Back to Question Center
0

Semalt: صفحهی پیوند پیوندهای Scraping Tool چیست. 3 ویژگی های متمایز این Scraper آنلاین

1 answers:

صفحات لینک ابزار Scraping کدهای HTML یک سایت را تجزیه می کند و پیوندهای عصاره ها را از صفحات مختلف وب. هنگامی که داده ها به طور کامل خراب می شوند، لینک ها را به صورت متن نمایش می دهد و کار ما را آسان تر می کند. این scraper آنلاین نه تنها مناسب برای لینک های داخلی است، بلکه نشان می دهد لینک های خارجی و تبدیل داده ها را به فرم قابل خواندن. لینک های تبادل یک راه آسان برای پیدا کردن برنامه های کاربردی مختلف، وب سایت ها و فن آوری های مبتنی بر وب است - dekostoffe pink. هدف از صفحه لینک Scraping Tool این است که اطلاعات را از سایت های مختلف از بین ببرد. این یک ابزار خط فرمان ساده و جامع با نام Lynx ساخته شده است و با تمام سیستم عامل های سازگار است. Lynx عمدتا برای تست و عیب یابی صفحات وب از یک خط فرمان استفاده می شود. Page Scraper یک ابزار مفید است که برای اولین بار در سال 1992 توسعه یافت. با استفاده از پروتکل های اینترنتی از جمله WAIS، Gopher، HTTP، FTP، NNTP، و HTTPS برای انجام کار شما.

سه ویژگی اصلی ابزار:

1. اطلاعات خرج در موضوعات چندگانه:

با استفاده از لینک صفحات ابزار خراب کردن ، شما می توانید داده ها را در چندین موضوع خراشیده یا استخراج کنید. Scraper های معمولی برای انجام وظایف خود ساعت ها را انجام می دهند، اما این ابزار چندین موضوع را برای بارگیری صفحات وب به 30 بار در زمان و زمان و انرژی خود را هدر نمی دهد.

2. استخراج داده ها از صفحات داینامیک:

برخی از سایت های پویا از تکنیک های بارگیری داده ها برای ایجاد درخواست های ناهمزمان مانند AJAX استفاده می کنند.بنابراین، برای یک وب کم معمولی برای استخراج داده ها از این سایت ها سخت است. Page Libraries Scraping Tool، با این حال، دارای ویژگی های قدرتمندی است و کاربران را قادر می سازد اطلاعات را از هر دو پایگاه اساسی و دینامیکی به راحتی برداشت کنند. علاوه بر این، این ابزار می تواند اطلاعات را از سایت های رسانه های اجتماعی استخراج و دارای توابع هوشمند برای جلوگیری از خطای 303 باشد.

3. اطلاعات صادرات به هر فرمت:

لینک صفحات ابزار Scraping پشتیبانی از فرمت های مختلف و صادرات داده ها به صورت MySQL، HTML، XML، دسترسی، CSV، و JSON. شما همچنین می توانید نتایج را به یک سند Word و یا فایل های استخراج شده را به هارد دیسک خود کپی کنید و آنها را جای گذاری کنید. اگر تنظیمات آن را تنظیم کنید، ابزار پیغام پیوسته صفحه اطلاعات خود را بر روی هارد دیسک خود را به طور خودکار در یک فرمت از پیش تعریف شده دانلود کنید. پس از آن شما می توانید این داده ها را آفلاین استفاده کنید و می توانید عملکرد سایت خود را تا حد زیادی بهبود دهید.

چگونه از این ابزار استفاده کنید؟

شما فقط باید URL را وارد کنید و اجازه دهید این ابزار برای انجام کار خود. ابتدا HTML را تجزیه و تحلیل می کند و داده ها را برای شما بر اساس دستورالعمل ها و الزامات شما استخراج می کند. نتایج معمولا به صورت لیست نمایش داده می شود. هنگامی که لینک ها به طور کامل خراب می شوند، یک نماد در سمت چپ نمایش داده می شود. اگر پیغام "بدون لینک یافت نشد" را دریافت می کنید ممکن است دلیل آن باشد که نشانی اینترنتی که وارد کردید نامعتبر است. مطمئن شوید URL واقعی را برای استخراج پیوندها وارد کرده اید. اگر شما قادر به دستیابی لینک ها نیستید، گزینه دیگری این است که از API ها استفاده کنید. یک API به صورت ad-hoc به کار می رود و صدها نفر از پرس و جوها در هر ساعت برای کاربران اداره می شود.

December 22, 2017