Back to Question Center
0

Semelt Expert: API یا بهترین راه برای از بین بردن اطلاعات از یک وب سایت

1 answers:

یک رابط برنامه نویسی برنامه یا API شما را قادر می سازد نرم افزار و ابزار خود را برای برقراری ارتباط با یکدیگر. ما در یک دنیای سریع به سر می بریم، جایی که همه چیز به سرعت در حال تغییر است و ما می خواهیم زمان و انرژی خود را صرفه جویی کنیم. ابزار استخراج داده های معمولی می تواند زمان زیادی مصرف کند و ما را برای اجرای کسب و کارهای آنلاین دشوار کند، اما API به عنوان نیروی محرکه پشت همه پلتفرم های اجتماعی عمل می کند. این نه تنها کمک می کند تا اطلاعات مفیدی را از یک وب سایت استخراج کند، بلکه همچنین داده های استخراج شده را ویرایش می کند و کاربر را قابل خواندن و مقیاس پذیری می کند - create band logos for free. بنابراین، می توان گفت که API ها راه خوبی برای برنامه نویسان و برنامه نویسان برای برقراری ارتباط با برنامه های کاربردی هستند.

معاملات API با صفحات فنی:

کارشناسان معتقدند که API کد دقیق نوشته شده توسط دانشمندان داده است که برای ما آسان می شود برای استخراج داده ها از تعداد زیادی از صفحات وب. این می تواند با صفحات فنی مقابله کند و اطلاعات آنها را خراب کند. برای مثال، API های گراف فیس بوک برای به دست آوردن و خراب کردن داده ها از صفحات فیس بوک، انجمن ها و دیگر شبکه های مشابه استفاده می شود.

API - ساده ترین روش خرابی

هر بار که ما می خواهیم برای دسترسی به داده های یک وب سایت خاص، ما باید از API ها استفاده کنیم. بر خلاف دیگر برنامه ها و تکنیک های استخراج اطلاعات معمول، یک API بلافاصله عملکرد خود را انجام می دهد و می تواند اطلاعات شما را در بیش از 120 زبان خراب کند. بنابراین اگر بخواهید اطلاعات را از یک وب سایت چینی بخورید یا میخواهید اطلاعات را از یک وبلاگ ژاپنی استخراج کنید، API همانند دستورالعملهای شما فورا آن را استخراج یا برش می دهد.

چرا API برای کسب و کار مهم است؟

اگر تعداد زیادی از صفحات وب را داشته باشید و بخواهید در عرض یک یا دو روز داده ها را از همه آنها استخراج کنید، API راه عالی برای انجام این کار است. شما فقط باید API را برای کشف داده های دقیق باز کنید. این مزایای کسب و کار را در سه روش زیر به دست می آورد:

1. کسب و کار می تواند برنامه های با API ایجاد

یک کسب و کار می تواند برنامه های کاربردی مختلف با API بدون ایجاد خطر برای کیفیت. برخی از شرکت های آنلاین، ابزار و نرم افزار را به فروش می رسانند و از اطلاعات API های باز استفاده می کنند تا به بهبود روند کسب و کار خود کمک کنند. در واقع، بدون API، یک کسب و کار نمیتواند رشد کند و نمیتواند برنامههای مفید برای مشتریان خود ایجاد کند.

2. کلید واژه research

یک API برای کسب و کارها مهم است زیرا به برنامهنویسان اجازه میدهد شگفت انگیز ابزار وب . این ابزار به ما کمک می کند که وظایفمان را به نحوی بهتر انجام دهیم. به عنوان مثال، API های مبتنی بر کلمه کلیدی ما را برای پیدا کردن کلمات کلیدی و عبارات برای وب سایت های ما آسان می کند. در حالی که اطلاعات را از بین می برند، API ها از کلمات کلیدی مورد نظر خود مراقبت می کنند و آنها را در خروجی تغییر نمی دهند یا تغییر نمی دهند.

3. API ها برای برنامه نویسان و برنامه نویسان خوب هستند

هر دو توسعه دهندگان و برنامه نویسان می توانند از API ها بهره مند شوند و بتوانند بهترین فرصت های ممکن را برای مشتریان خود ارائه دهند. به عنوان مثال، Reddit به عنوان یک برنامه تلفن همراه راه اندازی شد و بر اساس تعدادی از ابزار و خدمات استخراج اطلاعات برای کسب درآمد از خود. در حال حاضر Reddit یکی از بهترین منابع ترافیک وب است. با استفاده از API، شما می توانید انجمن های Reddit مانند ایجاد کنید و می تواند تعداد بیشتری افراد را در چند روز جذب کند.

December 22, 2017