Back to Question Center
0

Semalt می گوید حدود پنج راه مختلف برای دانلود کل وب سایت برای استفاده آفلاین

1 answers:

گاهی اوقات ما نیاز به دسترسی به محتوای سایت در حالی که آفلاین. برای این، ما بایستی فایلهای خود را پشتیبانیم، اما اکثر خدمات میزبانی این گزینه را ارائه نمی دهند. ما ممکن است بخواهیم ساختار یک سایت محبوب را تقلید کنیم، و همچنین نحوه ی این که چگونه CSS یا HTML های HTML شبیه آن هستند، تقلید کنیم. هرچیزی که ممکن است باشد، راه های مختلفی برای دانلود کل وب سایت برای دسترسی آفلاین وجود دارد. با استفاده از یکی از ابزارهایی که در زیر آورده شده است، می توانید با اطمینان یک کل سایت یا تعداد مورد نیاز صفحات را دانلود کنید - trusted backlinks. هر زمان که احتیاج به احراز هویت دارید، می توانید نسخه های رایگان خود را انتخاب کنید و هیچ چیز را برای برنامه های حقوقی پرداخت نکنید. این ابزار مخصوصا برای شروع و کسب و کارهای متوسط ​​مناسب است.

1. HTTrack

HTTrack یک برنامه معروف یا نرم افزاری برای دانلود کل وب سایت است. رابط کاربری کاربر پسند و مدرن به طور قابل توجهی کار کاربران را تسهیل می کند. شما فقط باید URL سایت مورد نظر خود را وارد کنید و آن را برای دسترسی آفلاین دانلود کنید.

شما می توانید کل وب سایت را دانلود کنید یا چندین صفحه را برجسته کنید تا آنها را به صورت خودکار بر روی دیسک سخت خود بارگیری کنید. شما همچنین باید مشخص کنید که چه تعداد اتصالات همزمان شما می خواهید برای دانلود باز شود. اگر یک فایل خاص برای بارگیری طولانی طول می کشد، ممکن است فرآیند را به سرعت لغو کنید.

2. Getleft

Getleft یک برنامه نسبتا جدید و مدرن است با بسیاری از ویژگی های و رابط کاربر پسند. پس از دانلود و راه اندازی، شما باید برای شروع کار "Ctrl + U" را فشار دهید. یک URL را وارد کنید و دایرکتوری ها را ذخیره کنید. قبل از شروع دانلود، Getleft از شما خواهد پرسید که چند فایل مورد نظر شما برای دانلود و چه متنی و تصویری وجود دارد. پس از اتمام دانلود، می توانیم کل وب سایت آفلاین را نیز مرور کنیم.

3. PageNest

ویژگی های PageNest شبیه به Getleft و HTTrack هستند. شما باید آدرس وب سایت را وارد کنید و آن را در هارد دیسک خود دریافت کنید. کاربران از این موارد به عنوان نام یک وب سایت خواسته می شود و جایی که باید آن را ذخیره کرد. شما همچنین می توانید گزینه های دلخواه را انتخاب کرده و تنظیمات آن را تنظیم کنید.

4. Cyotek WebCopy

با Cyotek WebCopy، شما باید از کلمه عبور از پیش تعریف شده برای احراز هویت استفاده کنید. شما همچنین می توانید قوانین را با این آخرین برنامه ایجاد کنید و تمام سایت را فورا برای استفاده آفلاین دانلود کنید. حجم کلی یک سایت دانلود شده و تعداد کل فایل ها در گوشه سمت راست دسکتاپ شما نمایش داده می شود.

5. Wikipedia Dumps

ویکی پدیا ما را به استفاده از ابزارهای معمول مانند وارد کردن توصیه نمی کند. Io و Kimono Labs برای دریافت اطلاعات برای استفاده آفلاین استفاده می شود. در عوض، همیشه توصیه می کند که Wikipedia Dumps به عنوان این برنامه نتایج کیفیت را تضمین می کند. شما می توانید تمام وب سایت را در فرمت XML دانلود کنید، اطلاعاتی را استخراج کنید که برای وب سایت شما یا کسب و کار آنلاین سودمند است.

December 22, 2017