایش می شود. اساسا این سرویس به ما کمک می کند تا اسکریپت های ساده را بنویسیم و به ما امکان می دهد اطلاعات استخراج شده را در قالب های متن، اکسل و CSV دانلود کنیم.

2. وارد كردن. io

این یکی از مفید ترین و باور نکردنی ترین خدمات استخراج اطلاعات است که زمان ما را نجات می دهد. وارد كردن. io یک برنامه جامع و رایگان برای دسکتاپ است که اطلاعات مفید را از تعداد نامحدود سایت ها و وبلاگ ها خراشیده می کند. این سرویس صفحات وب ما را به عنوان منبع داده بالقوه برای تولید API ها از در نظر می گیرد. بنابراین، زمان ما را صرفه جویی می کند و برای کسب و کارها و شرکت های بزرگ مناسب است. وارد كردن. io صفحاتی را که قبلا پردازش کرده اید پردازش نمی کند. تنها ضرر واردات. io این است که قادر به حرکت از یک سایت به دیگری نیست. این به این معنی است که شما باید URL هایی را که می خواهید داده های خود را از طریق دستی استخراج کنید وارد کنید.

3. Uipath

این یک سرویس خرد کردن اطلاعات است. Uipath متخصص در خراب کردن داده ها و مواد معدنی برای کاربران آن است. این می تواند چندین وظیفه را در یک زمان انجام دهد و برای هر دو برنامه نویسی و غیر کدنویسی مناسب است. علاوه بر این، این برنامه دارای ویژگی های ویژه صفحه ناوبری است و می تواند فایل های PDF خود را خراب کند، نتایج شما را به دست می آورد و زمان خود را در استخراج داده ها صرفه جویی می کند. شما فقط باید جادو را باز کنید، نشانی اینترنتی که میخواهید اطلاعات را از آن بردارید را ذکر کنید و Uipath شروع به اجرای آن کنید. این نرم افزار به راحتی از طریق فلش حفاری می شود و در عرض چند دقیقه اطلاعات قابل خواندن و مقیاس پذیری شما را می گیرد. شما می توانید مستندات CSV و اکسل دریافت کنید. به عنوان یک برنامه حق بیمه، Uipath مناسب برای شروع به عنوان آن را کمی گران است مناسب نیست.

4. آزمایشگاه های کیمونو

آزمایشگاه های کیمونو اولین انتخاب برنامه نویسان، روزنامه نگاران، مترجمان آزاد، مدیران وب، شرکت ها و افراد غیر فنی است. این کار همزمان چندین عملیات استخراج داده و استخراج محتوای را انجام می دهد. این ابزار توسط ویژگی استخراج اطلاعات زنده تهیه شده است که به شما اجازه می دهد تا در هنگام خراب شدن کیفیت داده ها را مشاهده یا مشاهده کنید. همچنین آزمایشگاه Kimono با تقریبا تمام مرورگرهای وب و سیستم عامل سازگار است. این هیچ ابزار ناوبری صفحه ای را ارائه نمی دهد و قبل از اینکه داده ها در فرمت های دلخواه منتقل شوند، باید مدت زمان زیادی را صرف آموزش آزمایشگاه های کیمونو کنید.

December 22, 2017